Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 17 Dec 2017, 8:53

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1258 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Ďalšia

Choď na stránku
Školské domáce úlohy na fóre
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok Školské domáce úlohy na fóre
V poslednej dobe sa nám to tu nejako rozrástlo s domácimi úlohami. Nemám nič proti pomoci základoškolákom a stredoškolákom [tých vysokoškolských úloh sa tu moc nenájde]. Ale nechcite prosím Vás po ľuďoch, aby za Vás vyriešili všetko. Ak nemáte na to vypočítať, alebo vyriešiť základoškolské, alebo stredoškolské úlohy, mali by ste sa fest posnažiť, ináč skončíte ako dementi z azetu, čo nevedia pýsať, gramatyka je pre nych cudzý poyem a pri čítaní ich príspevkov tuhne človeku krv v žilách.

Akákoľvek téma, ktorá bude napísaná štýlom: "Spravte to za mňa, ďakujem" bude zmazaná. Na výšku Vás nik nenúti ísť, ale zvládnuť základnú a strednú školu by mal naozaj každý gramotný človek. Ďakujem za pochopenie a prosím Vás aspoň trochu sa posnažte pred tým než sem "zavesíte" úplne nevyriešenú úlohu.

10 Jan 2010, 19:21
Profil  WWW
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
taketo temy treba reportovat a budu riesene moderatormi? alebo aky je postup?

10 Jan 2010, 20:45
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok 
To by bolo fajn, proste keď dotyčná osoba neprejaví záujem o riešenie vlastnej domácej úlohy, poprosím o report takejto témy. Ďakovala :)

10 Jan 2010, 21:00
Profil  WWW
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Školské domáce úlohy na fóre
gratulujem ti, tvojim prispevkom si ma prinutil aby som o takejto hodine ešte roztočil mozgove zavity a ako tak ti odpovedal co si o tomto myslim...

Vysvetli mi ze preco sem nemozu ludia zavesit ulohy kde ziadaju aby to niekto vypracoval?Azda sa uzivatel nemoze rozhodnut sam ci to sem zavesi alebo nie? A aj keby sa do toho ani len nepozrel a ani nesnazil sa to vyriesit, preco by to mal mat zakazane sem pridat?Zato ze je flakac?Ze sa mu nechce?Alebo zato ze podla teba by mal rozmyslat nad tym a snazit sa?Preco by malo taketo pravidlo vzniknut a preco ty davas vsetkich do jedneho vreca ze ked sem budu davat svoje zadanie ze skoncia ako deti z azetu? Niekto zrejme nieje taky dokonaly ako ty a je pohodlny a nechce sa mu to robit tak to tu zavesi a niekto komu to ide lepsiu mu to spravi, a to ci mu to spravi alebo nie, je zas slobodne rozhodnutie toho co mu chce pomoct,tak nechapem preco by sa taketo prispevky mali filtrovat? Neviem ako ty ale ja si takto zjednodusujem cely zivot, nebudem sa s niecim trapit sam 2 hodiny ked mi s tym niekto moze pomoct pripadne mi to spravit a za 15 minut to mam hotove a usetril som kopu casu. Preto protestujem aby na hojku bolo vobec nieco taketo, aaby sme my flakači nemohli dat svoje zadania na hojko, aby to niekto urobil.. to je absurdne co si vymyslel.

PS: nemam nic proti tebe, iba proti tomu co sa tu snazis zaviest. Dufam ze nezacnes v mojom prispevku hladat gramaticke chyby a neprirovnas ma k azetakom heh lebo uz fakt nevidim na klavesnicu.

15 Jan 2010, 3:08
Profil  WWW
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

element... a co sa potom ten clovek nauci ked to sem iba vycapi? ked mas napriklad nieco z matiky, daky skaredy integral a dostanes sa v rieseni do mrtveho bodu, napises ze "dostal som sa sem a sem a fakt neviem ako dalej, mozte mi pls poradit?" tak jasne ze asi ma aspon snahu ked uz nie zaujem... a ked mu poradis ako dalej, dopracuje sa k vysledku a ma zo seba hned lepsi pocit...ale ked napise "aaa tuto mi to vyratajte, sa mi nechce", no neposles ho dokelu? skusku za neho kto napise potom? ci si otvori hojko a bude cakat, ze tu je 200 ludi pripravenych riesit jeho priklady? ... lenivost je jedna vec, ale presne toto vychovava flakacov, co si myslia potom ze im patri svet a nemusia nic robit... a potom sa cudujeme ze generacia od generacie nasa populacia degraduje a ze musime furt od nasich rodicov pocuvat ako to oni mali tazsie atd... naco su potom skoly povinne? ci by mali byt iba pre par vyvolenych a ostatok ludstva nech je blby, lebo sa im nechce ucit? ved sak kopacov kanalov nieje nikdy dost, vsak?....

15 Jan 2010, 3:40
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

A co vas ma trapit co sa ten clovek nauci a co nie. Je to jeho problem, jeho volba. Nevraviac o tom ze nemusi byt kompletny idiot, len nejavi zaujem o konkretny predmet. Taktiez si myslim ze taketo pravidlo je nemyslitelne. Toto forum nema uzivatelov vychovavat ale im pomahat, pripadne vyplnat ich volny cas. Nemyslim si ze je to spravne rozhodnutie.

15 Jan 2010, 4:14
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Hej tak nech sem všeci dávajú svoje domáce úlohy. Už vidím tých ľudí, ktorí im budú každý deň počítať úplne základné a jednoduché príklady. Bolo by tu plno strán nevypočítaných príkladov.

btw... súhlasím s Makim

15 Jan 2010, 10:30
Profil  Skype  
Moderátor
Moderátor
Obrázok užívateľa

Gangy: ano, forum nema za ciel vychovavat, ale v poslednom case sa tu take temy vyskytovali dost casto a casto este aj od uzivatelov s 1-2 prispevkami. Ani to by vsak nebol problem, vacsim problemom je to, ze ked sem niekto da nejaku inu ulohu ako programovanie, tak mu ju od nuly nikto nevyriesi, nehovoriac o tom, ze by mal niekto pisat referat.
Temy, kde niekto hlada podklady k urcitemu problemu su tolerovane. A ked niekto potrebuje napriklad matiku, tak staci aby sem dal svoj pokus o riesenie a na zaklade toho mu mozeme pomoct najst chybu. Cele toto pravidlo sa tyka iba tych, ktori sem vycapia zadanie a cakaju.

15 Jan 2010, 10:35
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

ja s týmto pravidlom súhlasím. Ale nebudem argumentovať tým čo chlapci predomnou, ja sa na to pozerám trochu inak. Úprimne mi je jedno či bude chalan flákač a bude kopať kanýly. Je to jeho vec, keď chce byť blbý nech je (aspoň viac vynikne môj intelekt :D ). Ale je v našom záujme udržovať toto fórum na akej-takej úrovni. Keď sem prídu decká (väčšinou sú takíto flákači ľudia zo základnej), ich prvý príspevok bude žiadosť o úlohu a dostanú riešenie, tak jasné že zavolajú spolužiakov a zachvíľku tu bude teenagerov viac ako na azete. To sa odzrkadlí aj v iných diskusiach. Už teraz je vekový priemer omnoho nižší ako bol pred rokom a keby toto tolerujeme tak klesá omnoho rapídnejšie

15 Jan 2010, 10:59
Profil  ICQ  
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Sedí vec audio :)
Element píše:
gratulujem ti, tvojim prispevkom si ma prinutil aby som o takejto hodine ešte roztočil mozgove zavity a ako tak ti odpovedal co si o tomto myslim...

Vysvetli mi ze preco sem nemozu ludia zavesit ulohy kde ziadaju aby to niekto vypracoval?Azda sa uzivatel nemoze rozhodnut sam ci to sem zavesi alebo nie? A aj keby sa do toho ani len nepozrel a ani nesnazil sa to vyriesit, preco by to mal mat zakazane sem pridat?Zato ze je flakac?Ze sa mu nechce?Alebo zato ze podla teba by mal rozmyslat nad tym a snazit sa?Preco by malo taketo pravidlo vzniknut a preco ty davas vsetkich do jedneho vreca ze ked sem budu davat svoje zadanie ze skoncia ako deti z azetu? Niekto zrejme nieje taky dokonaly ako ty a je pohodlny a nechce sa mu to robit tak to tu zavesi a niekto komu to ide lepsiu mu to spravi, a to ci mu to spravi alebo nie, je zas slobodne rozhodnutie toho co mu chce pomoct,tak nechapem preco by sa taketo prispevky mali filtrovat? Neviem ako ty ale ja si takto zjednodusujem cely zivot, nebudem sa s niecim trapit sam 2 hodiny ked mi s tym niekto moze pomoct pripadne mi to spravit a za 15 minut to mam hotove a usetril som kopu casu. Preto protestujem aby na hojku bolo vobec nieco taketo, aaby sme my flakači nemohli dat svoje zadania na hojko, aby to niekto urobil.. to je absurdne co si vymyslel.

PS: nemam nic proti tebe, iba proti tomu co sa tu snazis zaviest. Dufam ze nezacnes v mojom prispevku hladat gramaticke chyby a neprirovnas ma k azetakom heh lebo uz fakt nevidim na klavesnicu.
ak tak veľmi na tom trváš, môžem poprosiť hojka nech vytvorí sekciu: "Riešenie domácich úloh bez akéhokoľvek vysvetlenia pre ľudí bez záujmu pochopiť úplné základy a bez akéhokoľvek pocitu chcenia gramotnosti." A budeme vychovávať novú generáciu anaflabetov, ktorí dokážu ledva napísať prosbu o domácu úlohu. Way You go. Toto je problém mnohých ľudí. Nezaujímate sa o svoje okolie, len o úzky okruh ľudí, ktorý Vás obklopuje. Je Vám ukradnuté či decká budú tupé ako polená, veď Vás sa to aj tak netýka. Omyl! Z tých decák vyrastá budúcnosť tohoto všivavého národa, ktorý je plný ignorantov a preto sme tam kde sme, či už v oblasti politiky, ekonomiky, alebo celkovej morálky a výchovy. Ale tak kto chce kam, pomôžme mu tam. A keď raz z toho ignoranta vyrastie majiteľ nejakej firmy a Tvoje decko bude pod ním otročiť, možno si spomenieš. Jemu ako ignorantovi sa všetko dostalo zadarmo v živote, čo sa odzrkadlilo aj na jeho prístupe ku základnej, alebo strednej škole. Povedzme Tvoje vzdelané decko bude trpieť pod týmto nevychovaným ignorantským idiotom, len preto že mal "slobodu" rozhodnovať o svojej lenivosti a úplnom nezáujme o čokoľvek, kde by trebalo pohnúť rozumom.
Gangy píše:
A co vas ma trapit co sa ten clovek nauci a co nie. Je to jeho problem, jeho volba. Nevraviac o tom ze nemusi byt kompletny idiot, len nejavi zaujem o konkretny predmet. Taktiez si myslim ze taketo pravidlo je nemyslitelne. Toto forum nema uzivatelov vychovavat ale im pomahat, pripadne vyplnat ich volny cas. Nemyslim si ze je to spravne rozhodnutie.
Gangy, viď moja odpoveď elementovi. A ešte, nejaviaci záujem o základoškolský, alebo stredoškolský predmet? Tak to rovno nech padá kopať kanály, alebo robiť podobnú podradnú prácu. Je psia povinnosť človeka vyštudovať základku a prvé dva ročníky strednej školy, aby bol človek "homo sapiens sapiens" a nie "homo dementus".
Maki píše:
element... a co sa potom ten clovek nauci ked to sem iba vycapi? ked mas napriklad nieco z matiky, daky skaredy integral a dostanes sa v rieseni do mrtveho bodu, napises ze "dostal som sa sem a sem a fakt neviem ako dalej, mozte mi pls poradit?" tak jasne ze asi ma aspon snahu ked uz nie zaujem... a ked mu poradis ako dalej, dopracuje sa k vysledku a ma zo seba hned lepsi pocit...ale ked napise "aaa tuto mi to vyratajte, sa mi nechce", no neposles ho dokelu? skusku za neho kto napise potom? ci si otvori hojko a bude cakat, ze tu je 200 ludi pripravenych riesit jeho priklady? ... lenivost je jedna vec, ale presne toto vychovava flakacov, co si myslia potom ze im patri svet a nemusia nic robit... a potom sa cudujeme ze generacia od generacie nasa populacia degraduje a ze musime furt od nasich rodicov pocuvat ako to oni mali tazsie atd... naco su potom skoly povinne? ci by mali byt iba pre par vyvolenych a ostatok ludstva nech je blby, lebo sa im nechce ucit? ved sak kopacov kanalov nieje nikdy dost, vsak?....
som netušil že sa v Tebe skrýva takáto osvietenosť :P :) pekné [k+].

15 Jan 2010, 11:22
Profil  WWW
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

...napíšem svoj názor na túto tému. Z pohľadu užívateľa je to neslušné, žiadať o niečo bez vlastnej snahy. Z pohľadu fóra je tiež veľmi neslušné obmedzovať takúto činnosť. Prirovnal by som to k prípadu keď sa u vás zdržiava dlho návšteva. Ozvete sa že už by bolo na čase odísť. Z oboch strán je to neslušné, či už to že sa návšteva zdržiava dlho ako aj to návštevu doslova vyhodiť. Lenže treba si uvedomiť že kým niesú neslušní užívatelia (nehádžu sem svoje DÚ), tak nieje neslušné vedenie fóra v cenzúre povolených žiadostí. Ja som málokedy žiadal niekoho cudzieho o pomoc a doštudoval som...to ozaj nieste schopní nájsť si referát, zavolať si kamošovi aby vám učivo vysvetlil? Kam pozeráte? Veď to je strašne krátkozraký pohľad. Vy ste sa už zamysleli nad tým že z toho bude písomka? Že z toho môžete byť skúšaní pred tabuľou? A to chcete? Že zotretá tabuľa bude múdrejšia ako vy? A matika? Veď na to nadväzujú daľšie učivá na strednej škole. Keď sa to nenaučíte teraz tak raz sa to budete musieť naučiť, lebo vám to bude treba. Keď sa nenaučíte zlomky, nebudete vedieť riešiť rovnice. Keď nebudete vedieť vzorce, nemôžete počítať obsahy a obvody telies. Zamyslite sa nad sebou. Ja som síce v škole nebol žiadny bifľoš, matiku som dal ledva na 4 a to som sa učil. Lebo keď mi na konci roka horelo pod zadkom a išla písomka tak som si uvedomil že keď sa nenaučím teraz tento kúsok, tak na opravu sa toho budem musieť naučiť oveľa viac. Lenže tú písomku som dokafral a tak som musel ísť na opravu. Až vtedy som si uvedomil že keď si to neopravím tak idem na reparát a tam ma budú zmýchať z celého roka (polroka, ale človek nikdy nevie). Celé dva dni som iné nerobil len som sa učil to, na čo som sa predtým vysral v domnení že už to potrebovať nebudem...a potreboval som to. Opravu som dal a dostal som 4. Aby ste si nemysleli že toto vám píšem lebo mne matika išla a nikdy som nemal problém. Ja som nikdy na fórum nehádzal takéto veci. Logika mi to nedovolila...

15 Jan 2010, 12:35
Profil  WWW
Star
Star
Obrázok užívateľa

Maki prečo by si sa ty mal starať do užívateľa a rozkazovat mu co ma a co nema, bud sam pride nato co je dobre alebo nepride.A ako spomenul gangy Toto forum nema uzivatelov vychovavat ale im pomahat a je na uzivatelovi ci sem bude hladat svoju pomoc alebo nie. A na ostatnych ci mu pomoze alebo nie. Cchces povedat ze ked niekto nejavi absolutny zaujem o priklad ze mu neporadis? :o Lebo ani nezacal riesit?

Gothar "A ked niekto potrebuje napriklad matiku, tak staci aby sem dal svoj pokus o riesenie a na zaklade toho mu mozeme pomoct najst chybu." Takze ak ja som ten priklad nezacal vobec pocitat mi neporadis a je ti to jedno?A ked je to preto lebo neviem vobec navod ani ucivo kde je to ani nic, ale kedze som to nezacal riesit mi nepomozes?

Gangy s tebou suhlasim dal si tam dobru myšlienku "Toto forum nema uzivatelov vychovavat ale im pomahat"

audiotrack Myslis si ze forum je preplnene takymito ziadostami o riesenie uloh?No ja tu az tak casto nechodim a jedine sekcie ktore navstevujem su vtipy a pomoc pripadne nieco hladam ale nemysliim si ze je to take kriticke ze by sa tu mali proti tomuto robit opatrenia. A pochybujem ze deti zo zakladnej sem idu nejako intenzivne pisat o vypracovani ulohy, sak oni z internetu poznaju jedine azet a facebook.... skor obhajujem staršich uzivatelov co maju problem s programovanim a vseobecne s pocitacmi.

uplink Prosim ta nestrapnuj sa s tou sekciou, pride mi to ako anglicky humor. Preco to rozvadzas do celospolocenskeho problemu?Takich prikladov ako si dal, ti mozem narobit do kybla len s tym ze budu hajit moju stranu takze sa nejdem ani snazit.
Ak si myslis ze tymto opatrenim zabranis tomu celospolocenskemu problemu ako si to tu zvelicil tak sa mylis, ovplyvnis tym jedine takich ako ja, ze ked napisem do temy pomoc budem musiet tam napisat pri programe este begin a start pripadne inicializovat kniznicu :smt059 a potom mi uz poradis... Mna na zakladnej a strednej bavila jedine telesna a troska dejepis pripadne zemepis, nejavil som zaujem skoro o vsetky predmety a nekopem kanale dokonca studujem na vysokej kde ma takisto nic nebavi...

Grim-Reaperka Suhlasim s tebou v tom ze niekedy je to fakt neslusne niekoho konkretne oslovit ked vobec nic z toho nevies, ale zalezi to na tom dotycnom predsa ci ti pomoze alebo nie...

Cakam na odpovede

15 Jan 2010, 14:51
Profil  WWW
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Element: vraj sa dnes už učí programovanie aj na základných, v deviatej triede tak zato som to tak napísal. Čo sa týka programka možno sú to teda stredoškoláci, ale mentálne na úrovni základnej (predsa aký je už len rozdiel medzi deviatakom a prvákom na strednej?). A stačí si pred polrokom alebo pred koncoročnými písomkami otvoriť programovanie. Z tých 15 tém bude zaručene 10 na algoritmy a vývojaky do školy. Je to tu tak každý rok a preto viem že to tu takto bude aj na konci roka. Keby aspoň pohľadali, ale oni iba hodia zadanie ako ho dostali a pritom tu presne toto isté zadanie bolo pred rokom, pred dvoma...

15 Jan 2010, 14:58
Profil  ICQ  
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Element píše:
Toto forum nema uzivatelov vychovavat ale im pomahat

...keď sem niekto hodí príspevok typu "Tu to je, vypočítajte to." tak toto nepovažujem za pomoc. Pomoc je keď sa niekto snaží a ty mu pomáhaš to vyriešiť, napísať, vypočítať atď. Keď ja to vypočítam tak jemu som nepomohol ale uškodil, lebo ho svojim konaním učím podmienenému reflexu že stačí niekde napísať "spravte to za mňa" a niekto mu to spraví. A naraz nastane situácia že mu nikto nebude môcť/chcieť pomocť a potom bude z toho celý vyvalený. A ver mi že taká situácia v živote skôr či neskôr príde. Teraz si nevie rady s malou násobilkou ale v zamestnaní potom budeme čo? Za neho vypisovať protokoly čo má písať on, alebo ak sa zamestná (ak sa vôbec taký tupec zamestná) ako účtovník tak budeme za neho účtovať? Alebo keď sa zamestná ako smetiar, tak za neho budeme zbierať smeti lebo "on to nevie?"

Element píše:
"A ked niekto potrebuje napriklad matiku, tak staci aby sem dal svoj pokus o riesenie a na zaklade toho mu mozeme pomoct najst chybu." Takze ak ja som ten priklad nezacal vobec pocitat mi neporadis a je ti to jedno?A ked je to preto lebo neviem vobec navod ani ucivo kde je to ani nic, ale kedze som to nezacal riesit mi nepomozes?

No snáď nečakáš že my ti tu budeme vysvetľovať celé učivo. Veď také učivo dá zabrať aj učiteľke matematiky, ktorá to učí 100 rokov, navyše ona môže rozprávať, čo je oveľa rýchlejšie ako písanie a navyše má k dispozícii tabuľu a priamy kontakt so žiakom ktorý tomu nerozumie. V tomto prípade myslím, že by bolo naozaj lepšie o vysvetlenie celého učiva požiadať spolužiaka (takého ktorý vždy nehľadá pomoc len na fóre) alebo spolužiačku. Alebo je ten dotyčný fakt debil a nemá kamošov, tak to je potom smutné ale treba poprosiť rodičov, prípadne učiteľku matematiky, alebo sa prihlásiť na doučovanie. Lenže to je ten problém že sme zvyknutí všetko vybavovať cez internet.

Element píše:
Takich prikladov...jedine takich ako ja...

Zdá sa mi, že ty si čo sa týka úloh zo slovenského jazyka, tiež len šmelinoval po fórach. Takúto hrúbku by správny Slovák spraviť nemal. :wink:

15 Jan 2010, 15:16
Profil  WWW
Moderátor
Moderátor
Obrázok užívateľa

Element: vzdy ked prejavis aspon nejaky zaujem o matiku, tak nejake prve 2-3 kroky vies spravit. Prinajhorsom ta snaha moze byt vyjadrena aj tak, ze sem das napriklad zadanie skuskovej pisomky, kde je dajme tomu 5 prikladov a pridas k tomu to, ze 4 vies, ale s piatym nedokazes ani pohnut. Vsetko zalezi na konkretnom pripade, jednoducho tam musi byt zretelna snaha o naucenie a nie ze sem niekto hodi cele zadanie a poprosi si kompletne riesenie.

15 Jan 2010, 15:18
Star
Star
Obrázok užívateľa

Grim-Reaperka
Tak potom mame rozlicne definovane slovo pomoc, lebo u mna to slovo znamena ze mi bud s tym niekto pomoze, alebo to spravi aj bezomna.A co ak niektori ako ja vyhladavaju pomoc aby som usetril cas, aby som sa ja s tym netrapil dve hodiny ked mi to niekto urobit alebo mi s tym pomoze a usetrim polovicu toho casu co by som tym stravil, a nevravim nic ze by som si s problemom sam nevedel poradit pripadne ze by som bol potom strateny!Tymto som chcel poukazat na efektivnejsie vyuzitie casu. A o vysvetlovani uciva nikto nic nehovoril :roll: si predstav ze niekomu to staci ked mu to niekto vypracuje a problem ako pisomka atd odklada na neskor...
K tym hrubkam, co ti poviem stava sa, nikto rodeny z neba nespadol :)

audiotrack Nepopieram mam kamoša ktory programoval od piatej triedy na zakladnej, no bohuzial to tak chodi a ozaj budu pred polrokom alebo pred koncom tu nejake zadania, to je proste skolsky cyklus. A na algoritmizaciu musis mat niekedy hlavu, niekedy sa ti nestaci len biflovat aby si dokazal navrhnut konkretne riesenie.

GothaR
Ty nemozes predpokladat ze ked javis nejaky zaujem o matiku ze vzdy budes vediet urobit prve dva tri kroky to je blbost, hocikedy a mozes stretnut so zadanim ked nebudes uz vediet co znamenaju jednotlive veci v zadani nepohnes tym vobec. A co ak ja sem hodim priklad kde nebudem vediet co mam konkretne urobit uz v zadani, tak mi potom neporadis lebo som sa nesnazil?

PS: nechcel by som vas mat ako spoluziakov :D

15 Jan 2010, 15:48
Profil  WWW
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

..takže chceš povedať že ty hodíš na fórum že aby sme ti niečo vyrátali a ty sa ideš hrať alebo čo? Ako keby sme my ostatní nemali iné starosti iba počítať lajdákom príklady. "a problem ako pisomka atd odklada na neskor..." - a to je práve ten problém!

"PS: nechcel by som vas mat ako spoluziakov" - ani my teba :D

15 Jan 2010, 15:52
Profil  WWW
Moderátor
Moderátor
Obrázok užívateľa

Element: ved som tam napisal, ze staci spomenut, ze ostatne priklady vies, atd. Proste je to dost individualne a ja osobne by som zamkol iba temu kde by niekto chcel vela veci za nic. Ak by to bol jeden lahsi priklad tak to nemusi byt problem, ale tak to vnimam iba ja. Proste neber to uplne doslovne, vzdy sa da dohodnut.
//Este k spoluziakom - ty by si spoluziakovi vypocital celu domacu ulohu len tak? Spoluziakom davas uz opisat vypracovane ulohy a to je podla mna dost odlisne, proste mu das zosit a nech si pise, ale ty s tym uz nebudes zabijat cas.

15 Jan 2010, 15:55
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

...presne tak, alebo keď niekto ponúkne K+. Zadarmo ani kur*a nehrabe....

15 Jan 2010, 15:56
Profil  WWW
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

varianta 1 (povolene zadavanie uloh):
- do fora pribudne kopec dementov neschopnych uvazovania resp. neschopnych pouzivania googlu
- tyto pritiahnu do fora dalsich dementov podobnych kvalit
- ludi co budu pomahat to po dlhsom case omrzi a mozno aj otravi
- bezny uzivatel to bude brat ako spam tiez ho to bude otravovat

varianta 2 (zakazane zadavanie uloh):
- dementny uzivatel bude pindat ake je to prije*** forum a ze uz sem nepride

podla mna nieje o com... povolenim uloh zaistime uspokojenie jedneho dementneho uzivatela za cenu otravenia bezneho uzivatela a znechutenia uzivatela kt. pomaha... teraz si uz len treba uvedomit kt. uzivatel ma pre forum vacsiu cenu

15 Jan 2010, 15:57
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 1258 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 63  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: tuti a 1 hosť