Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 25 Mar 2017, 16:26

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Samsung galaxy note 4 "brick" + úvaha
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Samsung galaxy note 4 "brick" + úvaha
čaute čaute.

frajerke sa po aktualizácii na android mm dosť zblbol note 4 (mrznutie, reštarty, atd.), žiadny root ani nič podobné... po asi dvoch mesiacoch po nainstalovaní najnovšej OTA aktualizácie, sa jej nakoniec "brickol" úplne.

ozázka znie: je možnosť mobil nejakým spôsobom rozbehať alebo už zostáva len servis a výmena zakl. dosky :D (telefon je už po záruke, kupovaný v samsung obchode, sm-910f).

po prechodení internetu som našiel jeden zaujímavý názor na http://www.androidbrick.com/unbrick-all-qualcomm-snapdragons-from-qualcomm-hs-usb-qdloader-9008-if-you-have-the-right-kind-of-rom-qhsusb_dload/ cit: Owners of Qualcomm based LG’s, HTC’s, Samsung’s, Sony’s and Motorola’s, im afraid this tool is not suitable for you, becouse those liers mostly has chosen not to use default options of this platform, they dont (cant) want us to rescue our phones so easly, what would have happened to their service centers all around the world then ? They need to change “The Motherboard” in spite of fixing this problem so easly to earn more and more and more money.

Čo si o tom myslíte, môže to byť pravda? resp. nie je tu niekto z atorizovaného servisu uvedneých značiek, ktorý by do toho vniesol jasno? :D

31 Dec 2016, 21:19
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Samsung galaxy note 4 "brick" + úvaha
Skusal si nahodit cez ODIN nanovo fw?

01 Jan 2017, 15:22
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Samsung galaxy note 4 "brick" + úvaha
neskusal :) ale už to vyzerá byť ok. keďže sa týždeň nedal zapnúť, tak som dal mobil (bez baterky) na pár minút do chladničky (na základe odporúčaní z internetu - neveril som tomu ale uveril :D) a mobil sa zapol, potom som nainštaloval aplikáciu wake lock a zdá sa, že mobil ide v pohode, uvidíme dokedy... :)

03 Jan 2017, 11:09
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia