Aka je vasa najvacsia rychlost na bicykli?

O športe...
triple
Guru wannabe
Guru wannabe
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa triple »

250 tisíc? vieš ty koľko to trvá najazdiť to na aute?
Steju
King
King

Príspevok od používateľa Steju »

vietor napísal:este som nepadol(ak nepocitam tie detske pady v mladosti)nabehanych 250tisic.
vietor napísal:premety a pady cez predok mam vyskusane len je kratky-mala vzdialenost medzi sedadlom a riaditkami ked pecem dole kopcom tak je silno nestabilny
nieco tu smrdi
jukaza
Medium Expert
Medium Expert
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa jukaza »

No ak ide o okuliare tak jednoznacne ano.Ti co chodite viac na bicykli ste uz urcite zazili ze vam vleti nejaka aj mala mucha a je to dost zle pretoze vas hned zacne stipat oko atd...A ked sa to stane este pri klesani vo velkej rychlosti tak moze byt aj problem :o
triple
Guru wannabe
Guru wannabe
Kontaktovať používateľa:

stalo pravdaže.. síce rovinka ale tesne po zjazde takže taká 50-tka.. mal som síce okliare ale dal som dioptrické ted bo som šiel novú trasu a nechcel som odbočiť nesprávne :) vtom jebs muška do oka samozrejme reflex zažmuriť oči a už som bol v strede cesty a za mnou počújem trúbenie auta.. ledva som otvoril oči a od slzí všetko rozmazané ale nejko som našiel krajnicu.. okamžite som brzdil a pošúchal som si oko.. samozrejme šade do okola pot takže k tej muške sa primiešala aj soľ.. ešte, že nosím okrem pitiva aj pollitorvku čistej vody pre takýto prípad hned som si oko vypláchol a bolo fajn..
a tomuto všetkému sa dalo zabrániť použitím tej veci o ktorej sa tu bavíte
vietor
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa vietor »

co ti mam na to..nikde a nikdy som nepracoval lebo nemusim a to ci mi veris kolko mam nabehanych mi je jedno viem svoje mam po 40-ke.100na den je pre mna nuda.dnes 160 to uz ok.mam uz osmy bike tak ked kupim novy musim ho vyskusat-cize aj ako padat.on pisal o zlomeninach1.stupna-tak preto som napisal ze som nikdy nepadol.rocne robim okolo15tisic+-nejaka ta tisicka.tak za tie roky to nieje nic zvlastne.vravia ze uz pomaly aj spim na nom.nech napisem cokolvek vzdy budete hladat chyby.nikomu nic zle neprajem viac sem nejdem dovod vymyslat si nemam a nepotrebujem to.majte sa tu fajn.hladal som niekoho na dlhsie trasy okolo200.chcel som si len pokecat..
:smt006
ROKI49
Medium Professional
Medium Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ROKI49 »

akurat dnes som isiel tak 50 z kopca a zrazu drb supa do okuliarov daco velke cierne sa tam rozplesklo, no na tej strane som mal cele vnutornosti daneho hmyzu, cize zase som sa utvrdil v tom ze okuliare su nevyhnutnost. jazdim pomerne dost aj za slnka a cez obed a nikdy sa mi nestalo ze by som bol opaleny podla okuliarov. ide asi o to ze nechodim ako imbecil co vkuse hladi do neba a je vzdy otoceny za slnkom.

osa pod tricko sa stane, ale pri cyklotricku ktore je na spodu stiahnute gumou cize drzi okolo tela si to neviem predstavit mozno cez zips ked clovek vetra, no neviem, ale asi aj po 250tis km tu niekto stale jazdi v tricku od cinana. ale stat sa fakt moze, nepopieram.

a este jedna vec mi nejde do hlavy. citam vela disk. for ale podla mna clovek co ma po 40ke sa takymto sposobom nevyjadruje, skor to vidim na dakeho fagana....no ale toto je tu nepodstatne samozrejme.

este otazka pre Pana cyklistu, prilbu dufam nosis ci?

tak ma napadlo este, je to normalne ze si kupite novy bike a skusate ako sa na nom pada? neviem aka je dnes moda, preto sa pytam ci som nezaspal dobu. ak hej tak hned sadam na bike a idem padat, padat a padat
Steju
King
King

ved praave... nikoho neodsudzujem ale tak, 250k kilometrov a este si neobjavil vyhody cyklo oblecenia, prilby a okuliarov? ... :roll:

//hlavne to oblecenie ma len vyhody a nevidim ziadne nevyhody ak ta nenahana modna policia :}
smejo
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa smejo »

staci, ze idem 20 km/h po rovinke a uz placem... bez okuliarov to proste nejde

btw, vietor, nic proti, ale pises, ze nemas $ na upgrade bicykla, ale nikde nepracujes, pretoze to nepotrebujes - zaujimave :D ... robit 15k kilometrov rocne - no, dajme tomu, ze to oblecenie ozelieme, ale prilba? take kvantum km bez prilby prezitych v zdravi - nuz, si lucker (nie, ze by som ti to neprial, bozechran... nech ti to bez urazov vydrzi este dlho :) )
Pajtaš
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa Pajtaš »

hojko napísal:Fero270: Ani, ani, toto jazdim na cestnom Treku.
(cesty trek ak je bicikel na cesty cize to je CROSS, ak to je z uzkymi gumami.)
no ved "CROSS" je cestny bicykel z uzkymi Gumami....
Steju
King
King

trek je aj znacka :}}

fero270, mas v tom bordel :)
Pajtaš
Medium Star
Medium Star

Steju napísal:trek je aj znacka :}}

fero270, mas v tom bordel :)
nebojsa ja viem ze je to znacka...len som trosku natrudeni tak neviem poriadne co pisem....
ale ja myslim ze ma trek (BICYKEL) ako cestny bicykel...cize z uzkymi gumami..cize na cesty to je bicykel ako stvoreny...
Steju
King
King

hojko ma Trek ako znacku.. a cestak

okrem cestakov su este trekove a crossove biky (kt. su podla mna oba akurat tak pre dochodcov) a rozne MTB... tak to neplet stale :)
Pajtaš
Medium Star
Medium Star

Steju napísal:hojko ma Trek ako znacku.. a cestak

okrem cestakov su este trekove a crossove biky (kt. su podla mna oba akurat tak pre dochodcov) a rozne MTB... tak to neplet stale :)
a v com su crossove zle??
Steju
King
King

nie zeby toto bola spravna sekcia :) ale tak, cross - ani cesta ani MTB, proste podla mna zbytocnu druh. ked chce niekto jazdit cestu kupi si cestak, ked po horach kupi si MTB... ak chce aj aj tak MTB :)
gabbero
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa gabbero »

na krosse mám nabehaných cca 50.000 km a nevymenil by som za nič na svete. Každý bike má svoje špecifiká, preto sa nedajú rozdeľovať bikes len na cestné a horské. Mám 3 plášte od 700 x 28 až po 700 x 43. Takže taký kross má svoje výhody. Tak ako dokážem jazdiť 100 km trasy po hlavných cestách, po výmene plášťov nemám problém zjazdiť lesný downhill. Samo, nie je to 100% cestný/horský, ale kross má svoje miesto medzi bikes. 8)
triple
Guru wannabe
Guru wannabe
Kontaktovať používateľa:

sice to nič nemá s topicom - ja som zase cesťák pretože hora by ma aj bavila ale tu na okolí nemáme na to podmienky a mám strašný handikap - nemám 100 % zrak takže potrebujem brejle do dialky a v hore je to ešte horšie a na ceste vidím aspoň dačo.. jasné šošofky by to vyriešili ale ztial som nenašiel také čo by boli ok na moje oči a to som vyskúšal už viacero..
takže cesta a cestný bike 4ever 8)
Steju
King
King

gabbero napísal:na krosse mám nabehaných cca 50.000 km a nevymenil by som za nič na svete. Každý bike má svoje špecifiká, preto sa nedajú rozdeľovať bikes len na cestné a horské. Mám 3 plášte od 700 x 28 až po 700 x 43. Takže taký kross má svoje výhody. Tak ako dokážem jazdiť 100 km trasy po hlavných cestách, po výmene plášťov nemám problém zjazdiť lesný downhill. Samo, nie je to 100% cestný/horský, ale kross má svoje miesto medzi bikes. 8)
jasne, ze sa rozdeluju inak, ale proste je podla mna cross uplne zbytocny :) na 'lesny downhill' sa cross vobec nehodi (ano po lese sa da jazdit aj s cestakom ale tak...), a ked na poriadny HT nahodim cestne plaste dostanem podla mna bike lepsi na cesty ako hocijaky cross (hmotnost, tuhost, kvalitne komponenty ktore sa na crossoch nenachadzaju). jedinu vyhodu vidim v prevodnikoch? ale s 44 sa da v pohode jazdit a obmedzuje to len velmi malicko.
satelitik11
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa satelitik11 »

okolo 50 km/h dole kopcom na horskom bycikli JOKO :D v lese kde je vybetonovana cesta :) aspon cast
Ordek
Light Expert
Light Expert
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ordek »

76 km/h z Mojtina :D
DejmiJohn
Star
Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa DejmiJohn »