Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 18 Okt 2019, 3:02

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 27 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku
Aj múdry schybí / Nikto nie je dokonalý
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Aj múdry schybí / Nikto nie je dokonalý
Ako sa Vám páči táto relácia, ktorá sa vysiela už roky?
Podľa mňa s tou Elenou Vácvalovou a s tým Oliverom Andrassym to bolo lepšie ako Marcelom Forgáčom a tým jeho parťákom Juniorom Zimnikovalom, lebo Vácvalová rozprávala tie historky z detstva a mladosti, čo ma nesmierne bavilo, dakedy som chytal s toho až záchvat smiechu, no majstrovské boli tie odpovede z ulice, čo tam hocjaký ožrani a cigáni rozprávali.

Silvester 2009 - Aj múdry schybí (paródia)
YouTube
Názov videa: Silvester 2009 - Aj múdry schybí (paródia)
Autor: gfru
Zobrazení: 116027
Hodnotenie:

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=keKrocIAoP0

23 Jún 2015, 10:20
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Aj múdry schybí / Nikto nie je dokonalý
zmysel tejto temy? cely format je trapny, a je jedno, ci s "tym" andrassym alebou "tym" forgacom.

23 Jún 2015, 10:26
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Aj mudry schybi - Co robi clovek ked nebdie?
YouTube
Názov videa: Aj mudry schybi - Co robi clovek ked nebdie?
Autor: JanciB
Zobrazení: 174873
Hodnotenie:

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7ENBd6135Mo

//autoeditácia príspevku (23 Jún 2015, 11:27)
mirak2 píše:
zmysel tejto temy? cely format je trapny, a je jedno, ci s "tym" andrassym alebou "tym" forgacom.

podľa mňa lepšej relácie, kto mala pobaviť divákov ani niet.

//autoeditácia príspevku (23 Jún 2015, 11:30)
Generátor náhodných slov :D
YouTube
Názov videa: Generátor náhodných slov :D
Autor: Robek
Zobrazení: 565395
Hodnotenie:

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=T6HpKJbju9k

//autoeditácia príspevku (23 Jún 2015, 11:33)
V tejto časti boli veľmi vtipné odpovede, hlavne s tou Malachovskou alebo ten starý s tým hnedým klobúkom:
NIKTO NIE JE DOKONALÝ (26.5. 2015)
YouTube
Názov videa: NIKTO NIE JE DOKONALÝ (26.5. 2015)
Autor: Pycko Pycingerko
Zobrazení: 7641
Hodnotenie:

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AuVgZ6XRzxA

či aj ten dôchodca cigán

23 Jún 2015, 10:26
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

tá relácia je trápna a nudná. Vyberajú tam ľudí ktorí žijú v inej realite a národ sa im smeje, a moderovanie a celý formát tej relácie zaspal dobu od vzniku až do teraz. Zmena moderátorov bolo oživenie a krok k lepšiemu, lebo andráši je maximálne trápny s tým jeho vystupovaním (och, teraz som si spomenul na toho pána veľkomožného čo hrávali s eňou) ale stále je to komunistická relácia na úrovni šlágra ktorá pobaví iba malú skupinu ľudí a čudujem sa televízii že to stále udržujú pri živote

23 Jún 2015, 10:36
Profil  ICQ  
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Veď to je stále o tom istom, položia primitívnu otázku a dostanete primitívnu odpoveď na ktorú sa iba na silu zasmejú diváci v štúdiu... Mne sa páči 5 proti 5 a Bičanov spontánny humor (aj keď uznávam, že občas to preháňa)

23 Jún 2015, 10:43
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

ale veď keď im pošlete nejakú otázku, tak Vám pošlú tých 111€

//autoeditácia príspevku (23 Jún 2015, 11:50)
si daj ich FB stránku a uvidíš, koľko fanúšikov má za tie roky táto relácia, takže určite je dobrá, to len tú jednotlivci majú opačný názor

23 Jún 2015, 10:45
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

mna bavi aj inkognito. a na rtvs 5proti5. milujem slovensko a co ja viem. s tymto odpadom sa to neda porovnavat.
a prestan pred kazde to podstatne meno pchat to to.

23 Jún 2015, 11:27
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

kde to pcha? nasiel som to iba raz.

relacia je mrtva, prakticky sa bavime na blbosti inych co je vzdy zdrojom zabavy pre niekolko ludi.

s like-ami na FB to ale nemozes porovnavat. Drviva vacsina ludi dala tej stranke like for old times sake a nie, ze sa im to paci doteraz

23 Jún 2015, 11:31
Profil  ICQ  
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

ancikrista píše:
...si daj ich FB stránku a uvidíš, koľko fanúšikov má za tie roky táto relácia, takže určite je dobrá...

5x menej ako Róber Fico. Ak je podľa teba množstvo fanúšikov na fb merítkom toho čo je dobré, tak začínam chápať tvoj vkus

23 Jún 2015, 11:37
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

guess.whoo píše:
kde to pcha? nasiel som to iba raz.

ancikrista píše:
tou Elenou Vácvalovou a s tým Oliverom Andrassym... tým jeho parťákom... tie historky z detstva... tie odpovede z ulice

23 Jún 2015, 11:50
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

nie je to relacia pre raketovych inzinierov, smeruje sa to skor na jednoduchu zabavu a divakov podobneho formatu
kde je dopyt, tam je ponuka

23 Jún 2015, 12:21
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

mirak2, nemyslíš vážne s tým inkognitom. Ja keď vidím Studenkovú alebo Vajdu, tak ma ide poraziť. Zvlášť ona, ako sa hrá na neskutočne múdru. To sú herci, čo sú už, podľa mňa, dávno za zenitom a už by sa mali pobrať do dôchodku a neukazovať na obrazovke. Akože ok, patrí im potlesk a veľká vďaka za svoje dávne herecké výkony, ale čo je veľa, to je moc. Chýba k nim už len Maroš Kramár a budú komplet.

Čo sa týka relácie nikto nie je dokonalý, tak ja si to rád pozriem. Moderátori konečne mladí a trochu dynamickejší, vtipní, modernejší, viac pre mladšiu generáciu, lebo Andrásy bol už naozaj trápny. Ona múdra Elena, on hlúpy Oliver, no trápne. Marcel a Junior sú určite oživením, k tomu mladé publikum, kde kamera berie vždy tie najkrajšie baby, jednoduchý humor a vtipy, ktoré vedia moderátori dobre podať. Ja si to rád pozriem.

29 Jún 2015, 15:52
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

inkognito nepozeram kvoli studenkovej alebo vajdovi alebo nedajboze vostinarovi. hudak je tiez trapny so svojimi storocnymi vtipmi. pozeram to z nostalgie a lebo ma bavi hadat s nimi

29 Jún 2015, 19:21
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

pinco píše:
Akože ok, patrí im potlesk a veľká vďaka za svoje dávne herecké výkony, ale čo je veľa, to je moc. Chýba k nim už len Maroš Kramár a budú komplet

Asi na tom sú postavené takéto formáty - lajtová akožezábava s kedysi známymi a populárnymi osobami. Produkcia nenáročná na kreativitu a financie.

Ale na tom "Nikto nie je dokonalý" sa občas dá zasmiať. To nie sú nejaké naskriptované scénky, ale čistá improvizácia hlupákov, ktorí sa hrajú na mýdrych :D

30 Jún 2015, 18:20
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

tiež veľmi dobré:
Aj mudry schybi - stromy vzdy boli
YouTube
Názov videa: Aj mudry schybi - stromy vzdy boli
Autor: piton55
Zobrazení: 114142
Hodnotenie:

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RB8KmNWUzDs

//autoeditácia príspevku (30 Jún 2015, 20:02)
kvalita salámu: :lol:
YouTube
Názov videa:
Autor:
Zobrazení:
Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=B3kH2r7uSlc

//autoeditácia príspevku (01 Júl 2015, 16:02)
pinco píše:
mirak2, nemyslíš vážne s tým inkognitom. Ja keď vidím Studenkovú alebo Vajdu, tak ma ide poraziť. Zvlášť ona, ako sa hrá na neskutočne múdru. To sú herci, čo sú už, podľa mňa, dávno za zenitom a už by sa mali pobrať do dôchodku a neukazovať na obrazovke. Akože ok, patrí im potlesk a veľká vďaka za svoje dávne herecké výkony, ale čo je veľa, to je moc. Chýba k nim už len Maroš Kramár a budú komplet.

Čo sa týka relácie nikto nie je dokonalý, tak ja si to rád pozriem. Moderátori konečne mladí a trochu dynamickejší, vtipní, modernejší, viac pre mladšiu generáciu, lebo Andrásy bol už naozaj trápny. Ona múdra Elena, on hlúpy Oliver, no trápne. Marcel a Junior sú určite oživením, k tomu mladé publikum, kde kamera berie vždy tie najkrajšie baby, jednoduchý humor a vtipy, ktoré vedia moderátori dobre podať. Ja si to rád pozriem.

Tak to skôr tá švárna Eľenka bola vymletá jak päť peňazí a Oliver zas dačo aj vedel :P

01 Júl 2015, 15:02
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Aj mudry schybi je podla mna trochu nespravny nazov relacie, pretoze mudrych sa velmi nepytaju, skor tych hlupych. Kedysi sme tieto relacie radi doma sledovali, este ako decka. Dnes ani telku nemam a nechyba mi to.

04 Júl 2015, 10:49
Profil  ICQ  YIM  Skype  Pokec  WWW
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Mek píše:
Aj mudry schybi je podla mna trochu nespravny nazov relacie, pretoze mudrych sa velmi nepytaju, skor tych hlupych. Kedysi sme tieto relacie radi doma sledovali, este ako decka. Dnes ani telku nemam a nechyba mi to.

V tom máš na 100% pravdu, pretože kedysi, keď pred zhruba 10 - timi rokmi každý piatok dávali na Markíze tu reláciu, tak to bol pre mňa svätý deň, pomaly viac svätý ako nedeľa - deň kostola, pretože som sa neskutočne tešil na túto reláciu, jednoducho som to najradšej pozeral a dnes, keď je doba tabletov, iPadov, špičkových smartphonov - keď každý je na internete len niečo študuje a mailuje, tak už nie tak veľa ľudí si nájde práve v utorok večer na toto čas, aby to pozeral, čo v dnešnej dobe u nás to každý pokladá skôr už za nepodstatné sledovať každý večer túto reláciu

08 Júl 2015, 18:38
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Relácia mi príde maximálne trápna... Natočiť sto odpovedí a potom vybrať z nich 7 najväčších trapasov, plus tri správne žeby sa nepovedalo, to už mi je len umenie.

Občas som si pozrel pred dlhými rokmi segment s rozhovorom ak mali zaujímavých hostí, ale za to, jak sa ľudia smejú na cigánovi, že nevie ktorého štátu je Oslo hlavné mesto, sa nedá než hanbiť

08 Júl 2015, 20:51
Profil  ICQ  YIM  
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

keď jest, tak še vľeje aj do mne:
YouTube
Názov videa:
Autor:
Zobrazení:
Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OV2naWD7khs

//autoeditácia príspevku (23 Júl 2015, 20:30)
rozumie sa:
Ladislav Borbély - Aj múdry schybí
YouTube
Názov videa: Ladislav Borbély - Aj múdry schybí
Autor: Jackito M
Zobrazení: 125862
Hodnotenie:

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Zq7YHe1po_w

//autoeditácia príspevku (23 Júl 2015, 20:31)
filozof:
Aj mudry schybi - Otec, mama, sestra
YouTube
Názov videa: Aj mudry schybi - Otec, mama, sestra
Autor: JanciB
Zobrazení: 644913
Hodnotenie:

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LOgNugJ54kQ

ten prvý:
Nikto nie je dokonalý - Množné číslo od slova "človek"
YouTube
Názov videa: Nikto nie je dokonalý - Množné číslo od slova "človek"
Autor: ironyclub
Zobrazení: 800420
Hodnotenie:

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qrLti88AxgQ

23 Júl 2015, 19:28
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Vytváraš tu témy, kde obhajuješ veci, ktoré sa Ti páčia(min. si ťa pamätám ešte z témy o Kauflande, kde si teda tiež hádzal veselé hlody) a snažíš sa tieto svoje názory vnucovať ostatným. O čo ti ide? Čakáš, že sa tu spustí vlna "hejtu a flejmu"? To si zavítal na zlé fórum, skús diskusiu na topkách alebo NČ. Ak chodíš každé ráno do Kauflandu na rožky a večer pozeráš na YT záznamy tohto "skvostu" to je tvoja vec. Ale nechápem načo sem potrebuješ pridávať videá, keď zjavne jediný koho to tu baví si ty...pokiaľ ich niekam chceš postovať, prečo nie práve do tej FB skupiny, kde máš isté(možno), že to ostatných baví tak ako teba?

31 Júl 2015, 11:03
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 27 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť