ades napísal:no ja vam poviem, ze XL na seba nenavleciem

ale ak nebude XXL, tak budem musiet zhodit, ale sak co pre hojka nespravime nie?

a ak nie avatar, tak aspon nick by nebol odveci

a napadlo ma, ze tak by sa konecne dalo spravit stretko na invexe

takto skús vybavovať ty, keď chceš nick na tričku! Si predstav, že bude možno niekoľko desiatok tričiek a ob3l1x tam príde a pre každého dá osobitne spraviť tričko, v prvom rade cena trička by bola iná, keďže nie každý nick je rovnako veľký a drbať sa s tým určite ob3l1x nebude. Keďze bude aj jednotná cena, tak môžme očakávať množstevnú zľavu, tak nevymýšľaj hlúposti s avatarmi a nickom, ak chceš choď si tričko spraviť sám alebo následne ak budeš mať tričko, nick si tam môžeš kľudne dať dorobit.
V každom prípade sa na tričko teším a určite ho kúpim. Kúpim aj pre celú rodinu, aj keď nebudú mať poňatie čo hojko.com znamená
//to ades: prepáč nemyslel som to až tak ako som to napísal, ale treba sa nad tým najprv kúsok zamyslieť a všetko v rámci možností. Ľudia, čo to pre nás vybavujú nemajú desať rúk a určite majú na práci aj niečo dôležitejšie ako len obehávať shopy a robiť tričká.