4. Ficova vláda (2023-202x)
-
starysomar
Hardcore addict
- Príspevky: 7936
- Registrovaný: 01 máj 2011, 20:26
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Problém je aj veľmi slabá a roztrieštená opozícia bez výraznejšej osobnosti, je mi z toho smutno.
-
harrison314
Hardcore addict
- Príspevky: 8255
- Registrovaný: 27 máj 2009, 20:42
- Bydlisko: Bratislava
- Kontaktovať používateľa:
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Ale ja chcem nevyraznych politokov, ja nechcem saskov vo vladnych funkciach, ked chces content, pozri si TV, nie prenos padlamentu. Vlada by mala byt taka, ze clovek sa o nu nemusi zaujimat.
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Presne tak. Mna zaujima strana ako celok co dokaze presadit, ako bude riadit. Predseda, pripadne premier mi je u prdele.
-
starysomar
Hardcore addict
- Príspevky: 7936
- Registrovaný: 01 máj 2011, 20:26
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Čo presadí ktorákoľvek strana bez výraznejšej osobnosti? Čo presadila opozícia a nakoľko jej stúpli celkovo preferencie? Rozumiem a súhlasím no na asi väčšinu ľudí neplatí zdravý rozum a racionalita - aspoň to tak vyzerá že naletia skôr tlčhubom a luhárom...
-
harrison314
Hardcore addict
- Príspevky: 8255
- Registrovaný: 27 máj 2009, 20:42
- Bydlisko: Bratislava
- Kontaktovať používateľa:
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Gaspar je zas o krok blizsie k tomu sa oslbodit pomocou zmeny zakona https://dennikn.sk/minuta/5400433/
-
starysomar
Hardcore addict
- Príspevky: 7936
- Registrovaný: 01 máj 2011, 20:26
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Dokedy budeme trpieť tých diletantov?
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Navzdy.
-
starysomar
Hardcore addict
- Príspevky: 7936
- Registrovaný: 01 máj 2011, 20:26
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
To snáď nie - i keď ako poznám časť ľudí mám obavu že by sa to stať mohlo...
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Tu sa peniaze tranformovali na polmilionovy byt u Mazguta - https://www.aktuality.sk/clanok/j1ka5kr ... r-miliony/
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Tak sa ich 78 nazbieralo, aby sa agonia predlzila. Pritom mohli dovladnut v demisii. To by nebolo prvy krat
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Stabilita.
78 poslancov vyslovilo vláde dôveru.
Nie ako za Sulíka s Matovičom. Najprv musel odstúpiť Matovič, potom padol Heger, potom predčasné voľby. Chaos.
78 poslancov vyslovilo vláde dôveru.
Nie ako za Sulíka s Matovičom. Najprv musel odstúpiť Matovič, potom padol Heger, potom predčasné voľby. Chaos.
-
starysomar
Hardcore addict
- Príspevky: 7936
- Registrovaný: 01 máj 2011, 20:26
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
To čo predvádza táto vládna sebranka nieje chaos???
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Dnes sa ukazalo kto si stoji za slovom a radsej polozi vladu, no a kto je len trafikantom, aby si mohol kupit byt za 550 tisic eur, aby transformoval peniaze pre svojho syna, aby dostal fleka vymysleneho tretieho statneho tajnomnika na min. zivotneho prostredia, ci flek velvyslanca na Cypre. Tolko k tvojej stabilite. Ekonomicke udaje vsak o stabilite hovoria opak, tie sa vyrazne prepadavaju, tri konsolidacie priniesli zhorsenie zivotnej urovne na Slovensku a ekonomika je na greckej ceste.curta napísal: 18 jún 2026, 19:09 Stabilita.
78 poslancov vyslovilo vláde dôveru.
Nie ako za Sulíka s Matovičom. Najprv musel odstúpiť Matovič, potom padol Heger, potom predčasné voľby. Chaos.
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
V niceni krajiny a vycieciavania verejnych financni. A kedze ty ma z toho tiez svoj diel, tak budes vypisovat curtaciny.
Pritom Matovic do politiky priniesol zmrdov, ktorych oslavujes. Toho by si mal mat na obrazku do Spevnika. Ak by si niekedy v zivote bol na svatej omsi.
No ty neprejstajne opakujes, aku ma sviny zlodej podporu a vacsinu. Nemalo za jeho zotrvanie hlasovat aspon 400 poslancov zo 150? Lebo "vacsina" troch hlasov je na okamzitu demisiu.
-
harrison314
Hardcore addict
- Príspevky: 8255
- Registrovaný: 27 máj 2009, 20:42
- Bydlisko: Bratislava
- Kontaktovať používateľa:
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Stabilita rozkradania, adorovania sialenych diktatorov a zvysovania dlhu, uteku mladych ludi a vlaky nie-zadarmo.
