myslis ze si frajer, capo a tak?atrey napísal:Tak to je trapne.. Obycajny internetovi reperi z "ULICE"...m wow.
ze kazdy kto sem pride musi mat na freestyle pas?
neco ti povim: si trapny fas!
sedis si za compom a struhas nechutne grimasy,
niesom ziaden t-pek z bratisavli, nie to este z petrzalky,
som chalan ktory uznava Rock,
R&b
a obcas aj Pop!
...
hawkeye:
nenadavam tebe ani tvojim ludom,
vravel som to vseobecne,
tim co sa nechaju unasat prudom,
niekedy je lepsia kniha, ako nechutny rap,
ale co uz s vama ked to nechcete nehat tak