Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 22 Aug 2018, 3:31

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
strih videa a zvuku
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok strih videa a zvuku
ahojte.
potreboval by som zostrihať film.original anglicka verzia ma 1hod55min
a ceska verzia ma 1hod50min.
do original verzie by som potreboval zostrihat ten zvuk z ceskej, tak aby to pasovalo a zvysne nenadabovane casti z anglickej verzie by som ponechal a dopasoval tam ceske titulky.
vedeli by ste poradit nejaky program, ktory by toto zvladol?

31 Jan 2018, 11:26
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: strih videa a zvuku
Trebars Adobe Priemiere Pro si vies vziat film, vlozit tam druhu stopu a strihat to a synchronizovat. Neni jednoduchsie ale stiahnut ten film tak ako to chces?

31 Jan 2018, 12:00
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: strih videa a zvuku
potrebujem tu dlhšiu verziu, ale ta nema cesky dabing a nikdy nebola nadabovana, tak preto to chcem.neviem či si s tym adobe premiere pro bude vedieť rady, lebo som skusal podobny program a po pridani audio stopy mi po par minutach, alebo snad už po par sekundach nesedel zvuk s obrazom.stale sa to viac a viac oneskorovalo.ja som ten dabing posunul tak, aby to s tym videom sedelo a postupne sa to oneskorovalo a pritom tam ešte neskočila ta cast s filmu, ktora nebola nadabovana, tak nechapem preco sa to aj tak oneskorilo.nema to niečo spolocne s fps? totiž pridavam tak zvukovu stopu vo formate m4a s kodekom HEAAC v1 a ked si tu audio stopu otvorim v mediainfo, tak mi tam ukazuje 21,533fps a film ma 23,976fps.ale zas napr. ked pridam tu stopu do toho filmu cez mkvtoolnix, tak sa neoneskori.oneskori sa len vtedy, ked v tom filme skoci ta cast, ktora nie je nadabovana čo je pochopitelne...

31 Jan 2018, 12:15
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť