Sú ešte oblasti, kde sa hrá na sofistikovanosť kódu, ale tam sú ponekud väčšie nároky pri nábore do nového zamestnania.
Elon pri programovaní svojich rakiet vyžaduje US občianstvo.
Tento ,,trend" tu je minimalne uz aspon 10 rokov, pokial nerobis rocket science algoritmy alebo low lvl veci co 99% programatorov nerobiharrison314 napísal: Ani mne sa ten trend nepaci, ale ber to tak, ze pocitace su lacnejsie ako programatori a optimalizacia kodu casto ekonomicky nerentabilna. Plus niektore optimalizacie mozu viac uskodit.
A nepotrebujú na personálne mladého nádejného psychológa, čo im bude robiť výber zamestnancov psycho metódami?it_man napísal:Ja poznam firmu, kde vyberove konanie pozostava z IQ testu a psychologickych testov. Ak by niekto chcel vediet, o aku firmu ide, tak je to Softec.
it_man napísal:Vsetci idu radsej studovat sociologiu, politologiu, aby mali este 5 rokov pokoj od prace a uzivali si studentsky zivot, ale po skonceni nevedia kde sa uplatnit a co robit.