mam 18 rokov, idem do posledneho rocnika strednej, za mesiac to bude rok co soferujem(denne), nemam staly prijem len brigadu cez leto. mal by som zaujem kupit si vlastne auto na vysku (cize tak na 2-5 rokov), zaujima ma ci sa mi to oplati, po akych modeloch by som sa mal obzerat a kolko penazi by to stalo. niesom bohac, momentalne nemam skoro nic, kupoval by som az buduci rok. odhadujem rozpocet cca 1500€, max 100-200 naviac. aj ked ma auta zaujimaju, odbornik niesom. co by ste mi teda odporucali? diesel/benzin/lpg japoncov/nemcov? pre info som z presova a na vysku sa chystam do kosic. uvazoval som nad feldou alebo mazda 323f sa mi zdala vcelku kultivovana. keby ste ma dokazali fakt zaskolit, co ocakavat, co bude treba investovat po kupe, kolko bude stat udrzba + naklady na rok. najlepsie by bolo nieco s klimatizaciou nerad by som si chladil auto otvaranim dvier ked stojim na cervenej
tesim sa na odpovede
/ takato mazda sa mi pozdava http://mazda-323f.autobazar.eu/20-ditd- ... 56395.html /