Apple EarPods (drotove) - "military" alternativa

Ak plánujete kúpu HW, SW, elektroniky..., tak si skúste nechať poradiť...
hojko
Site Admin
Site Admin
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: Apple EarPods (drotove) - "military" alternativa

Príspevok od používateľa hojko »

Co tak pozriet na Alze??? Ved tam maju na mraky bezdrotovych sluchadiel a tak predpokladam, ze bude z coho vyberat: https://www.alza.sk/bezdrotove-sluchadla/18859897.htm
Ryan Giggs
VIP
VIP

Príspevok od používateľa Ryan Giggs »

Hej len ak sa chceš dostať s niečim z alzy na podobnu kvalitativnu uroveň, tak to bude stať minimalne 5x viac.
Ryan Giggs
VIP
VIP

To sa zvukom nemôže ani omylom rovnať tomu o čom sa tu bavime. To je uplne ina galaxia.
Googler1
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa Googler1 »

asi trochu off topic ale teraz mi napisali z tronsmart store-u, aby som im poslal video ako dokaz ze tie apollo hraju fakt zle, aby sa vedeli k tomu vyjadrit a pripadne uznat reklamaciu.
Ma uz niekto z Vas skusenosti s takouto reklamaciou cez video? Ako to natocit tak aby bol v tom videu pocut co najrealnejsi zvuk tych sluchadiel?

Dik za radu
Googler1
Medium Star
Medium Star

tak uz mi prisli tie CCA a zistil som ze mojim usiam su asi prijemnejsie nekvalitne sluchadla pretoze mi viac vyhovovali tie nekvalitne earpody. Nie som audiofil, takze budem tie CCA opisovat len tak laicky:
Zdaju sa mi byt take "ukricane" pri pesnickach / Rape. Neviem ako by som to presne vysvetlil, ale prirovnal by som to k tomu ako ked zapnete hocijaky zdroj zvuku (veza, radio, sluchadla...) a date hlasitost naplno - proste zvuk sa vo vysledku neda pocuvat a ani samotnej pesnicke / textu nie je rozumiet az tak dobre. Akurat, ze s tymito sluchadlami mam tento dojem tak nejako vseobecne (bez ohladu na to aka je hlasitost na iPhone).
Ked pocuvam skladby kde je len hudba alebo prevazne hudba (two steps from the hell audiomachine...), tak je to ovela lepsie a relativne dobre sa to pocuva, ale aj v tomto pripade sa mi zdali earpods o nieco lepsie. Celkovo mam dojem, ze ako keby CCA maju iny styl zvuku alebo neviem ako to vysvetlit.

Myslite, ze je to vec ktora sa da nejako doladit alebo je to proste tak, ze som typ cloveka ktoremu vyhovuje ten "hrozne nekvalitny zvuk" viac ako ten "lepsi"?

Testoval som ich na iPhone SE (2016) priamo zapojene, bez sluchadloveho zosilnovaca. Rap mam v kvalite mp3 320kbps a ostatne veci tiez vacsinou 320 mp3 obcas 256, mozno velmi zriadkavo 128 a viac
Ryan Giggs
VIP
VIP

Nie su ukricane, len nemaju zastrete vysky tak ako vsetko s menej kvalitnym zvukom. A maju vysoky detail.
Ak ti pripada zvuk prilis svetly, je treba laborovat s nastavcami. Aj s inymi ako dodavanymi. Idealne biflange alebo pena. Tie ti lepsie utesnia ucho a tym sa zvyraznia aj nizke tony.
Plus este nie je rozohrany dynamicky menic.
Googler1
Medium Star
Medium Star

a este som sa chcel spytat: Mam k tym sluchadlam pribalene aj nejake silikonove nausniky. To sa predpokladam pouziva iba v pripade ze by som pouzival BT kabel ze?
Ryan Giggs
VIP
VIP

To mozes samozrejme pouzivat kedy chces.
Googler1
Medium Star
Medium Star

nejako som neprisiel na princip ako by sa to malo nosit / pouzivat
Napísať odpoveď