Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 26 Apr 2018, 13:19

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ] 
Zapeklitá situácia
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Zapeklitá situácia
Až tak zapeklitá situácia to nie je. Ale poslednú dobu sa mi stáva, že ak riešim nejakú ženskú tak proste vždycky sa nájde u mňa niečo prečo vycúvať, resp. ma lákajú iné ženy. :D Snád ma chápete. Už vyše roka som slobodný. A môžem stretnúť neviem akú šupu babu a bude sa mi páčiť, bude mi sedieť po všetkych stránkach, ale aj tak ma to bude ťahať k inej. A nie je to ex. :D To môžem potvrdiť. Alebo je možné, že som sa dostal do štádia kedy mi byť slobodný vyhovuje viac, ale predsa telesné potreby sú telesné potreby, lenže ja sa nechcem viazať. To je v tom. Som dosť viazaný ku kapele a to by znamenalo, že by som vo veľa ohľadoch dal prednosť kapele. :) Za všetky rady díky moc.

27 Nov 2017, 11:45
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Zapeklitá situácia
no a kde je problem s ktorym potrebujes poradit?

lebo si akurat napisal ze robis nieco co ta bavi a si spokojny.

27 Nov 2017, 12:09
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

K tomu som sa nestihol dostať. Problém je v tom, že sa stretávam s jednou holkou ako bozky toto všecko, ale mám pocit, že bude chcieť viac. No a ide o to, že ja sa hneď viazať nechcem, a v tom vznikajú dilemy ako to podať taktnejšie, a čo ak to bude chyba a hovadiny. :D

27 Nov 2017, 12:12
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

normalne jej to povedz, ked to tak citis, tak nema zmysel ju namotavat, cim neskor to povies, tym to bude horsie. normalne jej povedz ze aktualne to tak citis, ze rad by si s nou bol, ale aktualne nehladas nic vazne a ze s tym ma ratat.

alebo to samozrejme mozes tahat dalej, ved mozno casom si uvedomis ze ona je ta prava. ked nie tak nie, nikde nie je napisane ze ked s niekym zacnes tak to musi byt navzdy.

no a to ci to bude chyba alebo nie, to nevie nikto, ani ty ani ona ani my. a dozvies sa to az casom.

27 Nov 2017, 12:20
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Veď jasné :) budem sa musieť s ňou na rovinu porozprávať, že ako to vidí a tak. Lenže to nemení to, že stále ma budú lákať iné baby. :D :D

27 Nov 2017, 12:30
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

tak jej povedz aj to :D

v zasade mas 2 moznosti, bud budes ferovy a normalne tej babe povies ze sa nechces viazat do monogamneho vztahu, je slusna sanca ze sa na teba vykasle, ale zase mozes mat ciste svedomie.
druha moznost je ze to proste budes hrat, jasne ze jej nebudes hovorit ze ju milujes a ze si ju chces zobrat a mat s nou deti, ale ani jej nebudes hovorit ze kukas po inych. je to svinstvo voci nej, ale to je na tebe a tvojom svedomi ako sa rozhodnes.

nemozem hovorit za kazdeho chlapa na svete, ale osobne si myslim ze ine baby nas lakat neprestanu nikdy :)
u chlapov je to normalne, proste to mas niekde v dna zakodovane ze chces rozosiat svoje semeno co najdalej :D ale to zeny moc nechapu, takze bud sa usadis a tieto tuzby budes potlacat, alebo si najdes taku co to bude chapat (rozumej otvoreny vztah) alebo sa usadis a budes tu podjebavat, budete obaja happy az kym to nezisti :D

27 Nov 2017, 12:36
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Tak a toto je najmä zapeklité, že pre ktorú možnosť sa rozhodnem. To je pravda, keď je chlap zdravý tak bude pokukovať aj po iných. Každopádne bude to zaujímavý priebeh, že čo ďalej.

27 Nov 2017, 13:05
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

neviem kolko mas rokov, ale ved zijes len raz, pokial na to mas, uzivaj si. tak zlomis nejake to srdiecko, kvoli tomu sa svet nezruti a pokial nevychytis nejaku trhnutu babu tak ani ona si kvoli tebe zili podrezavat nebude.

ale ja osobne som skor zastanca tej zlatej strednej cesty, proste jednaj s tymi babami narovinu, nedavaj im plane nadeje. baba ktora sa s tebou rozide na zaciatku vztahu lebo jej povies ze nie si pripraveny sa viazat by prave postupom casu vo vztahu cakala stale viac a viac od teba a urcite by aj tahsie zvladala neskorsi rozchod.

27 Nov 2017, 14:22
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Tak vek mám už taký, že možno by sa niečo také patrilo začať ale god knows, 24 mám. Viem, že som prišiel sem mozno s prkotinou :D ale aj tak :D

27 Nov 2017, 15:49
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Stale mi po precitani tejto temy nie je dost jasne co je na tom zapeklite. To ze mas 24 rokov neznamena, ze sa musis fixovat na vztah. Ak chces skusat ine zeny, tak to nema zmysel fixovat sa na jednu holku teraz, ktorou si si vobec nie isty.

28 Nov 2017, 10:27
Profil  Twitter  
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Ved jasné. ako to by bola fest hovadina. Len to je najhoršie, že ku ktorej možnosti sa viac prikloniť vieš. Musím sa rozhodnúť, alebo to necham plynuť a dám voľný priebeh.

30 Nov 2017, 10:57
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Vo vseobecnosti ked ja robim taketo rozhodnutie, tak sa pozriem na vsetky stranky. V tvojom pripade by som sa zamyslel ci je ti s nou dobre, ci si s nou vies predstavit buducnost (a aj ona s tebou). Ako velmi si viazany v tej kapele? Myslim to tak, ako vela cestujete, ci by to bol problem a tak.

Ked sa pre niekoho rozhodnes, tak sa samozrejme moze stat ze to za X mesiacov/rokov bude na prd, ale taky uz je kalkulovany risk. V pripade, ze si si nie isty, tak ju radsej netahaj za nos.

30 Nov 2017, 12:07
Profil  Twitter  
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Tak momentálne to beriem tak, že kapela je u mňa priorita č.1 . T.j. jazdenie na skúšky a koncerty atd. Ako skúšobňu mám po ceste k nej to problém nie je. Ale problém je v tom, že by som jej nevedel dať dostatok voľného času čo by si ona predstavovala.

30 Nov 2017, 12:40
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

prosim ta, to je nejaka znama kapela, ze musite trenovat prinajhorsom kazdy druhy den?

30 Nov 2017, 13:23
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Nie až tak to nie je, ale do toho cháp aj domáce hranie a cvičenie a nejakú tvorbu, poprípade kvasenie s ostatnými členmi.

30 Nov 2017, 13:40
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

sak presne to jej povedz co tu a nechaj rozhodnutie na nu.

povedz jej ze aktualne je pre teba priorita kapela, ze pokial chce byt s tebou tak to musi respektovat.

30 Nov 2017, 14:10
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Jou to bude asi tak najlepšie :) Určite ešte píšem čo bude nové. :D

//EDIT: Tak mal som nejaku taku debatku s ňou o mojich prioritách, pri piroritách sa mi ospravedlnila, že to tak hrotí a neviem čo, a samozrejme aj o mojich polygamných chúťkach, samozrejme postupne, ale vyzerá to tak, že to pochopila :D . Už to je jedno či to zobrala ako srandu alebo naozaj, ja som jej to povedal. :D

13 Dec 2017, 9:20
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia