Tesco - skusenosti, rady, akciove ceny ...

Ak neviete kam zaradiť Váš príspevok, použite túto kategóriu...
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok

Re: Tesco - skusenosti, rady, akciove ceny ...

Príspevok od používateľa mirak2 »

ja osobne popri samoobsluznych pokladniach nevidim velky zmysel tohto systemu. celkom mi vyhovuje prist k selfkase s kosikom polozit svoj batoh na tu stranu, kde odkladam uz naskenovane veci a je tam vaha a po skene si to tam pekne poukladam podla potreby.
yoggy

Príspevok od používateľa yoggy »

By uz konecne mohli nieco robit s rychlostami pokladni, napr. taky lidl v Hainburgu, ked to provonam, tak oni si tie platy fakt zasluzia :roll: Sa nedivim, ze zacali pouzivat samobosluzne (uz nejaku dobu), ked zistili, ze ludia si to dokazu rychlejsie nablkovat ako "vyskoleny personal", som 3. v rade a cakam tam 20minut, pretoze raz nevie kod na nejake pecivo, potom neberie kod, no cista tragedia :smt081
CheZteR
Redeemer
Redeemer

Tesco - skusenosti, rady, akciove ceny ...

Príspevok od používateľa CheZteR »

popri tom uz mohli zaviest aj rovno aj digitalne cenovky
yoggy

Príspevok od používateľa yoggy »

To nemozu, lebo potom by nemohli o*ebavat :P
STomko
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa STomko »

Tak dnes som bol po dlhsom case v Tescu v Petrzalke a vsimol som si ze tato novinka je uz aj tam. Samozrejme ze som ju vyskusal :) Nakup prebehol v pohode, nejaky bezny tovar, zelenina, maso/ryby. Pri zelenine ma trosku zmiatlo ze okrem toho, ze je pri kazdom tovare jedna cenovka s nazvom, jednotkovou cenou, ciarovym kodom a podobne, vedla je spravidla este jedna modra "cenovka" s kodom pre tento skener. Pri samoobsluznej som chvilu maturoval kym som zistil ze mam nasnimat QR kod na pokladni. Tu by som vsak hladal moznost ako ukoncenie nakupu ulahcit - pretoze najskor rucnym skenerom nasnimam QR kod na pokladni, potvrdim ukoncenie nakupu, na rucnom skeneri mi to hodi EAN kod, ktory nasnimam skenerom ktory je pri pokladni (nepamatam si presne ci zoznam poloziek na pokladni sa mi ukazal uz po nasnimani QR kodu pokladne rucnym skenerom, alebo az po najskenovani EAN kodu z rucneho skenera skenerom na pokladni). Kazdopadne tento bod by sa dal urcite zjednodusit, bez nutnosti dodatocne skenovat kod z rucneho skenera. Inak pohoda. Vyhovuje mi to ze veci nemusim znova vykladat na pokladni. A argumenty o tom ze robim pracu za tesco a este si za to rovnako zaplatim - je mi to jedno, tesco az tak casto nenavstevujem a odkedy maju samoobsluzne pokladne, vyuzivam iba tie. Takze za mna spokojnost.
taki7
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa taki7 »

Mám body na nazoryzakaznikov.sk, ako ich viem využiť?
Dreamer
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Dreamer »

https://www.nazoryzakaznikov.sk/caste-dotazy/#faq_13

"Kedy si môžem body vymeniť za odmeny?

Body je možné vymeniť za dva typy odmeny. Buďto možno body previesť na poukážky do obchodu mall.sk, alebo si môžete zvoliť pripísanie bodov na Vašu Tesco Clubcard. Nárok na výmenu bodov máte vo chvíli, keď prekročíte hranicu 1000 nazbieraných bodov. Ak zvolíte pripísanie na kartu Clubcard, Za 1000 bodov z dotazníkov získate 1000 Clubcard bodov. Prevod bodov sa snažíme vykonať v čo najkratšom čase. Pripísanie bodov na Vašu Clubcard prebehne zvyčajne do niekoľkých týždňov. Krajný termín pre prevod bodov sú tri mesiace. Pri výbere poukážky do mall.sk získate za 1000 bodov poukážku v hodnote 10 Euro."
Napísať odpoveď