Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 17 Okt 2018, 15:56

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
Prepojenie Monitorov
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Prepojenie Monitorov
Kamarat mi povedal ze videl pripojenych 7 serverov na 1 monitor ... kedze som to nikdy nevidel nemate niekto skusenosti ? usetrilo by to vela priestoru

03 Okt 2017, 8:43
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Prepojenie Monitorov
KVM alebo IP KVM, napriklad na IP KVM switch mozes pripojit 1 displej, niekolko mysi, klavesnic, vystupov obrazu z pocitaca. Navyse to vsetko dokazes ovladat na dialku aj po sieti ci cez internet, dokonca vratane biosu.

Su dve moznosti, jedno je vacsie zariadenie do ktoreho z kazdeho servera pripojis samoststny kabel od monitora, mysky aj klavesnice. A potom su mensie switche, tam sa ten switch prepaja len sietovym kablom so serverom a tento switch ma potom pripojenu klavesnicu, mysku a displej. Da sa ovladat aj po sieti. Prave preto do serverov davaju dve sietove karty (alebo sa pouzivaju aj na 2x konektivitu internetu). Server v tomto pripade sietoveho kabla musi mat podporu KVM. Pre teba nieco taketo - https://www.alza.sk/aten-cs-1758-d71542.htm

03 Okt 2017, 8:52
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia