Ako sa najlepsie bit ?

O športe...
bonedaddy
Expert
Expert
Používateľov profilový obrázok

Ako sa najlepsie bit ?

Príspevok od používateľa bonedaddy »

Hosi poradte mi,bil som sa iba par krat aj som dostal aj som dal vela ran,ale viac krat som asi dostal co s tym spravit aby som viac dal,viem ze aj v rychlosti je vela ale to asi nestaci.
t0m4s3
Admin
Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa t0m4s3 »

Mozno to bude znie ako od 40rocneho rodica, ale nie je lepsie rozmyslat nad tym ako sa nebit?
kupo
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa kupo »

co ja viem, tak sa nauc nejake bojove umenie, alebo ked chces byt buchac tak si kup permanentku do posilovne a pravidelne tam chodievaj.... ale v podstate suhlasim s t0m4s3-om ze bitkam sa treba vyhybat.... lebo narazis na nejakeho je*ka co to nebude mat v hlave v poriadku a mozes zle dopadnut
Kosh
King
King
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kosh »

t0m4s3 má pravdu, ja som sa v živote ani raz nebil, a ani som nedostal - v civilizovanej spoločnosti také niečo nemá čo robiť
schw33k
Guru
Guru

Príspevok od používateľa schw33k »

Súhlasím tu s chlapcami ... bitka nepatrí do súčasnej spoločnosti bohužiaľ je súčasťou súčastnosti
Ale ak by si už nemal iné východisko tak Ti poradím . " Ranu znenazdajky " proste keď sa to už bude schyľovať k bitke tak nemôžeš čakať na úder , musíš hňed mu pustiť najlepšie na nos , potom už ho máš :) veľa šťastia
pinacolada
Guru wannabe
Guru wannabe
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa pinacolada »

schw33k napísal:Súhlasím tu s chlapcami ... bitka nepatrí do súčasnej spoločnosti bohužiaľ je súčasťou súčastnosti
Ale ak by si už nemal iné východisko tak Ti poradím . " Ranu znenazdajky " proste keď sa to už bude schyľovať k bitke tak nemôžeš čakať na úder , musíš hňed mu pustiť najlepšie na nos , potom už ho máš :) veľa šťastia
sefovi grupy a rovno do vajec a potom ked je este v soku poriadnu do nosika.nech mu tece ta kref odvsadial.ale doporucujem sa radsej nebit
ikeacik
Medium Expert
Medium Expert

Príspevok od používateľa ikeacik »

nato ze sa nebijete to tu vykreslujete az moc pestro, :lol: ja kedze viem dobre behat zdrhnem vela ludom,ale keby som nebol sam tak by som zostal a bil sa za kamosov :oops: keby ty kamosi robili pk tak by sme im zdrhli :arrow: :wink:
gwixt
Addict
Addict

Príspevok od používateľa gwixt »

ikeacik napísal:nato ze sa nebijete to tu vykreslujete az moc pestro, :lol:
to vies .. americke akcne filmy :D :wink:
pinacolada
Guru wannabe
Guru wannabe
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa pinacolada »

ikeacik napísal:nato ze sa nebijete to tu vykreslujete az moc pestro, :lol: ja kedze viem dobre behat zdrhnem vela ludom,ale keby som nebol sam tak by som zostal a bil sa za kamosov :oops: keby ty kamosi robili pk tak by sme im zdrhli :arrow: :wink:
mam pocit ze pk na slovensku robi kazdy.
ja ho robim tiez a nemozem povedat ze by som ho niekedy pouzil.ved to ani nie je kde ked behas dole ulicou.akurat si mozes preskocit kontajner ale dosledok bude ze nahanaci ti budu este blizsie za zadkom.
schw33k
Guru
Guru

ikeacik nie každý zdrhá pri konflikte ako napr. ty, možno preto som chlapcovi poradil , to čo je asi najlepšie z mojej vlastnej skúsenosti , nepoznáš ma, tak nerieš , ďakujem ...
btw keď nabudúce budem chcieť pridať svoj názor do fóra , mám Ti najprv napísať ss či súhlasíš ? :roll:
Smarton
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa Smarton »

schw33k napísal:Súhlasím tu s chlapcami ... bitka nepatrí do súčasnej spoločnosti bohužiaľ je súčasťou súčastnosti
Chyba, nikdy by si nemal zacinat bitku prvy, pretoze ak sa nieco stane, budes utocnik ty a to pred policajtami dost zavazi, je ine ked sa len branis... :wink:
schw33k
Guru
Guru

chyba ? a slušne čakať kým Ti papuľu rozbije alebo nebodaj niečo horšie to nieje chyba ? alebo nechať sa tĺcť dokonca či ako si to predstavuješ ?
Pouličná bitka nieje o tom , ako rozmýšlať nad tým , čo potom ... bohužiaľ
Martin44
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Martin44 »

Utopisticka predstava ze ak ty budes slusny tak aj ostatni budu k tebe...
JumperAL
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa JumperAL »

Dost casto stretavam ludi, co proste hovoria, ze chcu sa bit alebo maju naladu sa bit.Preco teda nejdu na kick-box/karate/thajsky box,atd. ked maju tu potrebu. Tam si mozu byt isty, ze si niekoho najdu a budu to viac menej vyrovnane fighty. Aj keby som sa vedel dobre bit, nikdy nebudem mat istotu, ze ten druhy nieco nevytiahne ako napr. nozik. Ak mas kondicku, adrenalin a tenisky NIKE Air Max 360 lahko zdrhnes. :D
Bit sa naucis len bitim, nicim inym- trenujes reflexy, pozornost.
Tomasito
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Tomasito »

bonedaddy, chces sa dobre bit? Daj sa na box, muay-thai, kick-box,... na ulicu tie najlepsie techniky. Aikido a pod. umenia by si musel dret dlhe roky, aby si ho na ulici proti skusenemu streetfighterovi vyuzil naplno. Avsak nezabudaj, kazdy ma premozitela.
JumperAL napísal:Bit sa naucis len bitim...
Copy that
pinco
Darca
Darca

Re: Ako sa najlepsie bit ?

Príspevok od používateľa pinco »

bonedaddy napísal:Hosi poradte mi,bil som sa iba par krat aj som dostal aj som dal vela ran,ale viac krat som asi dostal co s tym spravit aby som viac dal,viem ze aj v rychlosti je vela ale to asi nestaci.
bitka sa neoplati a zvlast ak "dobre" trafis, moze sa stat aj nieco horsie, nikdy nevies. Situaciu je lepsie snazit sa ukludnit, ale ak uz budes musiet rana na nos vzdy pomaha, ale neradil by som to velmi. Ak nemas rad vela krvy a nechces moc ublizit neudieraj pastou a mier viac na zuby.
tinco
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa tinco »

pinco napísal: Ak nemas rad vela krvy a nechces moc ublizit neudieraj pastou a mier viac na zuby.
zuby su drahe :D

ale ako uz niektori pisali, najlepsie je sa vyhybat bitkam a bitkarom, ked ich budes ignorovat, tak nebudes nikdy potrebovat ziadne bojove umenia, rest in the peace 8)
qwerty-xyz

Príspevok od používateľa qwerty-xyz »

bonedaddy napísal:Hosi poradte mi,bil som sa iba par krat aj som dostal aj som dal vela ran,ale viac krat som asi dostal co s tym spravit aby som viac dal,viem ze aj v rychlosti je vela ale to asi nestaci.
sa nauc bojove umenie a praktizuj ho pri bitkach,chod do posilovne furt v kuse a cvic,no a najlepsie je ked chods na BOX lebo tam na treningoch dostanes kopu krat po papuli a pri beznych bitkach budes na to potom zvyknuty--to znamena ze ti dakto prifasa tri-styri na ksicht ale ty z treningu budes zvyknuty no a potom mu zacnes ty fasat na ksicht...
:wink:
MurphY
Professional
Professional

Príspevok od používateľa MurphY »

nauc sa sklonovat slova.. a co sa tyka bitky tak ked sa nevies bit tak sa nebi lebo vzdy dostanes.. slusne ze ?
bonedaddy
Expert
Expert

Príspevok od používateľa bonedaddy »

skuste sem este 40 napisat ze aby som sa nebil,kua ja som sa nepytal na to ze ci sa mam bit alebo nie
Napísať odpoveď