Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 15 Nov 2018, 7:49

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Rozdielové Skúšky na SŠ
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok Rozdielové Skúšky na SŠ
Zdravím, som momentálne študentom strednej elektrotechnickej priemyslovky, a som oslobodený z telesnej výchovy na celý školský rok. Telocvikár mi povedal že musím na konci roka robiť rozdielove skúšky o ktorých som doteraz vôbec nevedel. Vie mi niekto povedať ako tieto skúšky prebiehajú, vaše skúsenosti prípadne vyhnúť sa im ak nie som schopný ich robiť zo zdravotných dôvodov? :) dik

11 Nov 2017, 21:27
Profil  WWW
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Rozdielové Skúšky na SŠ
opytaj sa telocvikara. alebo riadelky alebo zastupnike, alebo triednej. to neni ziadna hanba ani nic take, hadam mas pravo vediet z coho take skusky spocivaju. ved ked si oslobodeny (asi zo zdravotnych dovodov) a teda necvicis, tak nemozu ocakavat ze budes cvicit na nejakej skuske...

ako je mozne ze to niekto zazil tiez a poradi ti, ale mozno na tvojej skole to bude inak, proste najvacsiu istotu mas ked sa opytas priamo.

11 Nov 2017, 21:51
King
King
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Rozdielové Skúšky na SŠ
Ja som ich robil, aj ked ja som nemal zdravotne problemy..uz to bolo davno, ale co si pamatam, tak som odbehol som 12 minutovku, sprint, hodil som vsetkym cim sa dalo(medicinbal, granat a este nieco), robil som nejake kliky a pod na cas, hadzal som basketbalkou na kos a tym to skoncilo. Ak mas ale vazne zdravotne problemy, ta to ries s riaditelkou, nie je dovod trapit cloveka, ked je naozaj chory..

13 Nov 2017, 13:38
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia