Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 25 Jún 2019, 3:37

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 84 ]  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Choď na stránku
Upadla konverzacia - stratila zaujem?
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Upadla konverzacia - stratila zaujem?
Ahojte.

Pred tyzdom som stretol jednu zenu, ma 25 ci 26 rokov. Nevedel som na nej oci nechat, len som nevedel kto to je, co to je. Nasiel som ju na Facebooku a napisal. Potom sme zistili, ze sme vlastne sedeli na jednej spolocenskej akcii pri stole a zoznamovali sa, pamatala si aj par mojich kamaratov. Prve dva alebo tri dni sme si dobre popisali. Obcas som sa s nou hral a z nicoho nic som jej az po hodine odpisal, ved nech rozmysla preco neodpisujem. Dobre sme si popisali, dozvedel som sa o jej zalubach. Potom sa to otocilo a pisala, ze ona nevie vlastne o mne nic. Tak sa pytala, ja som odpovedal. Neskor sme presli na spolocne konicky, bavili sa o behani, posilnovani, vsetko v ramci slusnosti a dobrych mravov. Fakt sa s nou dobre pisalo.

Po asi piatich dnoch som jej nieco odpisal a zrazu nic. Bez odpovede. Bola este hodinu online a neodpisala. Az rano pisala co a ako, tak sme pokracovali v debate, ale uz pomenej, lebo som nemohol stale pisat. Vecer to iste, precitala spravu a neodpisala, az na dalsi den. Ja som jej nepisal nic ked neodpisala, chcel som pockat nech sama odpise, nechcel som na nu tlacit. V sobotu sa ma pytala ake mam plany, co idem robit, co som robil. Odpisal som je, opytal som sa co ona a bez odpovede. Preslo teraz 24 hodin a odpoved nikde.

Co cert nechcel, uplne nahodou sme sa stretli. Ona bola pozriet kamararku v kaviarni, mna vytiahol kamarat. Ani som nevedel, ze je tam, my sme sedeli von a ona dnu. Isiel som na wc a stretol som ju na bare. Tak som sa pozdravil. Ked som siel z wc, zastavil som sa asi na dve minuty pri nej. Bol som ale uplne rozhodeny z nej, ze som ju stretol. Bola pekne nahodena, usmiata, mal som problemy sa jej divat do oci, ale snazil som sa. Dve minuty sme pokecali a isiel som na terasu. Potom vravim kamararovi, ze idem zaplatit ucet, aspon sa jej pozdravim. Platil som, ta jej kamaratka casnicka sa tak pekne na mne usmievala ako keby sa tesila, ze sme sa tam stretli. Potom som sa pozdravil a zazelala mi pekny vikend, casnicke som sa pozdravil normalne, ze dovidenia.

Nic vsak nenapisala. Mne je hlupe jej pisat a vnucovat sa. Mam sa jej ozvat? Mam take nutkanie napisat, ze v sobotu som bol zaskoceny ked som ju tam stretol a ze som bol hanblivy, radsej som ale nic nenapisal.

Kamarat, ktory ma velke skusenosti a uspechy zo zenami mi este kedysi pred par rokmi povedal, ze ked zena prestane komunikovat, tak nema zaujem. Ze keby chcela, tak sa ozve aj sama. Ale ked sa neozve, tak asi nechce, ze to treba hodit za hlavu, ist dalej a najst si dalsiu z miliona, ktora bude mat zaujem. Mozno je to teoria zaujimava a spravna, lenze moze sa kludne mylit.

Ozvat sa jej alebo nie?

08 Apr 2018, 11:01
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Upadla konverzacia - stratila zaujem?
pozvi ju von

08 Apr 2018, 11:11
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Citácia:
V sobotu sa ma pytala ake mam plany, co idem robit

preco si ju vlastne nepozval von?

08 Apr 2018, 11:12
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Zabudol som napisat. Ked sme si vcera rano pisali, tak sa ma pytala ake mam plany pocas dna, co idem robit, ze ci sa chystam niekde na kavu. Tak som jej odpisal, ze nemam s kym ist, ale ze ak by ma pozvala, ze sa teda obetujem a pojdem s nou. Pridal som k tomu smajliky, lebo casto aj ona pouziva v konverzacii smajliky a dost som sa niekedy nasmial. Pochopila co som chcel napisat a odpisala, ze aj by mi napisala, ze mozme ist spolu, ale ze ak pojde, tak nevie kedy a len na chvilu tu kamaratku casnicku pozriet. Odpisal som jej, ze v pohode, ze mozno inokedy. Na to reagovala, ze mozme inokedy. Tak som z fleku napisal, ze ako sme sa pekne dohodli a ze v pondelok ideme, nedal som jej na vyber a ohlasil som jej ten pondelok. Odpisala, ze jasne a usmiateho smajlika.

Neviem ci to brala ako vtip ci nie. Lenze teraz neviem, ze ci ma vobec zaujem. Ked uz dva dni je to take tazke s jej odpisovanim a na Facebooku vidim, ze je online. Cislo na mobil nemam, nechcel som si ho hned pytat pri prvom dni pisania si. Mozno som to pokazil uz vcera ked sme sa stretli, skutocne som bol mimo z toho, ze som ju stretol a v strese. Prvy dojem uz nenapravim, ale ani ospravedlnovat sa v tejto veci mi nepride najvhodnejsie.

08 Apr 2018, 11:35
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

ja nadobudam v poslednej dobe skor dojem, ze zeny chcu byt "otravovane". dava im to pocit, ze su chcene/dobyvane. a tiez "prvy krok by mal urobit muz"... a nasledne zistis, ze aj druhy, treti, stvrty aj dvadsiatypiaty. mne osobne to vadi. vsade feministky dristaju o emancipacii zien a potom vyzaduju, aby minimalne na zaciatku vztahu vsetku snahu vyvinul muz. F you. ak mi nedokazes napisat prva alebo pri debate premostit na/zacat inu temu a len cakas, co urobi muz... tak rozmyslam, ci mi to stoji za ten cas a energiu, co do toho vlozim.

08 Apr 2018, 11:47
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Praveze mam pocit, ze tato bola ina. Mozno to suvisi aj s jej pracou v ktorej prichadza so kontaktu s vela ludmi. Cize jej komunikativnost nechyba. To dokazala aj pocas debaty ked smensi pisali, aj ked sme sa vcera nahodou stretli. Mna nic nenapadlo v tom strese a tak som sa opytal na to co mi pisala, tak sama spustila k tomu odpoved a ja som si ju zatial ocami premeral a zaroven som sa snazil jej divat do oci. Kazda zena je ina, nejde to takto skatulkovat a pisat, ze ci chce byt dobyvana alebo nie. Napada ma len jedna stara znama fraza k tomu mojmo pozvaniu na kavu: Kto chce, ten si cas najde, vsetko ostatne su len vyhovorky.

08 Apr 2018, 12:02
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

cmuk55: Podla toho co pises tvoj kamarat je velmi skuseny a mudry clovek. Drz sa jeho radou. Myslim, ze kamarat ti poradi lepsie ako niekto tu na fore. A to co ti povedal je cista pravda. Ten zaujem proste stratila, musis ist dalej.
Ak je to len prechodne obdobie, napise ti sama. Zbytocne sa nevtieraj lebo zhodis sameho seba a ona bude aj tak len vymyslat ako ta co najjednoduchsie odbit.

08 Apr 2018, 12:33
Profil  WWW
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Preco stratila zaujem? Dala otazku, odpisal som a odpisala na dalsi den. Mozno mi oplatila to, ze mi asi dva dni predtym ona nieco pisala a ja som medzitym zaspal. Tak som jej rano napisal, ze som zaspal a ona na to, ze som sa mohol rozlucit. Len ja ani neviem ako ma vyplo :)

08 Apr 2018, 15:17
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Neviem kolko dni trva jej neodpisovanie. Ak len par tak sa z toho neda jednoznacne urcit ze stratila zaujem aj ked to je velmi pravdepodobne.
Pokracujte v pisani ale nepis jej dve spravy za sebou. Uvidis podla toho ci ti na kazdu odpise ci ma zaujem. Mozno jej to bude dlhsie trvat ale budes musiet vydrzat.
Tak isto s nou mozes zacat hru na neodpisovanie. Ale netahaj to do krajnosti. Proste neodpisuj hned ako ti napise.

08 Apr 2018, 15:33
Profil  WWW
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Ona neodpisala, uz som jej nepisala. Uz je to skoro den a pol. Uvidim do pondelka. Mozno nej napisem, ze co ta kava. Ak nebude chciet ist, tak to zabalim a idem dalej.

08 Apr 2018, 15:44
King
King
Obrázok užívateľa

Vyzerá to skôr na ten nezáujem z jej strany. Ak jej ešte pripomenieš tú kávu najbližšie 1-2 dni a nebude na to naozaj pozitívne reflektovať, tak by som to asi tiež už nechal tak.

08 Apr 2018, 21:23
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Ja by som sa jej na rovinu spytal, že či nabudúce nechce ist na kávu s tebou. Ked nebude chciet, alebo sa bude zase vykrucat, tak je to jasne, nema zaujem. Inac ja mam podobnu skusenost, pisal som si s dievcatom mesiac. Normalne sme kecali o zaujmoch, co kto robi, kam radi cestujeme a pod. Potom som ju pozval von a nic. Napisal som jej znova, ze to nemusi brat vazne, ze ju chcem len vidiet, predsa len zoznamovanie nazivo je ine ako cez net. Už nikdy neodpisala a zrušila si ucet :D Pritom ona mňa prvá kontaktovala, čiže na začiatku mala záujem sa zoznámiť. Ženy su proste nevyspytateľne.

08 Apr 2018, 21:29
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Takmer určite si myslím, že stratila záujem. Skús to radšej s inou, sú i ženy, ktorým sa nebudeš musieť nasilu vtierať a vynucovať si pozornosť, také vlastne o tú námahu myslím ani nestoja :)

08 Apr 2018, 22:00
Profil  ICQ  
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Pozeram co pisete a vsetci zhodne pisete o nezaujme. Mali sme debatu o behani a posilnovani, pisala toho dost, ja som ju doplnal, davala mi otazky. Potom som odpovedal a zrazu bez odpovede, az dalsi den odpisala. Ze by v strede debaty stratila zaujem? Pride mi to zvlastne. Este ma napadla taka finta, dnes sa jej neozvem, ale pisala mi co a kde byva po veceroch (venuje sa hobby). Tak ze by som isiel o dake tri dni akoze autom okolo a ozvem sa jej, ze pojdem este aj cestou spat, ze ci mi to ukaze comu sa venuje :D To je jej srdcovka, mozno pochopi zaujem.

09 Apr 2018, 8:35
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Treba ju vytiahnut von cim skor a nie riesit somariny ako to, ze si nieco precitala a odpisala az rano. Je dost mozne, ze si uz presvihol dany "limit" dokedy ju to bavilo a pomaly ta dava do uzadia. Nie kazdeho bavi vypisovanie. To, ze ti aplikacia ukaze, ze nieco "precitala" tak nemusi znamenat realne ze to tak je. Staci odkliknut notifikaciu bez realneho precitania a olala. Toto ked zacnes zene vycitat, tak to nema velku buducnost :)

09 Apr 2018, 9:50
Profil  WWW
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Preco si rovno po par odpovediach nenavrhol osobne stretko? Mna osobne tiez nebavi vypisovat litanie a radsej sa stretnem ASAP, zistis rychlo ci to ma vyznam alebo nie

09 Apr 2018, 10:41
Profil  Twitter  
Amateur
Amateur
Obrázok užívateľa

Toto nekonecne vypisovanie nepochopim. To, ze si ju kontaktoval a nasiel na Fb je dobre. Ale to, ze s nou vypisujes o vsetkom moznom je blbost. Musis ju co najskor vytiahnut von. Nie s nou 2 tyzdne ci mesiac pisat....potom sa ti stane to co sa ti aj stalo. Stretnes ju a si zaskoceny, roztraseny...

09 Apr 2018, 12:03
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Vsetkym sa zda 6 dni pisania vela? Som prekvapeny z toho, najma ked niektore spravy boli posielane po sebe s hodinovymi odstupmi z oboch stran.

Soviet ja som jej nic nevycital, neodpisala mi a uz som jej viac nepisal. Nepisal som jej ziadne frazy v podobe otazok ako "Halooooo, Si tu?, Co nepises?" Neodpisala a uz som jej viac nepisal. Skusim ju teda dnes vytiahnut von. Stretol som pocas dna jej kamaratku, tak milo sa na mna usmievala, isto jej musela vraviet, ze sme si pisali. Tu jej kamaratku vsak nepoznam, vykame si v ramci slusnych vztahov z pozicie casnik-zakaznik.

09 Apr 2018, 15:03
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Jasne ze je 6 dni vela.

09 Apr 2018, 15:08
Profil  Twitter  
King
King
Obrázok užívateľa

cmuk55 píše:
Vsetkym sa zda 6 dni pisania vela? Som prekvapeny z toho, najma ked niektore spravy boli posielane po sebe s hodinovymi odstupmi z oboch stran.

Soviet ja som jej nic nevycital, neodpisala mi a uz som jej viac nepisal. Nepisal som jej ziadne frazy v podobe otazok ako "Halooooo, Si tu?, Co nepises?" Neodpisala a uz som jej viac nepisal. Skusim ju teda dnes vytiahnut von. Stretol som pocas dna jej kamaratku, tak milo sa na mna usmievala, isto jej musela vraviet, ze sme si pisali. Tu jej kamaratku vsak nepoznam, vykame si v ramci slusnych vztahov z pozicie casnik-zakaznik.

A možno tej kamarátke nehovorila nič a páčiš sa práve jej, preto sa usmievala. :lol: Každopádne skús ju zavolať von, nemáš čo stratiť.

09 Apr 2018, 15:51
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 84 ]  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť