Pre všetkých, ktorí hľadajú NÁZOV FILMU

Všetko čo hľadáte a doteraz sa vám to nepodarilo zohnať smerujte sem...
lukas9206
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok

Re: Pre všetkých, ktorí hľadajú NÁZOV FILMU

Príspevok od používateľa lukas9206 »

Vysielajú po 2 časti denne. No i tak to nesedí. Ale diky. Možno to predsa pozriem od začiatku keďže preskočili niektoré série. Ale raz som sa cítil ako keby mi niečo ušlo. Už viem aspoň prečo [emoji23]
dekarbon
King
King
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa dekarbon »

čaute,prosím vas už neviem kde hladat tak sa obraciam na vas..hladam nazov filmu..tematika filmu je zaradena medzi mysteriozne horory o konci sveta..film sa zacina tym ze sa stretavaju kamarti na svadbe a v jeden moment vacsina svadobcanov padne mrtvych na zem..pototm nasleduje vop filme to ze sa preživší ukryju do kostola a viacej si nepamatam..len neveim co to je za film..neni zas tak stary..nepodarilo sa mi jeho nazov nidke najst..pomohli by ste mi prosim? dakujem

edit: uz to mám film sa volá the remaining dakujem aj tak
Megus
Novice
Novice

Príspevok od používateľa Megus »

Ahoj hľadám názov jedného filmu a vôbec si neviem spomenúť a viem iba málo o tom filme. Ak budete vedieť prosím skúste. Je to skôr asi pre mládež keďže som to videla asi v 12 a to v roku 2013 ale možno aj neskor aa bolo to o dievčati ktoré išlo do nejakého autobusu ktoré letelo do nejakého zvláštneho mestečka a tam boli samé príšeri a bol halloween. Viem ešte že taxik šoféroval kostlivec :lol: viem ze sa jej podarilo nejako bud zničiť alebo zachrániť od zlého to mesto alebo niečo také. Ďakujem za každú radu vopred.
UN2552
Medium Professional
Medium Professional

Príspevok od používateľa UN2552 »

Halloweentown malo kostlivca v taxiku.
Chevy
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa Chevy »

Ahoj ja hľadám film z detských časov. Bola to totálna blbosť, čo uvidíte už podľa opisu ale chcel by som si to pozrieť a zaspomíňať si. Bol to film niečo v štýle japonských anime, ale bolo to hrané hercami, nie kreslené. Začiatok bol taký že po celej zemi boli nejakí špeciálni zlí vojaci a dve dievčatá šli na terennom aute a stretli červeného ninju. Oni si mysleli že je zlý a tak ho strelili nejakou guličkovou alebo elektrickou pištolou (už neviem presne ale len ho to omráčilo nachvilku). Potom sa k nim pridal a ako šli ďalej tak na skale uvideli žltého ninju ako sa trbliece v lúči Slnka, pribrali aj toho do týmu. Neskôr stretli takého šikmookého starého majstra s dlhou bradou a korytnačím pancierom na chrbte a v ruke mal dlhú palicu, ktorý im všetkým pomáhal a volal sa Opičák. Aj tam také tanečky dával a nakoniec všetci ako tím šli poraziť tých vojakov čo tam tiranizovali tú zem. Ja si to už slabo pamatam po 20 rokoch. :D

Autoeditácia príspevku po 2 hod 54 min 42 sek:
Ahoj už som to našiel, písal som indície po anglicky do google. Je to Dragonball:The magic begins :D
vlaman
Novice
Novice

Príspevok od používateľa vlaman »

Chlapík prežil viacero smrteľných havárií. Prežil len on. V jednom prípade to bolo vykolajenie vlaku
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

vlaman: To moze byt hocico kde hra Bruce Willis ci Steven Segal :D
brm
Darca
Darca

Príspevok od používateľa brm »

Ono to s Bruce Willisom si asi aj trafil.. :D
https://www.csfd.cz/film/8365-vyvoleny/prehled/
Hensym
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Hensym »

A je fajn spomenúť, že je to de facto trilógia. Voľné pokračovania sú Split a Glass.
vlaman
Novice
Novice

Príspevok od používateľa vlaman »

brm napísal: 15 nov 2020, 12:01 Ono to s Bruce Willisom si asi aj trafil.. :D
https://www.csfd.cz/film/8365-vyvoleny/prehled/
ok, to je ono. Ďakujem
Nords
Novice
Novice

Síce odpoveď o až o 7r neskor ale mozno potesí. Sam som ten film hladal min.20 r volá sa -Journey of the heart .Rok 1997

Príspevok od používateľa Nords »

bombastik24 napísal: 11 jan 2013, 16:04 cawky chcel by som sa opytat ci nekdo nepozna film o slepom klaviristivi .....
Ako mali oslepol a vedel dobre hrat na klavir a chcel ist na univerzitu studovat a tam poznal svoju lasku .....
*Toto je priblizny obsah a je to starsi uz aj stary film .
moc bi mi my pomohlo keby ste o takom niecom vedeli dik
Autoeditácia príspevku po 2 min 30 sek:
Síce odpoveď o až o 7r.neskor ale mozno potesí. Sam som ten film Sam som ten film hladal min.20 r volá sa -Journey of the heart .Rok 1997
Napísať odpoveď