Po tomto je curtov vyrok este vtipnejsie. Hlavne to vyhovaranie... aj argumenty skolkarov maju vetsiu vahu. A ja nechapem, ako im to moze niekto zrat.
Autoeditácia príspevku po 7 hod 37 min 16 sek:
Neni dna bez podpozrivych kseftov smerakov - https://www.icjk.sk/464/Ministerstvo-ob ... -na-vycvik
Milion eur bez sutaze firme, ktora nema prostriedky ani licenciu to robit.
Po tomto je curtov vyrok este vtipnejsie. Hlavne to vyhovaranie... aj argumenty skolkarov maju vetsiu vahu. A ja nechapem, ako im to moze niekto zrat.
Autoeditácia príspevku po 7 hod 37 min 16 sek:
Neni dna bez podpozrivych kseftov smerakov - https://www.icjk.sk/464/Ministerstvo-ob ... -na-vycvik
Milion eur bez sutaze firme, ktora nema prostriedky ani licenciu to robit.
-
starysomar
Hardcore addict
- Príspevky: 7936
- Registrovaný: 01 máj 2011, 20:26
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Tak sa to robí - za tejto vlády... Kto a kedy tomu zatne típec???
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Rozhovor su sudcom Klimentom o tom, ako doslo k zmene v zlozeni senatu, ktory nasledne rozhodoval o dovolani a prepustil Kovacika. Zaujimave citanie - https://www.postoj.sk/196197/je-mozne-z ... onny-senat
-
harrison314
Hardcore addict
- Príspevky: 8255
- Registrovaný: 27 máj 2009, 20:42
- Bydlisko: Bratislava
- Kontaktovať používateľa:
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Inac ked tu curta spominal stabilnu vladu, tak z tej stabilnej vlady do komunalneho sektora chce ujst: Raz, Migal, tajomnik ministra vnutra Michal Kalinak a Lucansky.
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Raz, nominant Smeru na ministra, zrazu ako nezavisly kandidat na primatora Bratislavy. Celkom ma pobavil spuchnuty Lucansky, ze chce ist na zupana ZSK. Jeho sance su nulove.
Autoeditácia príspevku po 2 min 17 sek:
Ako rastol dlh Slovenska, pekne zmapovane. Aby sa curta alebo niekto dalsi neuputal len na Matovica+Hegera, tak to vopred vysvetlim. Pocas rokov 2020 az 2023 tu bol covid, kde stat preplacal mzdy, potom prisla energeticks kriza a dotacie elektriny statom, no a na zaver vojna s Ukrajinou.
Ked sa na to pozeram, ci chcem ci nie, tak najvacsi babraci su vo vladach Fica.
Autoeditácia príspevku po 2 min 17 sek:
Ako rastol dlh Slovenska, pekne zmapovane. Aby sa curta alebo niekto dalsi neuputal len na Matovica+Hegera, tak to vopred vysvetlim. Pocas rokov 2020 az 2023 tu bol covid, kde stat preplacal mzdy, potom prisla energeticks kriza a dotacie elektriny statom, no a na zaver vojna s Ukrajinou.
Ked sa na to pozeram, ci chcem ci nie, tak najvacsi babraci su vo vladach Fica.
Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)
Obrázok je to pekný, ale leboficovcom aj tak z toho vyjde, že zlý je Fico, lebo Fico.
Nie je tam zahrnutá inflácia a vysvetliť by bolo treba aj koľko (ešte v korunách) stoviek miliárd mal predavač Dzurinda z privatizácie nášho majetku.
Takisto keď sa už zadlžovali všetky vlády, na čo tie zdroje míňajú, lebo údajní populisti dávajú ľuďom, zatiaľčo údajní zodpovední politici dávajú nadnárodným korporáciám.
Takže ľudia to vidia takto: Dzurinda rozpredal náš majetok za stovky miliárd a ešte Slovensko zadlžoval; a ešte aj to míňal na podporu bohatých.
Nie je tam zahrnutá inflácia a vysvetliť by bolo treba aj koľko (ešte v korunách) stoviek miliárd mal predavač Dzurinda z privatizácie nášho majetku.
Takisto keď sa už zadlžovali všetky vlády, na čo tie zdroje míňajú, lebo údajní populisti dávajú ľuďom, zatiaľčo údajní zodpovední politici dávajú nadnárodným korporáciám.
Takže ľudia to vidia takto: Dzurinda rozpredal náš majetok za stovky miliárd a ešte Slovensko zadlžoval; a ešte aj to míňal na podporu bohatých.