MS futbal 2018 v Rusku

O športe...
Blastbit
Light Professional
Light Professional

Re: MS futbal 2018 v Rusku

Príspevok od používateľa Blastbit »

Uruguaj - Francúzsko...asi vyhrá FRA ale lahké to mať nebudu, len v prípade ak nebude hrať Cavani.
Brazilia - Belgicko...Belgičania po najprv presvedčivých výkonoch a potom nepresvedčivom výkone s JAP mozu byt radi ze su tam, ale aj tak im fandím a nie simulantovi papagajovi Neymarovi z BRA, tomuto odvaru kedysi výbornej Brazilie na ktorú sa skoro každý tešil.
Svedsko - Anglicko..favorit su Anglicko ale Svedi natrafili ešte na ako tak priechodného súpera. Takze Go Sweden Go.
Rusko - Chorvátsko..Rusko má tiez ideálnu šancu urobit dobrý výsledok aký sa uz nemusí opakovať, ale CHOR mi je bližšie takže hádam vyhrá CHOR.
hughito
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa hughito »

Ono je to tak, že všetky zápasy už môžu dopadnú akokoľvek. Všetky tímy mali horšie aj slabšie výkony, čiže bude záležať od aktuálneho diania a maličkostí. Ono stačí jedna vydarená akcia, štandardná situácia či strela z diaľky a všetko sa môže vyvíjať inak.

URU-FRA. Papierový favorit je FRA, ale útočná sila a obrana URU je veľmi silná, čiže asi rozhodne stredová formácia a následne individuality. Neviem odkiaľ máš, že by Cavani nemal hrať, nesledoval som to teraz, ale ak nie, je to veľké - pre URU.

BRA-BEL. Brazília je opäť papierový favorit, ale tak to bude vždy. Belgicko má veľmi silný tím. Opäť podľa mňa rozhodnú maličkosti a to, ako využijú útočníci svoje šance. Ak by aj vyhralo BEL, podľa mňa by to nebolo nejaké super prekvapenie.

SWE-ENG. Švédi sa ukazujú ako veľmi silný tím, toto bude smrdieť remízou. Angličania najskôr potvrdia to, že ich výkony vo vyraďovacej fáze už desaťročia nie sú presvedčivé. Ale kto môže zaručiť, že práve teraz sa to nezmení? :) Ak by Anglicko vyhralo 3:0, až také prekvapenie by to nebolo.

RUS-CHOR. Tu verím, že to bude najjednoznačnejší zápas. Chorváti ma síce sklamali svojím výkonom v osemfinále, ale dvakrát po sebe sa to snáď opakovať nebude. Ruské zápasy zatiaľ možno označiť ako istú súhru náhod, ich obrana ani hra ako taká nie je taka dominantná, ako napr. u Švédov. Ak sa podarí Chorvátom čo najskôr skórovať, pôjde to ľahko.
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

hughito sledujes to riadne..Cavani odstupil pre zranenie v osemfinale
hughito
Redeemer
Redeemer

Čítať vieme?
neviem odkiaľ máš, že by Cavani nemal hrať, nesledoval som to teraz, ale ak nie, je to veľké - pre URU.
Bez Cavaniho, ktorý v útoku vytvára symbiózu so zubáčom, idú šance FRA vysoko hore.
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Ked pocujem "symbioza", tak aspon viem, ze ta nieco ten Borbely naucil :D
hughito
Redeemer
Redeemer

Vedel som aj pred Borbélym, ale určite môže mať istý vplyv. :lol: 8)

Inak, priznám sa bez mučenia, že naposledy som pri pojme "lokomočný" musel siahnuť po slovníku cudzích slov.
Blastbit
Light Professional
Light Professional

Francuzsko vs Uruguaj - slabý zápas, Uruguaj, bezzubý, bezmocný. Hádam bude večerný zápas lepší.
hughito
Redeemer
Redeemer

Ale vyšiel tak, ako som očakával. Večer som zvedavý, zreje to bude zaujímavejšie. Nakoniec som dal, že každý tím dá gól.
Trussardi
Darca
Darca

Príspevok od používateľa Trussardi »

FRA-BEL bude sakra vyrovnane hodne predcasneho finale 8) MS by mala byt Belgia to by bolo zasluzene
hughito
Redeemer
Redeemer

Doprial som to Belgicku. S FRA to bude veľmi vyrovnané, opäť nemožno odhadnúť výsledok.
Muffi
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Muffi »

No Brazília sa mi zdala o dosť lepšia, hoci som videl len druhý polčas, škoda, že im to tam nepadlo v závere, mali viacero príležitostí :) Ale aj takto to môže byť zaujímavé.
Blastbit
Light Professional
Light Professional

Bola lepšia, ale smolne prehrali po vlastnom gole Fernandinha. Ale Neymara nemám rád zato aký je precenovaný,simulantský,rozmaznaný falošný had, takze som rád ze vypadli. A hej FRA - BEL 50 na 50, tam si netrufnem povedat kto je lepší.
hughito
Redeemer
Redeemer

Dnešné zápasy ako vidíte?

RUS-CHOR 2

SWE-ENG 2 (bez remízy)

___
Pecka.

https://existentialcomics.com/comic/35
Blastbit
Light Professional
Light Professional

Vyhrá Chorvatsko a Svedsko. :wink:
Trussardi
Darca
Darca

Príspevok od používateľa Trussardi »

Pre odvaznych je pekny kurz na finalovu dvojicu BEL-RUS
mumbojumbo
Light Expert
Light Expert

Príspevok od používateľa mumbojumbo »

Fr-Bel Belgicko po penaltách
Chr-Ang Chorvatí v riadnom hracom čase.

Bel-Chr Chorváti budú majstri.
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

chorvati sa cez ang nedostanu..akoby im dochadzala para a ich vykony su cim dalej tym viac priemerne. vcera boli proti Rusom lepsi a zasluzili si postupit, len si nemyslim, ze to bude dost na kozistentnych anglicanov, ktori prakticky nemali slabsi zapas a ich defenziva funguje 100%tne. vykonmi tiez neoslnili, ale idu si za svojim a hraju ucelovy futbal

bel-fra - myslim, ze to bude predcasne finale c.2 po bra - bel a postupia belgicania. ich forma graduje a nemaju slaby clanok v zostave..bude to vsak po predlzeni alebo na penalty

takze finale Ang - Bel
hughito
Redeemer
Redeemer

Chorváti, tak ako sa mi ľúbili v skupine, sa mi prestali páčiť vo vyraďovacej fáze. Normálne som to už potom prial viac Rusom. Mdlé, spomalené výkony, Angličania ich dajú.
begbeee
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa begbeee »

Chorváti sa opäť našli po druhom polčase. Proti Franczúsku to je takmer nemožné, ale ak budú hrať jak včera druhý polčas tak šancu majú.

Z môjho pohľadu majú problémové defenzívu - síce Lovren a Vida sú fajn duo, mali obrovské problémy so Sterlingom a obávam sa, že Mbappé bude pre týchto pánov v najlepších rokov priveľké sústo.
fildinko
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa fildinko »

begbeee napísal:Proti Franczúsku to je takmer nemožné

Toto som si hovoril o každom z ich súperov vo vyraďovacích bojoch. Sú určite prekvapením celého turnaja. Prvý krát vo finále :aasmile29:
Napísať odpoveď