Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 22 Aug 2018, 3:30

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 
Skrytie Tasku v task manageri
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok Skrytie Tasku v task manageri
Zdravim

Je nejaka sanca ze ked spustim software z mobilu na firemnom pocitacu tak by som ako bezny uzivatel skryl ten task ?

Ide o to ze sa v praci nudim a nemam co s casom tak by som chcel pracovat v programe ktory mam doma ano je portable s tym problem neni , len ma zaujima ci sa to da nejakym sposobom schovat aby som nemal zbytocny poje*** ze preco vyuzivam firemny pc.

13 Mar 2018, 1:26
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Skrytie Tasku v task manageri
Ak som to spravne pochopil, hladas nieco ako "boss key"?

HotkeyP, neinstaluje sa, len rozbali a spusti, nasledne sa da pouzit akakolvek klavesova skratka, alebo ak mysia, prip. kombinacia pre skrytie okna, su na to 2 prikazy, aj by jeden nefungoval, vyskusaj druhy:

Skrýt okno
Skrýt aplikaci

V Task manageri to skryje tiez, na karte "Processes", ale nie na karte "Details".

Je mozne skryt aj tray ikonu programu HotkeyP.

Mam ale pocit, ze vo Windows 10 bol problem pri prvom spusteni, bolo nutne ho povolit, ale uz neviem ci to vyzadovalo admin prava. Ak by tomu tak bolo, tak hladaj akykolvek "boss key" program.

HotkeyP nie je jednoucelovy program, ma aj napovedu v Cestine, kde su popisane vsetky funkcie.

13 Mar 2018, 1:58
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

ja neviem ci internal a ludia ktory sleduju a monituruju aktivitu na nasich pocitacoch -(bavime sa o nocnej smene)-

su schopni sa k tomu nejak dopatrat (casom), a zistovat co som spustil co to bolo a ako to dlho bezalo mobil chcem pouzit ako flashku

resp. aby sa mi to casom nejak nevypomstilo keby som argumentoval s tym ze nemam roboty na nocnej by nebolo najlepsie :D preto sa chcem vyvarovat konfliktu

13 Mar 2018, 2:22
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Ach, za 800e a za takych podmienok by som nepracoval :D My mame tiez nejaky monitoring, ale kazdy na to kasle, hrame Dotu (ja nie), facebookujeme, neflixujeme atd. Najhorsie co sa moze stat, ze ta vyhodia.

13 Mar 2018, 2:35
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

tak vies jasne ze sa zajeba**** a flakame a tak ale ja chcem ten cas aj nejak z uzitkovat

13 Mar 2018, 3:00
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

S takym pristupom sa necudujem, ze potom sa stazujes, ze malo zarabas atd. Ja som za posledny rok preskocil o 2 pozicie a od aprila to bude tretia. Nie len, ze musis pracovat viac, ale musis este aj ukazat, ze mas naviac a je ta tu skoda. Pokial sa ale budes zajeba****, tak holt nemas pravo sa stazovat, pretoze si za to mozes sam. Najskor musia byt vysledky a potom sa vsetko ostatne dostavi.

14 Mar 2018, 14:01
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

no ako za nočnu smenu dojde das 40 tiketov zrobim 20 a dalej mam robiť čo ? učiť sa linux ktorý ajtak nevyužijem lebo nemam permissions ? alebo network čo platí to iste ako u linuxu ?
a pôjdem na iné oddelenie makať jak mulat a budem naivny s tým že si budujem karieru ?

- preto chcem zužitkovať čas dovtedy než najdem lepšiu prácu :)

jednak viem politiky firmy a ja 4x robiť toľko nebudem za podobné peniaze , takže sa vramci firmy nehybem nejak aktivne pokiaľ nenarazim na oddelenie kde je dôstojný plat a aj robota (ja robiť budem ale nech mi zaplatia )

+ to som v robote rok nie len tak že v skušobnej a idem si vyberať a mudrovať že sa mi nepači

14 Mar 2018, 16:17
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 7 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť