Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 11 Dec 2018, 19:40

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
Reštart notebooku po aktivácii adaptéru
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Reštart notebooku po aktivácii adaptéru
Používam mobilný internet cez usb modem Huawei a software mobile partner vsetko fungovalo ale odvčera ked pripojím adaptér do notebooku tak ma vypýta pin tak zadám pin ale notebook sa hned reštartuje ze nastala neočakávaná chyba zbiera informácie o chybe pre podporu Notebook ide super vsetko funguje jak ma len ked chcem použiť mobilný internet tak nastane reštart
Skúšal som preinstalovat apku , skúšal aj update ale vzdy sa to seklo ze chybný port 1001
Notebook je Lenovo Ideapad 305 win 10 64 bit pro

17 Dec 2017, 16:54
Profil  ICQ  
Site Admin
Site Admin
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Reštart notebooku po aktivácii adaptéru
Mohlo dojst k problemu po aktualizacii Windowsu, v utorky vychadzaju aktualizacie, u niekoho skocia az neskor, v zavislosti od vytazenia serverov a nastavenia. Tiez moze byt chyba v USB, chyba v modeme... Skus to na inom pocitaci a uvidis. Na notebooku skus dake USB kluce, ze ci budu fungovat normalne.

17 Dec 2017, 17:38
Profil  WWW
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Zatial viem povedat ze na inom PC to ide vcera som aj stiahl aktualizacie skusal som 3 rozne adaptery no vysledok ten isty USB mys mi ide skusim teda nejake ine USB alebo HDD napojit ci to nastane ... prip odfotit ten QR kod co mi tam naskoci ci sa niekam neposuniem

19 Dec 2017, 9:24
Profil  ICQ  
Site Admin
Site Admin
Obrázok užívateľa

Tazko povedat, cize problemom by mohla byt doska, resp. ovladace k doske. Treba skusit pozriet na oficialnej stranke vyrobcu dosky, ze ci nemaju novy bios ku doske, ze ci nie je aktualizacia k chipsetu a usb.

19 Dec 2017, 17:27
Profil  WWW
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Musel som preinstalovat cely Win zrazu to robilo uz bez USB pri starte NTB modra obrazovka tam QR kod a napisane co vzdy takze som dal recovery uvidim ci to pojde uz normalne (pri starte to zacalo robit hned ako som odinstaloval posledne aktualizacie ktore som stiahol 12.12.2017)

20 Dec 2017, 5:42
Profil  ICQ  
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia