Podpisy a tlacidlo??

Napíšte nám, či sa vám páči tento board, čo by ste chceli pridať, zmeniť...
JAnci3D
Medium Star
Medium Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 329
Registrovaný: 23 jan 2006, 16:29
Bydlisko: SO/BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa JAnci3D »

Ja som za textové podpisy . . spomaľovať server to hovno môže a podpis jednoducho patrí k foru . . . . neviem ja by som dal aspoň textové . . kde is potom užíatel napíše niečo ku sebe keď nie do podpisu . . no tak ako chcete . ja by som dla hlasovanie a na základe toho . .
mailer
Star
Star
Príspevky: 544
Registrovaný: 01 jún 2006, 16:56

Príspevok od používateľa mailer »

:wink: len textove...a usery si tam daju mini sig aťď.kto to bude kontrolovat?ano a som tiez proti tomu,mam dial-up 1,4kb/s net a nemam rad podpisy lebo to spomaluje
zelovoc
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 4303
Registrovaný: 15 okt 2005, 9:01
Bydlisko: Nikto nikomu nie je taký zaviazaný, ako opice Darvinovi.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa zelovoc »

JAnci28 napísal:Ja som za textové podpisy . . spomaľovať server to hovno môže a podpis jednoducho patrí k foru . . . . neviem ja by som dal aspoň textové . . kde is potom užíatel napíše niečo ku sebe keď nie do podpisu . . no tak ako chcete . ja by som dla hlasovanie a na základe toho . .
ved ak chces textovy podpis tak si to napis do bydliska v nastaveniach a mas to.
jjj
Guru wannabe
Guru wannabe
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 2075
Registrovaný: 23 sep 2004, 15:14
Bydlisko: kade tade
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa jjj »

podpisy nebudu :o
audiotrack
VIP
VIP
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 25958
Registrovaný: 09 sep 2005, 18:39
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa audiotrack »

jjj napísal:podpisy nebudu :o
dobré ráno stará mama. Nie, NEBUDU.. a myslím že táto mojo odpoveď je už jubilejná stá, tak lock. Ak bude potreba, znovu sa odomkne, ale nevidím dôvod aby sa tu ešte niekto vyjadroval že chce podpisy.
Zamknuté