Prison Break [spoilers]

Čo beží v kine, rádiu, tv...?
21rOBO21
Star
Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 570
Registrovaný: 06 júl 2008, 19:11
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa 21rOBO21 »

brutálna časť to je (4x12) neočakávaný koniec,a fakt ten self je strašný kkt.Ale nebudem nič hovoriť dalej,kuknite si to :wink: :wink:
Retne
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 3513
Registrovaný: 01 aug 2004, 8:33

Príspevok od používateľa Retne »

Sphinx napísal:uff tak k novej casti asi tolko ze wwwoooowww Self je poriadny ču*ak ako pekne ich dobehol ako male deti no vidim o tak ze sa to bude tiahnut do dalsej serie ...uz jej to dost predlzene aj tak a este stale to chcu natahovat..i ked zas este ma to celkom bavi pozerat :)
Ale tak bolo povedane ze to skonci touto seriou, cize takemu Selfovi obetuju mozno nejakych 5 dielov...

Ale tak celkom sa mi pacila bezmocnost Generala... plus mozem kludne povedat ze Michaela moze oklamat len niekto komu doveru... Lebo na takeho Generala boli pripraveni excelentne!
Mek
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 4661
Registrovaný: 23 mar 2005, 23:00
Bydlisko: ZA <-> TN
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Mek »

Super diel, a Self vyzeral na poctivaka, a co sa z neho vyklulo, ach jaj :shock:
Ale skutocne som na konci premyslal, o com vlastne budu dalsie diely, ked sa to cele akoze skoncilo, no tak uz viem :lol:
jackb
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 20030
Registrovaný: 09 sep 2005, 19:40
Bydlisko: UK

Príspevok od používateľa jackb »

koniec bol cista natahovacka, dalo sa cakat ze ich osral... tak dalsich x casti ako po nich ide Company a nemozu von lebo po nich idu flojdi...
Fiky
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 864
Registrovaný: 28 sep 2008, 17:34

Príspevok od používateľa Fiky »

cvock napísal:nech sa prihlási ten kto je na 4tej sérii závislý tak ako na prvej....teraz už ide imho o to dosledovať to....
Baví ma to stále...
______
Inak celkom v pohode časť ale 11 pre mňa zostáva najlepšia ,
Inak som to čakal a to mi trošku zobralo prekvapenie,,
Myslel som si prečo sa to volá Selfless ,, buď self zomrie alebo ich zradí ,
Dobrá špina je ten Self inak všimli ste si jak sa T Bag na konci bal ? Dúfam že ho nenažraný Self nezabije T Bag sa mi do toho seriálu hodí, skôr Gretchen už mám dosť ... A ten pohľad na bezmocného generála :lol: inak, myslel som si že ho Linc zabije chvíľu.
doher
Medium Star
Medium Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 420
Registrovaný: 26 okt 2005, 20:10
Bydlisko: Nebraska

Príspevok od používateľa doher »

Zaujimava cast.

Mohlo by to skoncit nejak zaporne.
Teoria 1 napísal:Michael by isiel na operaciu, zatial by ostatni zostali v docku, kde by ich nasla company a zabila.
Michael by sa vratil z kliniky a nikoho tam nenasiel. Self by predal Scyllu na co nasledne by bol odstraneny company a Scylla by sa dostala do dalsich ruk.
Teoria 2 napísal:Michael by isiel na operaciu, zatial by ostatni zostali v docku, kde by cakali a dumali, co dalej. Michael by sa vratil z kliniky zdravy a stastny.
Selfa by zabil T-bag a Scyllu odniesol do spravnych ruk za co by dostal slobodu a spat miesto v GATE, pozadoval by vsak aj Michaelovu hlavu. Vsetci okrem T-baga by skoncili spat vo Fox River.
Dem0n
Professional
Professional
Príspevky: 1496
Registrovaný: 02 aug 2005, 20:54

Príspevok od používateľa Dem0n »

Nieco podobne som na zaver ocakaval, skoda agentky, zacala mi byt sympaticka :(
Fiky
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 864
Registrovaný: 28 sep 2008, 17:34

Príspevok od používateľa Fiky »

Jj agentky je škoda, mne bola sympatická od začiatku :D :cokolvek: Inak myslíte že sa dohodnú stým Selfovim šéfom? Že im ponúkne slobodu keď získajú scyllu späť? A chudák T Bag on sa mi tam hodí (taký psychouš) mohol by zabiť Selfa :lol:
ehm123
King
King
Príspevky: 1658
Registrovaný: 27 feb 2006, 6:45
Bydlisko: PD / Praha

Príspevok od používateľa ehm123 »

nvm,ale som z tejto casti uplne znechuteny. uz vidim ze piata seria bude o tom ze sa snazia ziskat scyllu od niekoho ineho komu ju shelf predal. podla mna to malo skoncit týmto dielom [+par ako sa scofield uzdravuje].
Playboy
Light Star
Light Star
Príspevky: 200
Registrovaný: 10 aug 2005, 11:24

Príspevok od používateľa Playboy »

Skoda krasnej agentky...
Šu-Do
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 11286
Registrovaný: 26 júl 2006, 19:41
Bydlisko: Australia <-!PB!->
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Šu-Do »

:cry:
uplne s nimi vy :aasmile23: bal, ja som cakal, ze ten co je nad Selfom s uplne vsetkymi vy**be, mno ale nestalo sa tak... ze zrovna Self... zdalo sa mi divne ked zabila Miriam toho Jonga ci ako je ten japonec co chcel Scyllu.. potom sa jej na tom vrakovisku pytal ohladom dalsich kupcov.. ten kar ju chce predat... uz odvtedy, ako boli v dockoch a dostali tie papiere (prazdne samozrejme), som citil, ze je zle... necakal som happy end.. ale je mi ich luto.. a Michael to urcite necakal podla jeho vyrazu... General bol uplne v <> .. necakal som, ze ma svoju dceru az tak rad.. a ze je to vobec jeho dcera... velmi dobry plan mali.. pacilo sa mi to :)
este stale ale hraju (predpokladam, ze pozitivne postavy nadalej) Gretchen a vystraseny T-bag... som zvedavy co s nim Self spravy... velmi dobry diel a tesim sa na dalsi :P
Silmer
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 2171
Registrovaný: 26 nov 2006, 9:45
Bydlisko: Paríž (Fr.)
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Silmer »

uplne brutalna cast, asi najlepsia cast tejto serie :) , a skoda agentky :?
teraz pojdu po selfovy
hojko
Site Admin
Site Admin
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 38515
Registrovaný: 24 apr 2004, 18:29
Bydlisko: Európa
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Zaujimave, Scyllu dostali az moc jednoducho, ale Self ich spravil ako malych. Teraz bude zaujimavave co sa udeje, podla nazvov dvoch casti to bude zrejme obchod so Scyllou, ale kde chce Self hladat kupcu, tak to netusmi a uz vonkoncom netusim ako chcu oni hladat Selfa.
will.i.am
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 2536
Registrovaný: 03 okt 2005, 21:56
Bydlisko: We should buy a bar!
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa will.i.am »

warezman napísal:nvm,ale som z tejto casti uplne znechuteny. uz vidim ze piata seria bude o tom ze sa snazia ziskat scyllu od niekoho ineho komu ju shelf predal. podla mna to malo skoncit týmto dielom [+par ako sa scofield uzdravuje].
tak okrem toho ze sme len v polovici serie kde maju dost casu ziskat ju spat.. zatial podla vsetkeho 5. seria aj tak nebude
gwixt
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 3912
Registrovaný: 24 sep 2005, 16:50
Bydlisko: Trash-Can

Príspevok od používateľa gwixt »

nj .. aj som si hovoril v polovici tejto casti ze co zase za zapletku na nas vymyslia na zvysnych 10-12 casti ....
horuci tip bol ze niekto z tych co pre nich robia (FBI) bude z company alebo ich proste nejak podrazi ... a ono to "prekvapivo" vyslo

ja by som si kludne vedel predstavit koniec uz po tejto casti :roll:
Retne
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 3513
Registrovaný: 01 aug 2004, 8:33

Príspevok od používateľa Retne »

gwixt napísal:ja by som si kludne vedel predstavit koniec uz po tejto casti :roll:
Kto nie, ale som rad ze to uz planuju ukoncit, myslim ze to bude taky ideal, piata seria by bola uz natahovacka!
Donald_
Medium Expert
Medium Expert
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 124
Registrovaný: 19 sep 2007, 16:58
Bydlisko: Sladkovicovo
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Donald_ »

tak posledna ma sklamala uplne... uz chapem preco ma taku nizku sledovanost a ta sledovanost klesa a klesa no ani sa necudujem lebo uz je to cele pritiahnute za usi... som sa tesil ze to ukoncia,vsetci budu stastni a konec jak sa patri no ale toto.som uplne sklamany a som sa rozhodol ze to prestanem kukat lebo je zrejme ze sa vzdy vsetko p**ebe a zacinaju odznova. takze asi toto je moj nazor na PB po poslednej casti :)
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 7001
Registrovaný: 12 okt 2007, 16:41
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pilifo »

Tak hneď po tom, ako odovzdali Syllu Selfovi, mi bolo jasné, že asi tak ľahko zničenie Company nepôjde aj napriek tomu, že už Scyllu majú a po tom dialógu, ako Self pochválil Miriam za to, čo odviedla, som už mal pochybnosti, že ju asi zabije a bude sa snažiť predať Scyllu.

Inak viem, že ten nadriadený Selfa nemá žiadny dôkaz o tom, že Scyllu získali, ale mohli by sa možno obrátiť na neho a s jeho pomocou by našli Selfa, ale je mi jasné, že to je len neuskutočniteľná utópia z mojej strany, keďže v PB sa nedá absolútne nič očakávať...

Táto časť ma ale pekne nažhavila a myslím, že teraz sa séria pekne rozbehla :)
Element
Star
Star
Príspevky: 678
Registrovaný: 09 dec 2006, 19:47
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Element »

ešte ze to ukoncia fakt, plan s generalom bol krasny, lepši ako C.I.A New York a Maimi dokopy :D Ku Selfovi proste vyzera ako pošuk a vzdy som cakal ze nieco pokašle ale fakt skryva v sebe obrovsky potencial, inac to co mal za klučik ked si odomkol tie puta?Nepostrehol som.A napadla ma taka crazy teoria ze niekto sa prezliekol za Selfa :D ale asi unreal, heh A tym co sa nepaci ze to natahuju, ake by to bolo keby to skoncilo po druhej pripadne tretej serii o nicom, proste takichto serialov treba viac..
Fiky
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 864
Registrovaný: 28 sep 2008, 17:34

Príspevok od používateľa Fiky »

Element napísal:ešte ze to ukoncia fakt, plan s generalom bol krasny, lepši ako C.I.A New York a Maimi dokopy :D Ku Selfovi proste vyzera ako pošuk a vzdy som cakal ze nieco pokašle ale fakt skryva v sebe obrovsky potencial, inac to co mal za klučik ked si odomkol tie puta?Nepostrehol som.A napadla ma taka crazy teoria ze niekto sa prezliekol za Selfa :D ale asi unreal, heh A tym co sa nepaci ze to natahuju, ake by to bolo keby to skoncilo po druhej pripadne tretej serii o nicom, proste takichto serialov treba viac..
lol to stým prevlekom je dosť nepravdepodobné :lol: a Self mal kľúč lebo to boli jeho putá (pôvodne na T Baga a Gretchen) , asi mal náhradný ,,
__
A chcel by som sa vás spýtať, mne to úplne vypadlo som si tak dneska spomenul, že čo je vlastne zo Sucreho babou? Mary Cruz ? Naposledy si pamätám jak ju Bellick niekde uväznil niekedy na konci druhej série, fakt som zabudol čo s ňou bolo ďalej.
Napísať odpoveď