Váš vysněný dům?

O živote, snoch, životnom štýle, cestovaní...
javurek
Novice
Novice

Váš vysněný dům?

Príspevok od používateľa javurek »

Co by nemělo chybět ve vašem vysněném domě? Za mě to je velká zahrada s bazénem a desky z nějakého cool kamenného materiálu. Třeba podobného jako je tady aurora.
hojko
Site Admin
Site Admin
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: Váš vysněný dům?

Príspevok od používateľa hojko »

Tieto reklamne prispevky su tak primitivne, ze sa na tom clovek vzdy pobavi. Odkaz som ti zmazal a tym padom predpokladam, ze cela tema straca zmysel.
fildinko
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa fildinko »

Sauna
*****HERO*****
King
King

Príspevok od používateľa *****HERO***** »

internet. velka priepustnost so stabilitou a kabel z nejakeho cool materialu. napr nieco podobne ako kremicite sklo.
yoggy
Guru
Guru

Príspevok od používateľa yoggy »

Harem
CrazyJerry
Expert
Expert

Príspevok od používateľa CrazyJerry »

hojko napísal: 16 okt 2020, 0:02 Tieto reklamne prispevky su tak primitivne, ze sa na tom clovek vzdy pobavi. Odkaz som ti zmazal a tym padom predpokladam, ze cela tema straca zmysel.
Nahodou, celkom zaujimava tema :D Kazdy ma vysnivanie nieco ine co by chcel mat vo svojom dome :D

Za mna napriklad, chcel by som mat v pivnici taku klubovnu, aku obcas vidiet v americkych filmoch.. Gauc, mini bar, telka, projektor nejaka konzola alebo PC, vodna fajka a aby tam neboli okna :D A dalsia vec, pracovnu s velkym starym, kvalitnym stolom.. a tam 2-3 monitory
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

CrazyJerry: Ako povies. Az na to, ze v povodnom prvom prispevky od autora temy bol akurat tak odkaz na nejaku dlazbu ci nieco take. Predpokladam, ze asi malokto z beznych ludi pri predstave vysnivaneho domu rozmysla nad typom a vzorom dlazby, ale skor uvazuje nad bazenom, posilnovnou, obrovskou obyvackou, zralokmi v akvariu ci garazou pre 8 aut.
Arkaz
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Arkaz »

Temu by som nechal zit je to zaujimava tema. Skoda ze to autor zamyslal inak :D Kazdopadne k teme. Byvam v novostavbe 4 izby. Aktualne by som prijal uz 5izbovy dom chyba mi taky pansky kutik proste pracovna alebo izba kam sa zazvrem ked vireskam pri PUBG :D Zahradu mam relativne fajn bazen planujem ale neni to zivotu nutne. Garaz mam rozostavanu 100m2 s terasou tam bude aj sauna takze to uz je v stadiu vystavby. Prijal by som inak riesenu dispoziciu dnes a ine okna niektore ale celkovo som spokojny :D Takze zrhnutie

Primerana velkost zahrady , garaz velka, velka terasa, bazen, sauna, prijemne materialy a krb.
ephramko
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa ephramko »

Ja chcem krtkodom so špeciálnou špajzou na krtkové torty. :D
mLuks
Professional
Professional

Príspevok od používateľa mLuks »

Ak postaviť svoj dom, tak so smarthome techológiou. Vízia by už bola, bol som aj v showroome firmy od ktorej by bol systém (aby to bolo kosher, tak nebudem robiť reklamu), kde mali celý systém nainštalovaný, spustený a vedeli reálne odprezentovať väčšinu funkcií. Cenovo to nie je žiadna horibilná položka pri dome, niktorí ľudia toľko dajú za kuchynskú linku. Myslím si, že je to fajn investícia, komfortná, spríjemní bývanie a celkový dojem z domu, rovnako pomôže ušetriť náklady na energie.
cORP.
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa cORP. »

my zvazujeme drevodom, budeme to riesit buduci rok, pre mna stale lepsie riesenie ako panelak, som blizko Bratislavy a pozemok mam v ramci dedicstva, cize pre mna super volba dat 80000 za dom ako 160000 za byt :) pripadne ak niekto ma skusenosti s takymito stavbami rad prijmem akukolvek radu, comu sa vyhnut atd.
yoggy
Guru
Guru

Príspevok od používateľa yoggy »

Preco drevodom a nie normalna stavba napr. z ytongu?
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

alebo tehlobloku?
Gothar
Moderátor
Moderátor

Príspevok od používateľa Gothar »

Tema ako taka je dobra, takze v pohode ju mozeme nechat.
Za mna:
Ak by som mal pozemok zadarmo tak urcite by som bral radsej dom ako byt, ale nemam...takze mozem len snivat:
- minimalne dvojgaraz
- nejaka ta dielna k tomu
- samozrejme vela domacej automatizacie ale ako samostatne riesenie, nic cez cloud. Aby to zrazu nahodou nespoplatnili ako napriklad Wink: https://www.theverge.com/2020/5/6/21249 ... bscription
Napísať odpoveď