Nie že koketuje, ale v KDH si uvedomili, že ich postavenie vo vláde s PS, Hlasom a SaS bude mať večšiu váhu ako v prípade Smer, Hlas, SNS.
Jedine čo musia teraz vyčizlovať aby im to klaplo je, najst ten spoločný prienik s PS, nemyslím si, že PS stojí a padá v našom prostredí Slovenska na programe lgbti, no keby si tam niekde na konci tunela našli otvorené dvierka pre tie registrované partnerstvá, tak by to mohla byť dobrá cesta. Niečo hovoril aj Mikloško na rtvs 24, že čaká sa na niečo zo strany františka, netušim čo sa teraz deje v cirkvi, no že možno tieto otazky budu do buducna prijatelnejsie, a že podla jeho nazoru je spojenie s Hlasom a PS lepsie riesenie a nieco ako dejavu z 98, kedy skladali vladu s ZDL. Hladal som tú reláciu, no nemôžem ju nájsť, bolo to včera niekedy medzi 14:30 a 15:00, tusim na :24, no v archíve v tom čase nič nie je.
Autoeditácia príspevku po 15 min 48 sek:
Tak už som to našiel podla programu, bola to relacia interview 24 a aby nebolo malo bolo to este z pondelka 2.10 reprizovane vcerajsiu sobotu
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/19412/427881