k550i odblokovanie

Všetko o mobiloch, PDAčkach...
jorg22
Medium Professional
Medium Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 1087
Registrovaný: 12 aug 2006, 20:39
Kontaktovať používateľa:

k550i odblokovanie

Príspevok od používateľa jorg22 »

Da sa odblokovat tento mobil?Kolko by to asi stalo?Predava sa tento mobil aj v orange alebo neblokovany?
Mne sa velmi paci tento mobil funkciovo aj cenovo ale videl som ho cez inzeraty len blokovany na T-Mobile a ja potrebujem Orange.
Poznate este nejaky mobil co sa podoba tomuto?
THX
Reli.C
Medium Star
Medium Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 403
Registrovaný: 28 feb 2006, 16:51
Bydlisko: Humenné
Kontaktovať používateľa:

Re: k550i odblokovanie

Príspevok od používateľa Reli.C »

prečo by sa nemal dať odblokovať :wink: ... skús túto tému http://www.hojko.com/odblok-k750i-t77123.html
jorg22
Medium Professional
Medium Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 1087
Registrovaný: 12 aug 2006, 20:39
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa jorg22 »

Hej ja to nechcem robit sam a na nokiach som videl ze boli blokovane cez BB5 alebo take daco a to sa da odlokovat zevraj ale je to dost drahe okolo 1500SK to stalo na nokiu 6300 tak preto to chcem zistit.
luto
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 930
Registrovaný: 10 sep 2005, 11:48
Bydlisko: Vrútky
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa luto »

SonyEricsson K550i sa da odblokovat, zalezi na verzii Software. Podpora je zatial po CID49, takze je to individualne od telefonu ci uz tam nieje novsia verzia softu. Su k tomu potrebne logy ktore si zakupis na nete a bezne v servise by ta to malo stat od 500 - 800 Sk. Zalezi kolko logov si to vezme a zvycajne je nutna aj decustumizacia. Preto je cena vyssia ako klasicky odblok. Ak tam je uz nahraty Soft vyssi trebars CID51 alebo 52 nieje este podpora servisnych boxov myslim.
Vereor
Novice
Novice
Príspevky: 2
Registrovaný: 21 dec 2008, 20:13
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Vereor »

luto napísal:SonyEricsson K550i sa da odblokovat, zalezi na verzii Software. Podpora je zatial po CID49, takze je to individualne od telefonu ci uz tam nieje novsia verzia softu. Su k tomu potrebne logy ktore si zakupis na nete a bezne v servise by ta to malo stat od 500 - 800 Sk. Zalezi kolko logov si to vezme a zvycajne je nutna aj decustumizacia. Preto je cena vyssia ako klasicky odblok. Ak tam je uz nahraty Soft vyssi trebars CID51 alebo 52 nieje este podpora servisnych boxov myslim.
No, to nie je celkom pravda s tým, čo tu vravíte, že padá záruka.
Vlastním SE K550i od T-Mobilu, nechal som si ho odblokovať v servise za 400sk, 3 mesiace na to sa mi rozbil displej (možno iba chyba softu, neviem, ale vyzeral ako puknutý, sivo ružové pruhy na pólke displeja).
Prišiel som do T-Mobile predajne, povedal som že mobil nefunguje.
O 2 týždne som ho mal späť aj s novými slúchadlami, na ktorých odišiel kontakt.
Kvako
Medium Star
Medium Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 372
Registrovaný: 28 feb 2008, 20:12
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Kvako »

Zdravím.Ja mám zase taký problém že som nedopatrením zmeni kod pristroja na neviem aký a tel sa mi vybil a začal pýtať tento kod.A ja neviem aký je.Dá sa to nejak odstraniť alebo zrušiť aby som používal telefon dalej??Nechcem ho niesť do servisu dá sa to nejak po domácky??
Napísať odpoveď