4. Ficova vláda (2023-202x)

Diskusie na politické témy...
starysomar
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 7936
Registrovaný: 01 máj 2011, 20:26

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa starysomar »

Problém je aj veľmi slabá a roztrieštená opozícia bez výraznejšej osobnosti, je mi z toho smutno.
harrison314
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 8255
Registrovaný: 27 máj 2009, 20:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa harrison314 »

Ale ja chcem nevyraznych politokov, ja nechcem saskov vo vladnych funkciach, ked chces content, pozri si TV, nie prenos padlamentu. Vlada by mala byt taka, ze clovek sa o nu nemusi zaujimat.
wladas
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 10269
Registrovaný: 09 sep 2007, 13:37
Bydlisko: Bratislava

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa wladas »

Presne tak. Mna zaujima strana ako celok co dokaze presadit, ako bude riadit. Predseda, pripadne premier mi je u prdele.
starysomar
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 7936
Registrovaný: 01 máj 2011, 20:26

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa starysomar »

Čo presadí ktorákoľvek strana bez výraznejšej osobnosti? Čo presadila opozícia a nakoľko jej stúpli celkovo preferencie? Rozumiem a súhlasím no na asi väčšinu ľudí neplatí zdravý rozum a racionalita - aspoň to tak vyzerá že naletia skôr tlčhubom a luhárom...
harrison314
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 8255
Registrovaný: 27 máj 2009, 20:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa harrison314 »

Gaspar je zas o krok blizsie k tomu sa oslbodit pomocou zmeny zakona https://dennikn.sk/minuta/5400433/
starysomar
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 7936
Registrovaný: 01 máj 2011, 20:26

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa starysomar »

Dokedy budeme trpieť tých diletantov?
Johnnny
Guru wannabe
Guru wannabe
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 2111
Registrovaný: 09 jún 2006, 20:20

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa Johnnny »

Navzdy.
starysomar
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 7936
Registrovaný: 01 máj 2011, 20:26

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa starysomar »

To snáď nie - i keď ako poznám časť ľudí mám obavu že by sa to stať mohlo...
heker
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 14837
Registrovaný: 30 máj 2006, 20:27

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa heker »

Tu sa peniaze tranformovali na polmilionovy byt u Mazguta - https://www.aktuality.sk/clanok/j1ka5kr ... r-miliony/
jackb
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 20074
Registrovaný: 09 sep 2005, 19:40
Bydlisko: UK

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa jackb »

Tak sa ich 78 nazbieralo, aby sa agonia predlzila. Pritom mohli dovladnut v demisii. To by nebolo prvy krat
curta
Light Professional
Light Professional
Príspevky: 908
Registrovaný: 29 apr 2013, 14:04

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa curta »

Stabilita.
78 poslancov vyslovilo vláde dôveru.

Nie ako za Sulíka s Matovičom. Najprv musel odstúpiť Matovič, potom padol Heger, potom predčasné voľby. Chaos.
starysomar
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 7936
Registrovaný: 01 máj 2011, 20:26

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa starysomar »

To čo predvádza táto vládna sebranka nieje chaos???
heker
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 14837
Registrovaný: 30 máj 2006, 20:27

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa heker »

curta napísal: 18 jún 2026, 19:09 Stabilita.
78 poslancov vyslovilo vláde dôveru.

Nie ako za Sulíka s Matovičom. Najprv musel odstúpiť Matovič, potom padol Heger, potom predčasné voľby. Chaos.
Dnes sa ukazalo kto si stoji za slovom a radsej polozi vladu, no a kto je len trafikantom, aby si mohol kupit byt za 550 tisic eur, aby transformoval peniaze pre svojho syna, aby dostal fleka vymysleneho tretieho statneho tajnomnika na min. zivotneho prostredia, ci flek velvyslanca na Cypre. Tolko k tvojej stabilite. Ekonomicke udaje vsak o stabilite hovoria opak, tie sa vyrazne prepadavaju, tri konsolidacie priniesli zhorsenie zivotnej urovne na Slovensku a ekonomika je na greckej ceste.
jackb
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 20074
Registrovaný: 09 sep 2005, 19:40
Bydlisko: UK

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa jackb »

curta napísal: 18 jún 2026, 19:09 Stabilita.
V niceni krajiny a vycieciavania verejnych financni. A kedze ty ma z toho tiez svoj diel, tak budes vypisovat curtaciny.
Pritom Matovic do politiky priniesol zmrdov, ktorych oslavujes. Toho by si mal mat na obrazku do Spevnika. Ak by si niekedy v zivote bol na svatej omsi.

No ty neprejstajne opakujes, aku ma sviny zlodej podporu a vacsinu. Nemalo za jeho zotrvanie hlasovat aspon 400 poslancov zo 150? Lebo "vacsina" troch hlasov je na okamzitu demisiu.
harrison314
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 8255
Registrovaný: 27 máj 2009, 20:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa harrison314 »

Stabilita rozkradania, adorovania sialenych diktatorov a zvysovania dlhu, uteku mladych ludi a vlaky nie-zadarmo.


Po tomto je curtov vyrok este vtipnejsie. Hlavne to vyhovaranie... aj argumenty skolkarov maju vetsiu vahu. A ja nechapem, ako im to moze niekto zrat.



Autoeditácia príspevku po 7 hod 37 min 16 sek:
Neni dna bez podpozrivych kseftov smerakov - https://www.icjk.sk/464/Ministerstvo-ob ... -na-vycvik

Milion eur bez sutaze firme, ktora nema prostriedky ani licenciu to robit.
starysomar
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 7936
Registrovaný: 01 máj 2011, 20:26

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa starysomar »

Tak sa to robí - za tejto vlády... Kto a kedy tomu zatne típec???
heker
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 14837
Registrovaný: 30 máj 2006, 20:27

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa heker »

Rozhovor su sudcom Klimentom o tom, ako doslo k zmene v zlozeni senatu, ktory nasledne rozhodoval o dovolani a prepustil Kovacika. Zaujimave citanie - https://www.postoj.sk/196197/je-mozne-z ... onny-senat
harrison314
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 8255
Registrovaný: 27 máj 2009, 20:42
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa harrison314 »

Inac ked tu curta spominal stabilnu vladu, tak z tej stabilnej vlady do komunalneho sektora chce ujst: Raz, Migal, tajomnik ministra vnutra Michal Kalinak a Lucansky.
heker
Redeemer
Redeemer
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 14837
Registrovaný: 30 máj 2006, 20:27

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa heker »

Raz, nominant Smeru na ministra, zrazu ako nezavisly kandidat na primatora Bratislavy. Celkom ma pobavil spuchnuty Lucansky, ze chce ist na zupana ZSK. Jeho sance su nulove.

Autoeditácia príspevku po 2 min 17 sek:
Ako rastol dlh Slovenska, pekne zmapovane. Aby sa curta alebo niekto dalsi neuputal len na Matovica+Hegera, tak to vopred vysvetlim. Pocas rokov 2020 az 2023 tu bol covid, kde stat preplacal mzdy, potom prisla energeticks kriza a dotacie elektriny statom, no a na zaver vojna s Ukrajinou.

Ked sa na to pozeram, ci chcem ci nie, tak najvacsi babraci su vo vladach Fica.
Prílohy
FB_IMG_1782138955812.jpg
curta
Light Professional
Light Professional
Príspevky: 908
Registrovaný: 29 apr 2013, 14:04

Re: 4. Ficova vláda (2023-202x)

Príspevok od používateľa curta »

Obrázok je to pekný, ale leboficovcom aj tak z toho vyjde, že zlý je Fico, lebo Fico.
Nie je tam zahrnutá inflácia a vysvetliť by bolo treba aj koľko (ešte v korunách) stoviek miliárd mal predavač Dzurinda z privatizácie nášho majetku.
Takisto keď sa už zadlžovali všetky vlády, na čo tie zdroje míňajú, lebo údajní populisti dávajú ľuďom, zatiaľčo údajní zodpovední politici dávajú nadnárodným korporáciám. :)
Takže ľudia to vidia takto: Dzurinda rozpredal náš majetok za stovky miliárd a ešte Slovensko zadlžoval; a ešte aj to míňal na podporu bohatých.
Napísať odpoveď