Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 20 Aug 2018, 11:27

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
Gaming mys
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Gaming mys
Vedeli by ste mi poradit vo vybere nejakej kvalitnej gaming mouse ako nahradu za Logitech G400? Prave mi na nej odisiel left left click z nejakeho dovodu tak potrebujem rychlo nahradu.
Popr. nejaku lacnu mys co neni uplny smejd ako docasne riesenie kym nevymenim switch na G400.
Diky

//autoeditácia príspevku (10 Okt 2017, 19:30)
Rozhodujem sa medzi Bloody V7 a Logitech G203

10 Okt 2017, 19:30
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Gaming mys
Nepochopil som presne otazku, ma to byt nahrada, alebo len docasne riesenie? Mne tiez odisiel lavy klik, uz na dvoch Logitech mysiach, na jednej aj po zarucnej oprave, takze viem, ze isty cas je mozne tu mys pouzivat (ak to bola podobna chyba), prip. ak to ma byt len na kratky cas, tak potom obycajnu nehernu mys za par Eur.

Ak to ma byt nahrada, tak Bloody V7M je na prvom mieste na heureke a vzhladom aj na moje skusenosti s Logitech by som uz do tejto znacky nesiel, minimalne v tej cene, tie mysi ktore odisli mne boli v podobnych cenach ako G203, len neboli herne.

12 Okt 2017, 22:42
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Gaming mys
Najprv som chcel dalej pouzivat G400 a len vymenit switch co odisiel uplne, co sa velmi casto stava aj ked zalezi ako stara mys, moja mala cez 4 roky, to vymenis a funguje dalej v pohode.. ale uz aj kabel som musel predtym menit, atd. uz ma svoje roky cize som potom chcel kupit novu.

Logitech ma velmi kvalitne mysi, ak by som si mal vybrat tak zoberiem ju znovu. Nakoniec som kupil G203 hlavne kvoli senzoru atd. aj ked ma lakala V7M kvoli recenziam, chcel by som ju vyskusat.

25 Nov 2017, 18:29
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia