Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 19 Sep 2019, 16:55

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 11 ] 
Prve stretko
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Príspevok Prve stretko
nazdar, rad by som sa s vami poradil.
Idem sa zanedlho stretnut s jednou slecnou s ktorou sa sice uz poznam dlho, ale nikdy sme neboli vonku, mala ineho chalana a ja som mal inu slecnu, ale zhoda nahod to zariadila tak ze zachvilku asi skocime na kavu,prip.veceru...a uvidi sa ako.
Poznat sa sice pozname, vieme ake mame zaluby, poznam ju zo zakladnej a strednej skoly(ked chodila na strednu, tak som tam mal svoju byvalu priatelku),ale to uz su roky dozadu...(tak isto nase rodiny sa poznaju)
Mam par otazok :
1.Podla Vas padne vhod ak jej zoberiem na prve stretko , jednu ruzu? Podla mna je to pekne gesto ktore sa vytraca v dnesnej mladezi... Ona nie je ten typ beznej mladej slecny, ale je inteligentna (buduca Chemicka) a elegantna mlada slecna. (Vie ze sa mne paci... a mozno aj ja jej...)
2. Nejake vhodne temy na zaciatok ? Spolocne hobby, prip.jej hobby?
3. Vyzera uzasne,to je fakt, mam ju na zaciatok pochvalit ze vyzera dobre, pripadne este lepsie pochvalit ako sa obliekla,kedze je vzdy elegantna to by sa jej mohlo pacit, prip. zaoberat sa dalej modou,jej vkusom a podobne? Viem ze to ma rada, ale tak som chlap tak...no ako vseobecny prehlad mam aj v tejto teme, ale tak az ta sa nevyznam ako zena :D
4. Do akeho podniku ju pozvat? Do utulnej kaviarne? Prip.Do vacsej kaviarne? Dalej ako na tu veceru...Viem ze by (rada) isla. Len kam ju zobrat? Do vyssej klasy,alebo nejaky priemer?
5. Co dalej? Pokusit sa o nieco na prvom stretku(ci nazvime to rande.) alebo to nechat tak ze sme sa citili dobre a rad by som ju videl znova a skusit to na dalsom/dalsich stretkach?
Vdaka za kazdu rozumnu radu.
Vek, ona 21 ja 27(ja pracujuci na vyssom poste + podnikam,to len preto pisem,lebo spominam tam lepsie a horsie(drahsie,lacnejsie, cena nevypoveda vzdy o kvalite) restauracie,kaviarne)

29 Júl 2017, 21:39
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Prve stretko
Ja by som to urobil na tvojom mieste nasledovne:

1. Poznáte sa nejaký čas, takže ruža je úplne v pohode. Ak by ste naopak išli na prvé rande naslepo, tak by som ružu neodporúčal brať - pôsobilo by to na môj vkus príliš vtieravo...
2. Hobby, cestovanie, filmy, seriály, jej štúdium, šport,...
3. Pri zvítaní by som spomenul, že jej to veľmi pristane, ale ďalej by som už nespomínal detaily ako napr. že jej krásne voňajú vlasy, krásne vonia a pod. To by už bolo príliš úchylácke na prvé rande a prvých pár minút. To sa dá začať chváliť až potom, ako naplno skóruješ :D
4. Ja by som išiel do nejakej priemernej kaviarne/reštaurácie, aby to nepôsobilo príliš nóbl. Lepšie reštiky si môžeš nechať na to, keď už spolu budete chodiť.
5. Minimálne na konci stretka by som ju určite pobozkal na pery, ak všetko pôjde hladko a budeš cítiť pozitívny feedback aj z jej strany. Ak sa neodtiahne, tak sa neboj zapojiť aj jazyk :P

29 Júl 2017, 22:12
Profil  ICQ  
King
King
Obrázok užívateľa

Podla mna nad tym az moc premyslas a planujes. Co tak sa uvolnit? Dajte si kratku prechadzku a na zaklade rozhovoru sa potom rozhodnes, kam ju zobrat a ako dalej rozvijat vase stretko.

29 Júl 2017, 22:16
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Vdaka za odpovede.
1.Pozname sa tak z videnia + vela hodin od PC, ale nikdy sme spolu neboli vonku. Je to trocha komplikovanejsie, ale da sa to...Sa odstahovali z mojho mesta po skonceni SS a lepsie som ju spoznal az po tom :( cez fb. par krat sme sa streli aj v meste este ked tu bola, sme sa pozdravili a isli kazdy svojim krokom,ale to bolo davno a este bola mlada.
2. Suhlasim
3. Tak je naozaj elegantna a to sa mi paci, tak to musim pripomenut a tak vsetci mame nejake ,,zaluby,, :D ja rad obliekam svoje zeny lebo sa mi to paci :D potom samozrejme aj ta druha faza zbavovania oblecenia je zaujimava ;)
4. priemerna restika/kaviaren znie fajn. K prechadzke,predpokladam, ako aj vacsinou to zvykava byt u mna :D je tak ze niekde sa stretneme ako v podniku a potom ked uz tak by sme isli neskor na prechadzku.
5. Mno tu sa bojim unahlit sa ale aj prepasnut sancu...zazil som obe situacie a neviem neviem...asi neviem spravne vyhodnotit(vycitit) tu chvilu. Raz som sa neodhodlal a nasla si ineho,ze som bol neiniciativny a raz som sa unahlil a to bolo zle (tu sa bavime o inych slecnach). Neviem co mam spravit.

Mimo temy...Preco je ten zivot tak komplikovany a aj tie zeny tak komplikovane...Tak kratko zijeme mali by sme vyuzit maximum co da zivot a nie stracat cas zbytocnostami...

29 Júl 2017, 22:29
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

povoz ju na A8

29 Júl 2017, 23:07
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

neprovokuj

29 Júl 2017, 23:11
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

5. Zo svojich skúseností môžem povedať, že na pusu na konci prvého rande bude defenzívne reagovať len baba, ktorá sa s tebou na 2. rande asi ani nechystá. Pri obojstranných sympatiách sa mi ešte nikdy nestalo, že by mi baba na bozk povedala, že na to idem príliš rýchlo... Teda za predpokladu, že to nie je nejaká ortodoxná katolíčka :D

Dá sa to použiť ako nevinná výhovorka, ako sa vyhovoriť z ďalších pozvaní na rande...

30 Júl 2017, 11:16
Profil  ICQ  
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Ak je velka romanticka, tak jej tu ruzu zober, ale inak to moze byt akurat tak na obtiaz pre nu to cely ten vecer so sebou nosit. Zalezi kam ale planujes s nou ist.

A k ostatnym otazkam.. Kurnajz pises s nou dlho a potrebujes taketo veci planovat? Mal si frajerku, tak sprav to iste, co si robil pri nej..bud sam sebou ako sa vravi..Bo ak sa budes pretvarovat, aby si ju dostal, tak taky vztah potom bude celkom o hovne :P

A k tym luxusom. Cim viac luxusu jej ukazes, tym horsie. Je to sice pekne, ale pravdepodobne jej nepojde potom o teba, lae len o ten luxus pri tebe..

31 Júl 2017, 11:16
Profil  WWW
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Myslím, že ruža určite poteší, všeobecný kompliment, že jej to pristane je tiež fajn. Ja by som si nejakú nóbl reštiku odpustila, skôr najprv nejaká prechádzka a potom útulná kaviareň.
Mám pocit, že si pravidelne píšete, takže by som to nadviazala na poslednú komunikáciu, prejavila záujem, aký mala deň etc.
Pusa je na prvom rande v pohode. Ja mám také pravidlo, že všetko okrem hned do postele, takže ak bude aj z jej strany záujem, tak v pohode.
Držím palce :D

07 Aug 2017, 21:27
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Pobozkat ci nepobozkat? :lol:

Mna by zaujimalo, ci sa aj v hetero svete deju take veci, ze idete s niekym na prve rande, vsetko ide totalne super, aj ten jazyk tam funguje, planovali ste ist na kavu a nakoniec ste isli este jest, aj do kina a prve rande sa natiahlo na XY hodin, nemozete sa pomaly od seba odtrhnut a potom tu babu za 1-2 dni pozvete na dalsie stretko a dostanete odpoved v style, ze "Nie, bla bla bla...lebo nie si moj typ a podla mna vobec medzi nami nepreskocila iskra."

Niektori tu mate dost premakane navody, co, kedy, ako na prvom stretku robit, povedat... :lol: To funguje? A aj vas take rande bavia?

11 Aug 2017, 22:39
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

To sa mi ešte nestalo, že by som mal z rande dobrý pocit a pozvanie na ďalšie by baba následne odmietla. Ak mi stačilo len jedno rande a nepreskočila tam iskra, tak nastali 2 možné situácie:
1. Babe som sa neozýval ani ja, nepísala ani ona, tzn. WIN-WIN pre obe strany, neboli tam proste vzájomné sympatie.
2. Babe som sa neozýval, ona mi po čase napísala a navrhovala ďalšie rande, ktoré som slušne odmietol a napísal som jej jeden z vyššie spomenutých dôvodov.

Asi som mal šťastie a moje pozvanie na rande som ešte nikdy nemal odmietnuté, ak teda nepočítam baby, ktoré som skúšal zbaliť a povedali mi, že majú frajera. Alebo to bola ich ultimátna výhovorka? :hmm: :lol:

12 Aug 2017, 3:18
Profil  ICQ  
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 11 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia