Blastbitov životný príbeh

Diskusia o tom, čo Vás trápi v súkromí...
Blastbit
Hardcore addict
Hardcore addict
Príspevky: 6600
Registrovaný: 17 okt 2012, 17:25

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa Blastbit »

Dakujem za názor,tiez som nedávno v inej teme spomenul B.Kollára ako príklad. Poznám aj baby ktoré ním opovrhujú a hnusí sa im.
Prisahám tohto noveho uživatela marshalla nepoznám nový uzivatel, neviem o koho sa jedná (to aby si niekto nemyslel ze si sem verbujem nejakú podporu na potvrdenie nazorov). Ale pochopil pointu že len som zdielal aj predtým svoje skusenosti aj tie zlé, aj pri témach nedávno a v minulosti.
Ono friendzone nie je úplná stopka, časť ženiných kamarátov sú ako bútlavé vrby a nice guys, ale niektorí kamoši dokažu kamošku prekotiť a ísť snou aj po rokoch kamarátstva do vztahu. Len potom ak skončí vztah, tak obvykle aj dlhoročné kamarátstvo ide do hája.
Preto som to tak vždy napísal, že lepšie ked žena chce,túži viac po mužovi ako muž po žene.
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict
Príspevky: 8137
Registrovaný: 22 nov 2006, 21:55
Bydlisko: BA

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa aacid »

marshall napísal: 21 júl 2022, 20:50Je tu nedostatok naozaj peknych zien.
toto ma zaujalo... pokial pre teba jedina "vhodna" partnerka je velmi pekna zena, tak sa predsa nemozes cudovat ze pre je jediny "vhodny" partner ten bohaty a uspesny.
vrana k vrane sada.
uplne s tebou suhlasim ze "velmi pekne zeny" su vzacne a skoro vzdy to o sebe vedia a dokazu to vyuzit. k velmi peknej zene sa dostane len velmi uspesny muz. a naopak to funguje rovnako.

otazka teda je, pokial nie si velmi uspesny muz, preco sa vobec pozeras na velmi pekne zeny?

na kolko by si ohodnotil sam seba? vzhladovo, bohatstvom, uspechmi ci talentom?
ja by som sam seba ohodnotil tak maximalne na 6/10... no a pokial ja som 6/10, tak logicky nebudem vyplakavat nad tym ze zena 9/10 sa na mna ani nepozrie...
marshall
Novice
Novice
Príspevky: 6
Registrovaný: 21 júl 2022, 19:06

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa marshall »

Pozri sa ked som bol v zahranici tak sa mi zdalo ze tam je viacej peknych zien ako tu. Mozno to bolo sposobene tym ze som prisiel zo slovenska a boli pre mna exoticke, tak pre to sa mi zdali atraktivnejsie, alebo naozaj boli krajsie. Co tym chcem povedat, ze mas vacsiu sancu si najst peknu babu ako na sr lebo ich tam je proste viac.

Na slovensku malo kedy vidim ze by mal priemerny alebo nebodaj podpriemerny chalan 9/10 zenu. V zahranici som neraz videl, ze priemerny chalan mal babu, ktora bola naozaj pekna. Preto treba na sebe pracovat.

Nikde som som nepisal, ze som neuspesny, alebo uspesny. Preco sa pozeram na velmi pekne zeny? Pozeram sa na vsetky zeny, nie len na pekne, ale chlapi su tak naprogramovani, ze idu po najkrajsich zenach.

Som pomerne mlady a vela sa mi toho nepodarilo dokazat. Takze max. 5/10. Nikde tu nevyplakavam ze ma nejaka zena nechce. Ja aj ktokolvek iny by mal vediet na co ma a na co nema.
Blastbit
Hardcore addict
Hardcore addict
Príspevky: 6600
Registrovaný: 17 okt 2012, 17:25

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa Blastbit »

marshall- mne sa páčia španielky,francuzky, intelekt+krása=norske baby, švedky,..rusky tiež podla krásy okej ale inklinovanie k tvrdým chlapom a to v Rusku sú taký,ukrajinky tiez ale uz sa viac pozerajú na chlapove postavenie. Slovenky lepší priemer, baba s výraznou nadváhou a potetovaná s botoxom v perách to ma neberie,povahovo a minulosťou kadejaké,čo chlap to rozdielne nazory (moj typ ideálnej baby vyzor+osobnost= zuzana čimová,lenka ježová krv a mlieko,kristina svarinská, z blondín- barbora rakovská napr)..Madarky zevraj vášnivé, nemky ze maju fajn štýl, latiny z kolumbie,venezuely=hot, niektoré černošky z afriky a afroameričanky može byť, aziatky=kelly hu ked hrala v kralovi škorpion 1,inak aziatky no opäť ako ktorá ako aj v prípade černošiek alebo aj indických žien.Baby z USA tiež rôznorodé, ale napr také ako z filmu prci,prci,prcičky ked tam ukázali nejaké hot babes (HB) - Nada, Kerra z prci prci prcicky 2012.Cesky a polky dajme tomu, u poliek dost dbaju na správaní sa muža k nim, co ho baví,zaujima atd.Napr arabky tiež nie zlé..ale najdolezitejšia je osobnosť ženy k mužovi aspon premna
marshall
Novice
Novice
Príspevky: 6
Registrovaný: 21 júl 2022, 19:06

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa marshall »

tie baby cosi tu vymenoval su riadne rakety :D

Co sa tyka latino krajin, tak tam je uroven anglictiny velmi slaba a ak nehovoris spanielsky tak si odpisany. To viem z vlastnej skusensti, ale bol som iba v spanielsku. Ine to je v skandinavskych krajinach kde je uroven anglictiny velmi dobra a ludia tam celkom radi rozpravaju anglicky.
Blastbit
Hardcore addict
Hardcore addict
Príspevky: 6600
Registrovaný: 17 okt 2012, 17:25

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa Blastbit »

Také nezbedníčky veselé,hanblivé také ma berú. Aký máš nazor na to, že žena sa vždy musí nejako citovo naviazať, zaintresovať aby mala s nejakým mužom sex? Vždy je to tak alebo ani nie,respektíve vobec? Je to možné aj pri babe co mala napr 25 sexuálnych partnerov?
marshall
Novice
Novice
Príspevky: 6
Registrovaný: 21 júl 2022, 19:06

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa marshall »

Ono moze sa stat naozaj cokolvek. Aj uplny loser moze zbalit sexi zenu. Myslim si ze za normalnych takmer nikdy nebudes mat sex ihned po zoznameni, ak to tak to myslis. To len tak v porne uvidis, ale samozrejme, ze realne to tak nefunguje.
V prvom rade musi k tebe citit pritazlivost a musi ta ona chciet. Aj pri zene co mala 25 partnerov, tak aj tam musi byt nejaka pritazlivost i ked si myslim ze je to asi jednoduchsie. Cize ano, musi sa na teba naviazat a musis ju fyzicky pritahovat.

Neviem ci som ti dobre odpovedal na to co si sa pytal, mozno sa skus inac spytat.
Blastbit
Hardcore addict
Hardcore addict
Príspevky: 6600
Registrovaný: 17 okt 2012, 17:25

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa Blastbit »

Priťažlivosť áno to si dobre zodpovedal a že či si myslíš, že žena musí mať rada, alebo byť zamilovaná do nejakého chlapa z počtu 25 sexuálnych partnerov, ked s nim chce mať sex hoc aj po chvílke poznania sa. Mala v posteli 25 chlapov za svoj zivot od pubertálneho veku do 30 tky a že či si myslíš že či bola do kazdeho z nich zamilovaná alebo ho mala aspon rada.
Napr M142 co spominal babu co za mesiac mala 4 roznych chlapov na sex kým bola v zahraničí, každý týzden ineho. Možno pokračuje v takýchto maratonoch aj ked uz je vo vztahu, nikdy nie vylúčené.
marshall
Novice
Novice
Príspevky: 6
Registrovaný: 21 júl 2022, 19:06

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa marshall »

Tak v prvom rade mat 25 chlapov je uz troska vela z mojho pohladu. Nemyslim ze do nich bola zamilovana, iba ju pritahovali po fyzickej stranke.
Su zeny ktore idu hned ak vidia pritazliveho chlapa, ale myslim si ze takych nie je vela.
Blastbit
Hardcore addict
Hardcore addict
Príspevky: 6600
Registrovaný: 17 okt 2012, 17:25

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa Blastbit »

Je vela 25 chlapov ale aj taká tu bola preberaná dávnejšie. A uplne iný prípad ako ked vtedy moja 14 ročná spolužiačka(ktoru spominam v spoilerovom príspevku) si našla o trochu staršieho frajera, počkali 2 roky kym mala 16 potom sa mu oddala ked mi to hovorila.Zaťažená na kučeravých :). Hej čiže od prípadu k prípadu. Ked ju mal velmi rád tak počkal kým bola pripravená. Fakt tém a nielen tu, kde sú rôzne odchýlky ludí je požehnane. Ziadna generalizácia.
Ohladom lukylanovej manazerky na jej adresu sa drvivá väčšina nevyjadrila pekne nielen ja. Moj ciel aby som mu ju sprotivil, lebo sa rutia do záhuby a jemu som tiež nakladal, ale pre jeho dobro aj ked je záletný. Známi mal taketo problemy ked to prasklo.
Zial pár ludí si vybralo práve mna čo nemá na nič právo, to co som menoval v spoilerovom príspevku na začiatku.Moje nazory v LVP a možno aj na fore dobrovolne ukončím akonáhle sa dovysvetluju este nejaké reči.17.10.2012 registrovaný a v 17.10.2022 to tu možno zabalím ako x ludí predomnou.Uvidim podla vývoja tem a diskusii aj v iných sekciach.
starysomar
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 7916
Registrovaný: 01 máj 2011, 20:26

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa starysomar »

Máš rovnaké právo na názor a pohľad na svet (ľudí, vzťahy atd) ako aj tí, ktorí s Tebou nesúhlasia. Oni majú právo na svoj. Ak ieš s kožou na trh - nečuduj sa, ak Ti ju občas niekto natrhne.
Tiež mám tendenciu vyjadrovať sa neštandardne, no reakcie beriem. Niekedy je v tom istý zámer - viac sa dozviem (aj o sebe) :D
Na okraj - dlhé roky si nedovolím niekomu "radiť", ani ho súdiť. Každého život je jeho súkromná vec.
Áno - niekto si pýta radu - ak je to v oblasti techniky, bývania a tak - ok. Ak v medziľudských vzťahoch - otázka je, či naozaj. Ja to vidím vo viacerých možných rovinách:
Chce sa pochváliť.
Chce sa posťažovať akí sú tí druhí zlí a on dobrý.
Chce proste vedieť, čo iní na to - ako to vidia oni.
Baví sa ...

_____

Či tu som, si (a nie len v rámci fóra) - je ktokoľvek je tej guli, čo s nami letí od niekam kamsi naozaj ale úplne fuk...
Blastbit
Hardcore addict
Hardcore addict
Príspevky: 6600
Registrovaný: 17 okt 2012, 17:25

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa Blastbit »

Ja nemam nic proti tvojej svojráznosti v nazoroch ale pamatás si ako do teba nejaký soplavý nácek tu pindal a ja jediný som si ta zastal priamo. Takze tiež ti moze sem tam prísť proti srsti ked niekto začne byť osobný a písať o tebe niečo co naozaj nie je pravda a su dokazy.
"Chce sa pochváliť.Chce sa posťažovať akí sú tí druhí zlí a on dobrý.Chce proste vedieť, čo iní na to - ako to vidia oni.Baví sa ..."...ale hej toto si trafil presne. Kolký tú založia temy ludia sa im snažia pomocť a ked dostanu odpovede viac sem ani nepáchnu,nedaju vedieť ako to dopadlo.
"Na okraj - dlhé roky si nedovolím niekomu "radiť", ani ho súdiť. Každého život je jeho súkromná vec."..táto myšlienka ma zaujala, mohol by som si z nej niečo vziať. Napr naozaj to, že tie moje príspevky skrátiť, zjasniť, možno sa vyjadrovať ku koncu nejako doplnujuco ak ludia predomnou dotyčnej osobe už prehovorili do duše, alebo byť ticho a nevyjadrovať sa do dannej témy.
starysomar
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 7916
Registrovaný: 01 máj 2011, 20:26

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa starysomar »

"ako do teba nejaký soplavý nácek tu pindal" - možno mi to je u prdele práve skrz môj vlastný vek 60+ :D
Samozrejme vďaka za podporu.
Ono ku tomu zasranému náckovi - mám akýsi nos na degenerátov a s veľkou chuťou ich dráždim a štartujem, aby sa odkryli. Síce ma za to niekto prípadne napomenie, no sorry - neviem odolať :D
beardie
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 20489
Registrovaný: 12 nov 2006, 10:52

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa beardie »

Chcel si feedback, za posledný mesiac ti napísalo aspoň 5 ľudí, že píšeš veľa a bez zmyslu, a to vo viacerých témach

Možno by stálo za to porozmýšľať, či nemajú pravdu
Blastbit
Hardcore addict
Hardcore addict
Príspevky: 6600
Registrovaný: 17 okt 2012, 17:25

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa Blastbit »

Niekto má v niečom pravdu napr starysomar,gogo,M142. Možno sa ešte Hensym vyjadrí spätne po prečítaní všetkých príspevkov v tejto téme.
A dodatočne ešte niekto napr mačiatko99 snád bude argumentovať na tie slová čo voči mne použila.A další mi písali do Ss tak sa rozhodli.
Takže pol na pol.Ten zoznam co som tu uz vypisoval od nich by som z ich relevantných skúseností opäť pobral, zišlo sa mi to v reálnom živote.
Tiež by si mohol popremyšlať v teme koronavirus o tom že navažať sa do niekoho rodiny nie je ani vhodné ani k samotnej téme. :wink:
heker
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 14819
Registrovaný: 30 máj 2006, 20:27

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa heker »

Chces si feedback a otocis to voci beardiemu. Pozitivny feedback si akceptujes len od tych od ktorych sa ti to hodi. Negativny feedback sa ti tazko akceptuje a skor ho ani neakceptujes, miesto toho sa to snazis otocit voci tym ludom.
Blastbit
Hardcore addict
Hardcore addict
Príspevky: 6600
Registrovaný: 17 okt 2012, 17:25

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa Blastbit »

Negativny feedback v ich prípade boli osobné útoky nie vecné argumentácie. Niečo ako ty ked si mi v Terepinovej téme napísal že som egreš a či som jeho brat,dával na jeho uroven,to bolo inak odveci vtedy + tvoje dalšie utoky v tej téme. Tiež máte problem s akceptáciou že ženy niesu svaté a že ich nevidím cez ružové okuliare.Akceptujem to od ludí ktorí boli vecný a neboli osobný (tých čo som menoval sem chodia častejšie ale beriem to aj od tých co sem chodia pomenej).To sa potvrdilo pri viacerích temach tu od ludí co tu boli aktívny ale už roky nie su, čo je na škodu.
aacid
Hardcore addict
Hardcore addict
Príspevky: 8137
Registrovaný: 22 nov 2006, 21:55
Bydlisko: BA

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa aacid »

vobec tu neries nejakych ludi na fore a ich "rady". hlavne ze ty si stastny a vyrovnany a uspesny a nic ti v zivote nechyba. taky clovek nepotrebuje konstruktivnu kritiku ani internetove rady.
Blastbit
Hardcore addict
Hardcore addict
Príspevky: 6600
Registrovaný: 17 okt 2012, 17:25

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa Blastbit »

Tak začal som od podlahy, čo to sa u mna zmenilo,je nutné robiť určité zmeny, tak som rád čo sa u niektorích povedať nedá.
Internetové rady od ludí co sem uz nechodia som si bral k srdcu a aplikoval v reálnom zivote, sedí to ako riť na šerbli.
""Na okraj - dlhé roky si nedovolím niekomu "radiť", ani ho súdiť. Každého život je jeho súkromná vec."..táto myšlienka ma zaujala, mohol by som si z nej niečo vziať."...toto mi písal starysomar a ja zvyšok..takže tvoje reči ze si neberiem rady k srdcu od niekoho su opät bezpredmetné.
Napíšem ti to ešte znovu vo svojej téme aacid nemám absolutne zaujem o TVOJE rady aj v iných temach, sme iná krvná skupina s inou morálkou nerozumieme si a mna to už nezaujima.
heker
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 14819
Registrovaný: 30 máj 2006, 20:27

Re: Blastbitov životný príbeh

Príspevok od používateľa heker »

Nikto netvrdi, ze zeny su svate. Ani to, ze muzi su svati. Ak tu niekto nieco take pise, tak daj link na ten prispevok.

Tvoj problem je ten, ze akonahle sa niekto do teba navaza, tak sa citis urazeny, povazujes to za osobne utoky, zacnes byt prchy, ba az niekedy doslova uplakany. Ukazal si to v tejto teme, v tej Terepinovej teme a co som dnes cital, tak aj v teme o dovolenkach.

Najskor sa snazis argumentovat, ohanas sa vlastnymi skusenostami a este aj vlastnymi statistikami. Na zaklade toho generalizujes, moralizujes a len a len svoj nazor povazujes za spravny. Nedokazes sa vyrovat s inym nazorom, ktory ti oponuje. Ale ak mas argumentovat a nemas cim, tak ako cez vikend v teme o dovolenkach, tak zacnes pisat, ze nie si povinny nic vysvetlovat, nic obhajovat alebo ako si to tam pisal. Mas pravdu v tom, ze tu na fore nie si povinny nic vysvetlovat, ak je to akasi slusnost, ze ked nieco tvrdim, tak sa to snazim obhajit. Lenze ked ti dosli argumenty, tak uz radsej nebudes nic vysvetlovat.

Poradim ti jednu vec, mozes si ju vziat k srdcu slebo nemusis. Nauc sa akceptovat nazor oponenta, nauc sa neobranovat sa vyplakavanim ako si ty prvy nezacal a pokus sa argumentovat, ak mas cim. Niekedy je vhodne si prispevok po sebe precitat, inokedy je lepsie nereagovat hned, ale az ked clovek vychladne. Je na tebe, ze ci si nieco z tohto vezmes alebo nie.
Napísať odpoveď