Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 20 Jún 2019, 7:52

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 64 ]  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Choď na stránku
Skusenosti starsich
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok Skusenosti starsich
Zdravim :) ,
už mám po 20-tke, študujem na výške a trochu rozmýšľam nad jednou vecou a napadlo ma napísať možno skúsenejším. Nikdy som nemal nejaký vzťah, nejako som to vyslovene nevyhľadával. Jedno dievča sa mi páčilo, ale ustúpil som, lebo som cítil, že o mňa vôbec nemá záujem. Nemám záujem zúfalo hľadať partnerku, ale povedal som si, že by sa už v mojom veku patrilo. Nepatrím medzi nejakých fešákov, ale nemyslím si, žeby som vyzeral nejako veľmi zle :D . Problém je tak trochu u mňa. Ja si len tak nepripustím niekoho k sebe (myslím vo vzťahoch všeobecne). Popálil som sa na tom už pár krát. Osobne preferujem menšie skupinky ľudí a mám iba málo kamarátov, ktorým ale naozaj verím. Som zrejme viac flegma, ale netrpím žiadnou sociálnou fóbiou, nemám problém komunikovať s ľuďmi, ani vystupovať pred davom. Nedávno som bol na diskotéke a tam som sa snažil dať do reči s pár ženami, ale tá konverzácia z ich strany bola na úrovni 6. ročníka ZŠ. Nehľadám žiadnu super inteligentnú osobu(ani ja sa za takú nepovažujem), ale jednoducho žena musí mať nejaké názory, lebo ak na všetko má odpoveď neviem, tak to môže byť aj Miss Universe mne je to jedno :lol: . A teraz nemyslím názory na globálnu ekonomiku a také, ale úplne základné veci. No a tu je ten problém a moja otázka. Ak sú tu ľudia zmýšľajúci podobne ako ja... kde ste nachádzali takéto ženy? V akých kruhoch sa odporúčate pohybovať? Študujem elektro, takže na škole je žena unikát :lol: Alebo to zanechať a byť starý mládenec? :lol: :lol:

02 Feb 2017, 15:15
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Skusenosti starsich
nemozes ist jeden krat na diskoteku a cakat ze tam najdes zenu svojich snov, ze?

ked pojdes 100x na diskoteku tak je celkom slusna sanca ze aj tam najdes babu ktora ti bude vyhovovat. proste "taketo" zeny sa nachadzaju vsade, len ich treba hladat a necakat ze ich najdes hned.

02 Feb 2017, 16:02
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Taktiez normalny rozhovor (rozumej vyssiu uroven ako 6. rocnik ZS) sa da mat s vacsinou ludi ale nie hned na zaciatku. Proste ludia sa trosku musia na zaciatku trosku otukat.

02 Feb 2017, 17:51
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

A tiež nemôžeš čakať, že sa s babou budeš v klube baviť o súčasnej politickej situácii vo svete. Preto som nikdy potenciálnu partnerku nelovil v klube. Podľa mňa sú oveľa lepšie miesta, kde by si mohol zavítať. Aj keď si na elektro fakulte, na iných fakultách môže byť oveľa viac a krajších báb, takže ak hľadáš nejakú intelektuálnejšiu babu, môžeš začať chodiť po knižniciach takýchto fakúlt a prihovárať sa im. Bude to určite kľudnejšia debata ako v klube a hlavne na vyššej úrovni.

02 Feb 2017, 17:59
Profil  ICQ  
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

1.) čím viac siliť to budeš tým pomalšie sa to udeje
2.) na diskotéke kvôli ženám strata času a hlasiviek ( ak nejdeš po priateľke s výhodami)

02 Feb 2017, 18:02
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Súhlasím, netreba to síliť, príde to samo. :)

02 Feb 2017, 18:05
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Na diskotéke som nebol s primárnym cieľom zháňať ženy, len som to skúsil. A zďaleka som neriešil politickú situáciu :lol: . Určite sa to nesnažím siliť. Tá knižnica je dobrý nápad, popravde už som nad tým rozmýšľal.

02 Feb 2017, 19:36
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

podobne ako pise Pilifo, si myslim, ze na diskoteke je asi rovnako tazke najst tebou opisanu babu, ako najst akukolvek zneksu u teba na fakulte.

vyskusaj iny druh podnikov :)

02 Feb 2017, 20:24
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

pozri sa na to logicky chceš mať priateľku čo ti bude chodiť na diskotéky lebo jej je*e a ma 16r ? (obrazne)
chceš mať priateľku ktorá sa bude !nevinne! !len! rozprávať s cudzími ľuďmi ?
myslíš že nie? aj ty si bol cudzí

02 Feb 2017, 20:34
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

zalezi aky druh diskoteky to je. jasne, ze v nejakej dedine alebo malom meste si clovek nenavybera, ale ak ide o studentske diskoteky, tak nevidim problem hladat ani tam.

02 Feb 2017, 20:42
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

tak to je vec priorit či chce nejaký živel alebo normalne dievča , zastavam nazor že zabaviť sa da aj mimo diskoteky a iných debilin

02 Feb 2017, 21:54
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

ale prosim ta, kde zijes. na nejaku tu zabavu, hlavne teda na vs, zajde obcas kazda. by som ti mohol ukazat vela inteligentnych a peknych bab, co chodia na taketo zabavy a pritom su absolutne vhodne na vztah.

02 Feb 2017, 22:17
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Tu diskotéku som uviedol len ako príklad. Samozrejme, že aj tam by sa dalo nájsť v pohode dievča. Skôr mi išlo aj o iné miesta, kde sa také ženy vyskytujú vo väčšom počte. Ako ja zasa nemám nejaké očakávania nájsť ideálnu ženu podľa všetkých mojich predstáv.. považujem sa za realistu :D .

02 Feb 2017, 22:35
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

pozri, ja som dnes po 2 týždňoch zistil že čaja čo chodí so mnou v električke, chodí presne do prace kde ja :D to je mi náhoda keď ráno zaúradujem na zástavke ;)

02 Feb 2017, 22:44
Obrázok užívateľa
samo nic nepride. kto to tvrdi je .... :psssst:

To reku si predstav ze sedis doma, nic nerobis, kukas telku od rana do vecera a za chvilu ti zaklope na dvere brutalne sexi zenska a povie jozko? a ty: ano ? .... ja som tvoja vysnivana princezna, miluj ma, nabuchaj ma a vezmi si ma, budem ti verna, budem ta milovat a budeme spolu stastni do konca zivota.

To sa stat moze, ale to by si musel byvat v takom brutalnom drahom baraku ze konec, byt brutalne zaloveny, a ta zenska by musela byt super sexi 20 rocna brigadnicka co chodi elektriku odpisovat .... nehovoriac o tom ze by si musel este aj aspon ako tak vyzerat, ... neze budes retardovany s velkym pupkom, smradlavy a jednym okom pozerat na nu a druhym okom kdesi za seba ...

Na diskoteke sa da zbalit aj potencialna partnerka, ale sanca ze sa to podari hned na prvej diskoteke je miziva. Musis stale chodit, hladat a hladat, kluby, bary, diskoteky, miesta s velkym vyskytom zien, a nie RAZ .... ale 100 krat. pretoze ta tvoja vysnivana prave v tom case kedy tam si ty nemusi tam byt ona, ... ale na buduce tam uz byt moze, ... miesta striedat, obmienat, a pravidelnost.

02 Feb 2017, 23:50
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

to zaklopanie sa na spravnom intraku da :D
ked napriklad napises, ze vies nastavit pripojenie laptopu na skolsku siet, mas na izbe tlaciaren/kopirku a uradujes po otvaracich hodinach tej oficialnej, alebo mas vyvrtku (najviac hladana vec na intraku).
a potom ju uz len pozvat vonku :)

02 Feb 2017, 23:57
Obrázok užívateľa
to hej. ale na intraku tak v BB .... kde je to .... ako to nazvat co najpresnejsie. RAJ NA ZEMI ... nie na intraku pre elektrikarov. kde to v reali vyzeralo tak ze ti zaklope na izbu homoklada kamos ktory s tebou nutne potrebuje zdielat nadsenie zo zdroja s karbonovymi kablami ktore suuuuuu boziiiicku konfigurovatelne , (ze modularny zdroj ... )

zalezi moooooooc aky intrak

03 Feb 2017, 0:03
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

preto som napisal, ze na spravnom hned v prvej vete.
a su aj ine mesta ako BB kde sa to da ;)

popripade mas spolubyjuceho, z inej fakulty a ten casto robi u vas na izbe party a pozyva spoluziacky, ony pozvu spolubyvajuce, kamaratky. alebo ked nie party na izbe, tak sa opytaj, ci sa nemozes pridat na ich kruzkovicu a uvidis.

03 Feb 2017, 0:10
Obrázok užívateľa
tak taaaaaak, no rozumieme sa.

to :!: spravnom :!: to som si nevsimol, sorry ... :smt049 ospravedlnujem sa

03 Feb 2017, 1:04
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

japaja píše:
pozri sa na to logicky chceš mať priateľku čo ti bude chodiť na diskotéky lebo jej je*e a ma 16r ? (obrazne)
chceš mať priateľku ktorá sa bude !nevinne! !len! rozprávať s cudzími ľuďmi ?
myslíš že nie? aj ty si bol cudzí

wow.
a to aku frajerku akoze ty chces mat? taku co nevyjde z bytu bez teba a rozpravat sa bude iba s tebou? to ta sklamem, lebo to nehladas frajerku ale psa.

03 Feb 2017, 10:23
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 64 ]  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia