Paypal, platby cez paypal

Ak neviete kam zaradiť Váš príspevok, použite túto kategóriu...
mizuno
Medium Star
Medium Star

Re: Paypal, platby cez paypal

Príspevok od používateľa mizuno »

cize ak poslem z mojho paypalu na druhy paypal kamosovi alebo tak tak tam bude vidno len moj email? meno priezvisko adresa nie?
*****HERO*****
Guru wannabe
Guru wannabe
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa *****HERO***** »

mizuno napísal: 17 dec 2020, 2:56 zdravim,este nemam skusenosti s paypalom ani ho nemam zalozeny, zaujima ma hlavne
1, musim zadat moje prave Meno a Priezvisko?
2, daju sa posielat peniaze z mojho paypalu na paypal niekoho ineho bez toho aby ten dotycny videl moje meno, priezvisko atd? proste nejak anonymne?, jasne paypol nech to vidi to mi je jedno ide mi len o tu druhu stranu aby nevidela od koho jej/jemu pridu peniaze, diky
1. ja tam nemam prave a zatial to funguje. mozno to riesia iba v pripade, ze su tam nejake vacsie tranzakcie .,.
2. ano staci si spravit druhy ucet a posielat to cez neho.

inak defaultne sa cez "poslat priatelovi" prijemcovi zobrazuje sa mail aj meno. adresa nie.
Prílohy
sadwq.png
ob3l1x
Moderátor
Moderátor

Príspevok od používateľa ob3l1x »

Mam problem ze pri pridavani bankoveho uctu mi stale hlasi :
We're sorry. We're not able to process your request right now. Please try again later.

Skusam to uz dlhsie a skusal som aj rozne banky (mBank, Tatra Banka, Unicredit), pri kazdej mam rovnaku hlasku.
Skusal som to na desktop verzii aj v mobilnej a vsade to iste ...

Pisal som aj na support ale tam nikto neodpisuje ...
Neviete niekto poradit co s tym ?
ja_som
Medium Star
Medium Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ja_som »

Mám rovnaký problém už dlhší čas, aj som to už vzdal.
ob3l1x
Moderátor
Moderátor

Ok poriesene.
Problem bol ze som mal vraj vsetky bankove ucty zablokovane pretoze som pri ich overovani zadal zlu overovaciu sumu.
Pisal som spravu do paypal nasledne ma kontaktovali telefonicky, odblokovali mi bankove ucty a pridali nanovo.

Aj ked na 100% viem ze som zadal spravne sumy a ucty som mal confirmnute
guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

casom ti ten ucet aj tak odpoja. ja som to skusal uz asi 3x vzdy to bolo okej na par tyzdnov a potom to odpojili
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa hojko »

Po dlhej dobe (pol roka az tristvrte roka) som sa chcel prihlasit na PayPal a nic, neda sa. Heslo obnovit nejde, skonci to rovnakou hlaskou. Novy ucet s rovnakym mailom nejde zalozit, pretoze vypise, ze s tym mailom uz ucet existuje. Problem pretrvava cely den.

Sorry, we can't log you in. If you think there's a problem with your account, contact us and we'll help resolve it.

Stretol sa s tym niekto???
wladas
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa wladas »

Taku dobu si ani nic neplatil?
Lebo ja som sa tiez mozno az po roku prihlasil priamo na ucet a v pohode. Samozrejme ma to otravovalo s roznymi potvrdeniami a novinkami. Ale platim cez paypal priebezne.
Dreamer
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Dreamer »

Tiez nemam ziadny problem, prihlasujem sa tak raz mesacne v priemere, najskor bolo potvrdenie o tom ze nie som robot, bez captcha, potom sms kod.

Mozno vyskusaj vypnut adblock, alebo iny prehliadac.

Inak, neviem ci to tu niekto spominal, ale neaktivne paypal ucty budu spoplatnene - ale o vypinani neviem nic.

Používate PayPal len veľmi zriedka? Pozor na nový poplatok za neaktivitu
retsil
Light Star
Light Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa retsil »

hojko: svagor mal nedavno podobny problem, musel kontaktovat support a znovu pomocou telefonu overit ucet, potom uz bolo vsetko OK
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Veru, neplatil, pretoze som tam mal priradenu neplatnu bankomatovu kartu a bol som lenivy si ju prehodit. A najma mnoho shopov, ked som klikal a kupoval cez mobil, tak ma moznost Google Pay a tak kde bola taka moznost, tak som to dvomi klikmi spravil cez Google Pay a inde zase normalne kartou. PayPal fakticky pouzivam len na eBay a k jednej aplikacii (Strava), ale k Strave som priamo v aplikacii vyklikal cislo karty a tak si peniaze stahuje automaticky aj mimo PayPalu. Lenze teraz som potreboval kupit dake kluce (Windows, Office, NOD23) z eBayu a Windows mi sice presiel platbou cez kartu, ale ostatne uz nie (pri jednom peniaze strhlo a vratilo na kartu, pri druhom bola moznost len platby PayPalom).

Ked klikam support, obnovu hesla, problemy s uctom, tak vsade v navode pise, ze sa mam napriklad prihlasit a az potom poziadat o podporu :D Lenze mne nejde ani prihlasit sa. Napriklad tu je recovery, avsak mne nedovoli spravit ani recovery (hoci heslo mam v autologine): https://www.paypal.com/us/smarthelp/con ... d-recovery
ob3l1x
Moderátor
Moderátor

Napis meno a heslo a skusim sa prihlasit :D

Skus tam priamo zavolat a mozno ti skor pomozu
hojko
Site Admin
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

Nic by ti to nepomohlo, kedze tam peniaze neboli, priradenu kartu k uctu uz nemam a navyse je ucet zablokovany. Pisal som na support v noci, povedali mi, ze je zablokovany od zaciatku decembra (vtedy som menil telefon) a rozmyslam, ze ci som sa na novom telefone nelogol na PayPal ucet, pretoze aplikaciu v mobile mam. Takze je mozne, ze to blokli z dakeho bezpecnostneho hladiska alebo co. Odpovedat mi na otazky nevedela, dala mi cislo na daky support a ze mam zavolat. Tak som jej odpisal, ze neviem dobre po anglicky a ze ci im moze dat moje udaje vratane uctu, cisla atd... a ze by zavolali oni. Odpisala, ze jasne, ze nie je problem, ze kedy chcem volat. Tak som chcel, ze dnes cez obed, ale nikto nevolal. Uvidim v pondelok ci sa niekto ozve a ked nie, tak tam bud zavolam alebo si zalozim novy ucet.
M1No
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa M1No »

Ahojte , prisiel mi takyto email ke to fake ?

Dobrý deň,
Vo vašom účte sme zistili podozrivú aktivitu

Táto aktivita sa týka vkladu pre spoločnosť prevádzkujúcu hazardné hry online (Skrill) pomocou vašej karty prepojenej s vaším účtom,

Pre ďalšie prešetrenie sme museli dočasne pozastaviť žiadosť o platbu a k tejto platbe pridať 48-hodinové pozastavenie

Ak ste boli vlastníkom tejto žiadosti o platbu, nič nerobte a túto správu ignorujte

PayPal potvrdí transakciu v peňaženke online hazardných hier a nemali by ste si s tým robiť starosti

Ak nie, vykonajte nasledujúce kroky na zrušenie transakcie a okamžitú žiadosť o vrátenie platby

Upozorňujeme: na vaše telefónne číslo so zrušovacím kódom pošleme automatickú krátku správu

Tento kód dokončuje proces zrušenia podozrivej platby

bez kódu nedokončíte proces zrušenia

Ak chcete zrušiť túto platbu, vráťte peniaze kliknutím na nasledujúci odkaz
Dreamer
Addict
Addict

Príspevok od používateľa Dreamer »

IMI
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa IMI »

Doplnim, ze ked mate nejaky problem s PayPalom, ktory logicky nejde vyriesit ako napr. hojkove prihlasenie a pod tak niekedy staci zmenit jazyk z SK na EN pripadne naopak a to vie pomoct a v najlepsom pripade je zavolat support telefonicky. Priamo slecna z hotlinky mi poradila tento 'trik' s jazykom. Nie vsetky jazykove mutacie funguju tak akoby mali. Viem, ze pocas COVID situacie im nemusi fungovat callcentrum, tak v tom pripade idealne pisat mail. Co je trosku cez ked potrebujete riesit vec ASAP. Response time maju niekedy 2-3dni cez email. Zavisi to od pripadu.
heker
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa heker »

Ale ked sa niekto nevie prihlasit, tak to asi nepomoze :D Ci hned na uvod zmenit jazyk a az potom sa lognut? Zaujimavy trik, s tymto som sa este na ziadnom webe nestretol. Viem si to predstavit, ak by som to menil z cinstiny na anglictiny, ale to len preto, aby som sa vobec vedel prihlasit :D
Napísať odpoveď