MS v hokeji 2019 - na Slovensku

O športe...

Tip na víťaza MS 2019?

Česko
5
12%
Dánsko
0
Žiadne hlasovania
Fínsko
2
5%
Francúzsko
0
Žiadne hlasovania
Kanada
8
19%
Lotyšsko
0
Žiadne hlasovania
Nemecko
0
Žiadne hlasovania
Nórsko
0
Žiadne hlasovania
Rakúsko
0
Žiadne hlasovania
Rusko
10
24%
Slovensko
7
17%
Švajčiarsko
2
5%
Švédsko
3
7%
Taliansko
0
Žiadne hlasovania
USA
2
5%
Veľká Británia
3
7%

Celkom hlasov: 42

hojko
Site Admin
Site Admin
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: MS v hokeji 2019 - na Slovensku

Príspevok od používateľa hojko »

Ja si nemylim, ze nas o postup pripravia 3 posledne sekundy proti Kanade. Ten zapas sa hra 60 minut, mali hrat 60 minut, ci uz proti Kanade, Finsku alebo aj Nemecku. Vyhrat mohli vsetky tri zapasy.. Napokon si aj tak myslim, ze nevyhrame ani s Danskom.
hughito
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa hughito »

Ako to je s tými USA? Čo musia prehrať, aby SK postúpilo?

//autoeditácia príspevku (17 Máj 2019, 23:31)
Ako to je s tými USA? Čo musia prehrať, aby SK postúpilo?
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pilifo »

USA by museli získať max. 4 body vo svojich zvyšných 3 zápasoch proti Dánsku, Nemecku a Kanade. No a Slovensko samozrejme 6 bodov z posledných 2 zápasov.

Takže šanca na postup je dosť nereálna...
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

vsetko sa bude odvijat od zapasu USA - Nemecko. s Danmi dnes vyhraju a ak vyhraju aj po predlzeni s nemcami je hotovo
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pilifo »

A prečo by Amíci nemohli vyhrať aj proti Kanaďanom? Aj keby Nemci nad USA nejakým zázrakom vyhrali, tak Amíci budú mať postup stále vo svojich rukách...
Muffi
Guru
Guru

Príspevok od používateľa Muffi »

Tiež ma zaráža, ako každý berie prehru USA s Kanadou za samozrejmosť :D V prvom rade neverím, že Nemci s nimi vyhrajú, ale aj keby hej, tak je dosť veľká šanca, že nič z toho nebude. Darmo, mali sa tie bodíky lepšie strážiť, keď boli na dosah. Ale tak treba uznať, že sympatický šampionát aj napriek nezdarom, čakal som, že to bude o dosť horšie popravde.
M4jk1:-)
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa M4jk1:-) »

mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Dobre, aspon jedna z tych mnohych hokejovych co sa rok co rok pokusaju umelci zlozit.

Netreba zabudat ale ani na Brana Mojseja :D
DEVZYO1G
Addict
Addict

Príspevok od používateľa DEVZYO1G »

Muffi napísal:Tiež ma zaráža, ako každý berie prehru USA s Kanadou za samozrejmosť :D V prvom rade neverím, že Nemci s nimi vyhrajú, ale aj keby hej, tak je dosť veľká šanca, že nič z toho nebude. Darmo, mali sa tie bodíky lepšie strážiť, keď boli na dosah. Ale tak treba uznať, že sympatický šampionát aj napriek nezdarom, čakal som, že to bude o dosť horšie popravde.

ano, sympaticky sampionat co sa tyka vysledkov, ale aj organizacie a vsetkeho okolo, nezachytil som ziadne prusery, ci sa mylim?
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

asi len Hudackovo vyjadrenie po zapase s Britaniou, za ktore ho zvozil Valabik. organizacne to na oko vyzera dobre, ale minimalne v Kosiciach je/bol s dobrovolnikmi obrovsky bordel. o tom by som este mohol pisat, ale nechce sa mi teraz pred spanim rozpisovat a nasierat sa
DEVZYO1G
Addict
Addict

Príspevok od používateľa DEVZYO1G »

tak ty mas istotne hlbsi insight do toho co sa realne deje, ale kazdopadne daj vediet, zaujima ma to
ramaya
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa ramaya »

Rakúsko vypadlo do "B" kategórie, lebo prehralo rozhodujúci zápas s Talianskom.
https://sport.aktuality.sk/c/398251/ms- ... achranene/
Veľmi som im to prial, aby vypadli kôli tomu rakúskemu rozhodcovi čo nám pískal s Kanadou.

Karma je sviňa :D Toto je tá pravá pomsta, nie pískať pri štátnej hymne ako nejaký burani ...
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

nedal by som ani deravy gros na GB a IT, pre mna velke prekvapenia
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

k tym dobrovolnikom:
v decembri som sa prihlasil na dobrovolnictvo v Kosiciach, vybral si 3 pozicie, kde chcem robit. v januari som dostal 2 emaily z osobneho emailu (gmail) typka so znamym menom, ze som bol vybraty v dvoch roznych oblastiach. odvtedy som nedostal ziaden email ani ma nikto nekontaktoval. tak som na prelome marca a aprila pisal mail spat typkovi, ze co a jak a odpovede som sa nedockal. tak som v aprili pisal ostatnym ludom, ktori dostali tie maily (lebo recipients neboli schovani), ci maju dalsie informacie alebo dostali dalsie maily a nikto nic nedostal. v polke aprila prisla info, ze znova otvaraju prihlasovanie na dobrovolnikov, lebo maju malo ludi. trochu nechapacka, ale v 2011 to bolo podobne, tam ale robili osobny nabor medzi maturantami na bilingvalnom gympli. tak som sa chcel znova prihlasit, ale system mi otrepal o hlavu, ze s tymto mailom uz je niekto registrovany (ved ja), tak som si povedal, ze to necham tak, v systeme ma maju, keby daco, pisu abo volaju. na zaciatku maja som prisiel do KE, ze co ak sa mi ozvu (uz som cakal aj to, ze mi nejaky idiot napise, ze hned na druhy den mam byt v Steelke). stretol som dalsieho kamosa, co bol dobrovolnik v 2011, co sa prihlasoval v decembri a tiez dostal v januari mail, ze je vybrany (na ine dobrovolnicke pozicie) a odvtedy nic. nikto sa mi neozval. tak som nebol dobrovolnik. ten kamos, ktoreho som stretol, bombardoval maily kade tade az dokym mu nenapisali, ze ma prist. koordinatorka dobrovolnikov ho posielala hore dole, kde bolo treba (kontrola vstupeniek, uschovna a ine), hoci mal v prihlaske, ze chce robit nieco sedavejsie, bo ma zdravotne problemy a 120kg. ked hladal koordinatorku, bo od nej daco surne potreboval, tak zistil, ze sa caja odsrala na 2 hodiny do areny na hlasenie golov.
mohol som nabehnut trebars na akreditaciu a pytat sa ludi, ale nemam v povahe sa niekam pchat (obzvlast nie ked ide o dobrovolnu a neplatenu robotu) a neviem, co by som tym ziskal. este by mi rupli nervy a by som niekoho vypicoval, co za to nemoze.
v principe mi nevadi, ze som isiel do Kosic zbytocne, lebo som aj tak potreboval dovolenku, ale nasralo a sklamalo ma to, lebo som sa na to tesil odkedy ohlasili, ze budu MS v Kosiciach. a MS v Kosiciach uz na 99,9% znova nebudu, lebo Steel Arena ma na MS malu kapacitu a IIHF bude pozadovat od kazdej areny min. 10000 kapacitu
nemam vela informacii a o vela veciach sa len domnievam. vyzera to tak, ze clovek od ktoreho som dostal maily v januari (podla isteho kamosa povolanim syn) to nakoniec nekoordinoval (vyhodili ho? vykaslal sa na to sam? netusim) a dali to do ruky tej caji, ma okolo 23 rokov a tiez by som ju tipol na priviligovane decko. nebudem tu davat mena, lebo vravim, ze nieco su moje domnienky, okrem toho obaja maju nie bezne mena a nechcem, aby sa sem pregooglili.
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Bez tych zaciernenych mien je to ako pozerat si cisla z lotta a byt slepy :D Davaj tie mena, nech to da zmysel.
[email protected]
Guru wannabe
Guru wannabe

Príspevok od používateľa [email protected] »

Tak som to v ankete zatipoval spravne :) hrali pekne
Napísať odpoveď