Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 24 Júl 2017, 8:42

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1759 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 88  Ďalšia

Choď na stránku
Pre všetkých, ktorí hľadajú NÁZOV FILMU
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Moderátorka
Moderátorka
Obrázok užívateľa

Príspevok Pre všetkých, ktorí hľadajú NÁZOV FILMU
V poslednom čase sa tu vrece roztrhlo s requestami na názvy filmov, takže odteraz všetky svoje požiadavky smerujte do tejto témy.
Neanalyzute prosím, či sa vám film páčil alebo nie, na to tu máme iné témy.

Snáď vám bude táto téma nápomocná :)

09 Jún 2008, 22:37
Profil  ICQ  
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Bol to fakt super film
Neviem ci to bolo pred piatimi rokmi alebo viac, na STV 2 alebo CT 1 davali okolo desiatej pod nazvom KINOFILM alebo nieco take film, ktoreho bohuzial neviem nazov. POcitam s tym ze ho asi nebudete poznat, lebo je to neznamejsi film ale budem dufat ze sa najde osoba ktora mi pomoze najst nazov filmu.
Neviem ani dej bolo to davno, pamatam si len utrzky.

Boli dve alebo tri rodiny ktore vlastne boli kamaratmi. Raz sa vsetci stretli doma u jednej rodiny a zahrali sa taku zvlastnu hru - vyzliekli sa, zaviazali si oci a museli sponzat svoju drahu polovicku len pomocou dotykov. Nanestastie hra dopadla katastrofalne pretoze sa nedokazali spoznat pomocou nahych tiel a urcili sa svoju polovicku prave toho druheho. A potom nastala v ich zivote kriza, lebo predtym si boli isti, ze sa naplno poznaju. Teraz neviem ci sa pri hre aj nevyspali medzi sebou tie neprave pary, ale myslim ze vyspali. A preto potom ta velka kriza.

Prosim pomozte mi s nazvom toho filmu.

10 Jún 2008, 10:17
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok 
ja by som sa tiez rad spytal alebo skor uistil: vo filme Ked nas nahnevate, budeme zli (Bud Spencer, Terrence Hill) je ta scena, kde spievaju v zbore a mieri na nich ten sniper? co tam na nich zmurka taka zenska :D dik

10 Jún 2008, 12:04
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
akurát to kukám.. a áno, je tam tá scéna.. ;)

11 Jún 2008, 21:47
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok film
hladam jeden film neviem presne ako sa vola. je to film o dievcati ktore sa prezliekalo za chlapca aby mohla hrat v chlapcenskej kapele. uz to bezalo aj v tv. ak to nieto bude mat alebo aspon bude vedet presny nazov budem rad.

16 Jún 2008, 22:49
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
ja by som tiez rad jeden
sturcny opis: pol hodiny ukazok prirody a nasledne pol hodiny ukazok mesta, neviem co to bolo ale bolo to na STV 2

16 Jún 2008, 22:55
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
axXis píše:
ja by som tiez rad jeden
sturcny opis: pol hodiny ukazok prirody a nasledne pol hodiny ukazok mesta, neviem co to bolo ale bolo to na STV 2
co si pozeral zivu panoramu? :hehe: ved nemas ani dej ani zapletku :D

16 Jún 2008, 23:10
Profil  ICQ  WWW
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Kibo píše:
co si pozeral zivu panoramu? :hehe: ved nemas ani dej ani zapletku :D
v poriadku? :roll:
nebol tam ziadny dej ani zapletka, co konkretne nechapes na tom, ze v tom filme najskor len ukazovali krasne veci z prirody a po tom kontrast s mestom? hovori Ti nieco pojem lyrika?
normalne mam chut Ti dat za ten idioticky prispevok K- len nemozem

16 Jún 2008, 23:55
Profil  ICQ  
Moderátor
Moderátor
Obrázok užívateľa

Príspevok 
axXis píše:
nebol tam ziadny dej ani zapletka, co konkretne nechapes na tom, ze v tom filme najskor len ukazovali krasne veci z prirody a po tom kontrast s mestom? hovori Ti nieco pojem lyrika?
A co cakas? Vies kolko filmov/dokumentov sedi na ten tvoj opis? Aspon napis ake mesto to bolo... :roll:

16 Jún 2008, 23:58
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
nebol to dokument ani nic podobne (len hory v oblackoch, more...potom zase nic len mesto, pekve veci z mesta ale aj to co mesto spravilo). a ake mesto to bolo naozaj neviem, urcite nie len jedno. to je ako keby som Ti nal vyfotit nejaku rozbitu ulicku v Parizi a Ty budes hadat kde to je.
A ked ich je tak vela tak daj aspon jeden, aj podobne veci by potesili

17 Jún 2008, 0:12
Profil  ICQ  
Moderátor
Moderátor
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Hmmm... Baraka?

17 Jún 2008, 7:49
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
axXis píše:
nevies priblizne kedy to davali? tu je par fotos z tej Baraky, co spominal kinjeril

17 Jún 2008, 8:58
Profil  ICQ  WWW
Moderátor
Moderátor
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Alebo si to hod do youtube (tytrubka) a budes mat jasno. ;)

17 Jún 2008, 10:14
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Bol to fakt super film
marteenka.s píše:
Neviem ci to bolo pred piatimi rokmi alebo viac, na STV 2 alebo CT 1 davali okolo desiatej pod nazvom KINOFILM alebo nieco take film, ktoreho bohuzial neviem nazov. POcitam s tym ze ho asi nebudete poznat, lebo je to neznamejsi film ale budem dufat ze sa najde osoba ktora mi pomoze najst nazov filmu.
Neviem ani dej bolo to davno, pamatam si len utrzky.

Boli dve alebo tri rodiny ktore vlastne boli kamaratmi. Raz sa vsetci stretli doma u jednej rodiny a zahrali sa taku zvlastnu hru - vyzliekli sa, zaviazali si oci a museli sponzat svoju drahu polovicku len pomocou dotykov. Nanestastie hra dopadla katastrofalne pretoze sa nedokazali spoznat pomocou nahych tiel a urcili sa svoju polovicku prave toho druheho. A potom nastala v ich zivote kriza, lebo predtym si boli isti, ze sa naplno poznaju. Teraz neviem ci sa pri hre aj nevyspali medzi sebou tie neprave pary, ale myslim ze vyspali. A preto potom ta velka kriza.

Prosim pomozte mi s nazvom toho filmu.
No vcera som videl na toto reklamu na nemeckom Pro7. Ak to zhliadnem este raz tak ti dam vediet (ak nezabudnem). Ale maju to vysielat teraz niekedy.

17 Jún 2008, 10:28
Profil  WWW
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
kinjeril píše:
Hmmm... Baraka?
ee, toto urcite nieje ono, ale dakujem, isto pozriem :)

Kibo píše:
nevies priblizne kedy to davali? tu je par fotos z tej Baraky, co spominal kinjeril
no ved ja som to hladal neskor v televiznom programe ale nic :(

17 Jún 2008, 11:41
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
axXis píše:
no ved ja som to hladal neskor v televiznom programe ale nic :(
ale ved skus napisat datum kedy to islo a priblizne cas :)

17 Jún 2008, 14:41
Profil  ICQ  WWW
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Príspevok 
ahojte,hľadám jeden film,neviem presne už dej,ale išlo o niečo v tom zmysle,že jeden muž si všimol,že keď sa stane nehoda,tak má pocit,že sú pri tom nejaký ľudia,ktorý to len sledujú.postupne príde na to,že je to pravda a nie len jeho halucinácie a sú to ľudia s budúcnosti,ktorý sa chodia pozerať na katastrofy.a mám pocit,že sa to ku koncu týkalo jeho vlastného syna a tak to chcel zmeniť,ale tým som si zas nie tak istý.

18 Jún 2008, 21:05
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Monči píše:
ahojte,hľadám jeden film,neviem presne už dej,ale išlo o niečo v tom zmysle,že jeden muž si všimol,že keď sa stane nehoda,tak má pocit,že sú pri tom nejaký ľudia,ktorý to len sledujú.postupne príde na to,že je to pravda a nie len jeho halucinácie a sú to ľudia s budúcnosti,ktorý sa chodia pozerať na katastrofy.a mám pocit,že sa to ku koncu týkalo jeho vlastného syna a tak to chcel zmeniť,ale tým som si zas nie tak istý.
je to film katastrofy, najdes ho tu http://www.csfd.cz/film/21283-katastrofy-time-shifters-the/ a pri tej prilezitosti sa spytam:hovoris v muzskom rode a si zena? :D

18 Jún 2008, 21:59
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Príspevok 
to bol nejaký škriatok,nemala som okuliare a boleli ma oči,no čo už,v každom z nás je kus toho druhého,nie? :wink: :lol:ä

a ďakujem veeeeeeeľmi pekne

19 Jún 2008, 13:03
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Ked som rozmyslal nad nejakou dobrou komediou tak som si spomenul na jednu co som videl uz par rokov dozadu, dej si nepamatam, ostal mi akurat pocit, ze to bola celkom sranda a scena, v ktorej jedna zenska prisla dat do cistiarne saty.
Chlapik (postarsi) co tam pracoval ju mimochodom poznal, roztiahol tie saty a zbadal biele flaky a zacal to pred nou oblizovat aby prisiel na to od coho tie flaky su :)
(to boli spermie od nejakeho chlapa co sa jej tam spravil asi nehodov)

Postavy: Myslim, ze skupina zien do/okolo tridsiatky - kamaratky.

To je tak asi vsetko co si pamatam. Je to dost malo ale ta scena sa mozno vybavi aj niekomu dalsiemu :))
Dik za pomoc.

25 Jún 2008, 4:10
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1759 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 88  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia