skolsky zakon

Ak neviete kam zaradiť Váš príspevok, použite túto kategóriu...
jackoff8
Light Professional
Light Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 791
Registrovaný: 17 jan 2007, 14:05

skolsky zakon

Príspevok od používateľa jackoff8 »

caute mam znamu v skolstve a hovorila ze tento rok alebo minuly ,teraz presne neviem ,mal vyjst neaky zakon co sa tyka skolstva a vsetkeho okolo a vraj to ma zahrnat aj neco take ako, ze ked ziak nebude dosahovat urcity priemer tak ho mozu vyhodit a cel by som vedet jestli ste o tom niekto poculi podla coho bduu vyhadzovat ziakov zo strednych skol podla akych kriterii ci budbu napr. brat do uvahy polrok alebo koniec roka atd. Som prvak a ete nemam 10rocnu povinnu skolsku dochadzku a prvy polrok som dost domrvil bol som medzi najhorsimi ziakmi co sa tyka priemeru a preto ma strach a cem vedet ako to bude leb som pocul ze mozu spravit aj tak ze, len prides do druheho rocnika a vyhodia ta
Aiden
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 2213
Registrovaný: 06 apr 2007, 14:28

Príspevok od používateľa Aiden »

nemyslim, ze ak cosi take vobec bude, ze sa to bude dodrziavat...ved za ziakov maju skoly peniaze ;)
Sagittarius
Guru
Guru
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 2883
Registrovaný: 13 feb 2007, 21:58
Bydlisko: Do nekonečna a ešte ďalej

Príspevok od používateľa Sagittarius »

Ale prosím ťa...A aký máš priemer? A toto je podľa mňa úplná blbosť...A prečo by žiakov vyhadzovali, keď za nich majú peniaze?

// No s tými peniazmi ma už Aiden predbehol...
ades
Guru
Guru
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 2841
Registrovaný: 14 júl 2006, 22:31
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa ades »

otca mam riaditela gympla, tak som snad dost kompetentny: neboj sa ty nicoho, velka vacsina riaditelov skol je proti tomu a aj ludia na vyssich postoch. pochybujem, ze bude prijaty do 2 mesiacov minimalne. ale radsej sa uc :lol:
jackoff8
Light Professional
Light Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 791
Registrovaný: 17 jan 2007, 14:05

Príspevok od používateľa jackoff8 »

ano ale mam znameho v skolstve a ten mi hovoril ze taky zkaon oladom skolstva vyde, vyda ho vlada a podla toho vraj budu hodnoteny aj profesori takze bez problemov sa zbavia zlych ziakov a priemer mam 3.4 dost so to dokaslal
ades
Guru
Guru
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 2841
Registrovaný: 14 júl 2006, 22:31
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa ades »

ano, taky zakon bude, ale je otazne, co bude jeho obsahom
Mateq
Medium Professional
Medium Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 1187
Registrovaný: 21 aug 2007, 21:54
Bydlisko: Trnava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Re: skolsky zakon

Príspevok od používateľa Mateq »

Lukáš Kumančík napísal:caute mam znamu v skolstve a hovorila ze tento rok alebo minuly ,teraz presne neviem ,mal vyjst neaky zakon co sa tyka skolstva a vsetkeho okolo a vraj to ma zahrnat aj neco take ako, ze ked ziak nebude dosahovat urcity priemer tak ho mozu vyhodit a cel by som vedet jestli ste o tom niekto poculi podla coho bduu vyhadzovat ziakov zo strednych skol podla akych kriterii ci budbu napr. brat do uvahy polrok alebo koniec roka atd. Som prvak a ete nemam 10rocnu povinnu skolsku dochadzku a prvy polrok som dost domrvil bol som medzi najhorsimi ziakmi co sa tyka priemeru a preto ma strach a cem vedet ako to bude leb som pocul ze mozu spravit aj tak ze, len prides do druheho rocnika a vyhodia ta
Naco to riesit zákonom... Čo sa týka priemeru, tak napr. u nás je to tak že keď máš na konci roka na vysvedcku 3 a viac pätiek tak tým pádom nemáš nárok na opravné a letíš zo školy. Skôr by som sa ale bál ze vyletis za spravanie ako za prospech.
.cov
Star
Star
Príspevky: 558
Registrovaný: 03 dec 2005, 14:05

Príspevok od používateľa .cov »

Zajdi si na stranku Narodnej rady SR:

Kód: Vybrať všetko

http://www.nrsr.sk/
a tam v casti Zakony si najdes:
-Návrhy zákonov na programe poslednej schôdze
-Návrhy zákonov predložené Národnej rade Slovenskej republiky
-Zákony schválené Národnou radou Slovenskej republiky v treťom čítaní
-Zákony vrátené prezidentom SR na opätovné prerokovanie NR SR
a zistis, ze ziadny taky navrh zatial nebol do Narodnej rady nebol doruceny.
Ale aspom budes vediet o com rokuju nasi poslanci :D
jackoff8
Light Professional
Light Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 791
Registrovaný: 17 jan 2007, 14:05

Re: skolsky zakon

Príspevok od používateľa jackoff8 »

Mateq napísal:Naco to riesit zákonom... Čo sa týka priemeru, tak napr. u nás je to tak že keď máš na konci roka na vysvedcku 3 a viac pätiek tak tým pádom nemáš nárok na opravné a letíš zo školy. Skôr by som sa ale bál ze vyletis za spravanie ako za prospech.
nie spravanie mam za 1 nemal som ani 1zapis a ani nebudem mat ja nic take nerobim a ked ano tak som opatrny a na konci roka prepadnut nemienim len cem vedet ze ked na konci roka budem mat maximalne 2 stvorky a budem mat priemer dobry tak ci ma nevyhodia ci nebudu pozerat na priemer z prveho polroka
jackoff8
Light Professional
Light Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 791
Registrovaný: 17 jan 2007, 14:05

Príspevok od používateľa jackoff8 »

ades napísal:otca mam riaditela gympla, tak som snad dost kompetentny: neboj sa ty nicoho, velka vacsina riaditelov skol je proti tomu a aj ludia na vyssich postoch. pochybujem, ze bude prijaty do 2 mesiacov minimalne. ale radsej sa uc :lol:
skus sa pls ete opytat otca ci nevie podla coho budu vyradovat keby sa ten zakon schvalil budem ti moc vdacny diki
Mateq
Medium Professional
Medium Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 1187
Registrovaný: 21 aug 2007, 21:54
Bydlisko: Trnava, Slovakia
Kontaktovať používateľa:

Re: skolsky zakon

Príspevok od používateľa Mateq »

Lukáš Kumančík napísal:nie spravanie mam za 1 nemal som ani 1zapis a ani nebudem mat ja nic take nerobim a ked ano tak som opatrny a na konci roka prepadnut nemienim len cem vedet ze ked na konci roka budem mat maximalne 2 stvorky a budem mat priemer dobry tak ci ma nevyhodia ci nebudu pozerat na priemer z prveho polroka
Myslím, že pri 2 štvorkách sa rozhodne nemusíš báť 8). Pokiaľ by chceli vyhadzovať za priemer tak sprísnia známkovanie a dávali by vám 5. Predpokladám, že je to nejaký ťah že vám to učitelia nakecajú aby ste sa začali učiť. Škola ťa nemože len tak poslať preč ak máš 2 štvorky :wink:. Naviac ako bolo povedané, majú z teba peniaze...
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 7001
Registrovaný: 12 okt 2007, 16:41
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pilifo »

Myslím, že "iba" s 2 štvorkami ťa nemôžu vyhodiť...ja mám 2 spolužiakov, ktorí 1. polrok ani vôbec neprospeli a mali každý z nich myslím, že 3 päťky na vysvedčení...na konci roka by možno neprešli, pokiaľ by nespravili komisionálky, ale ty s 2 štvorkami určite prejdeš :roll:
jackoff8
Light Professional
Light Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 791
Registrovaný: 17 jan 2007, 14:05

Príspevok od používateľa jackoff8 »

Pilifo napísal:Myslím, že "iba" s 2 štvorkami ťa nemôžu vyhodiť...ja mám 2 spolužiakov, ktorí 1. polrok ani vôbec neprospeli a mali každý z nich myslím, že 3 päťky na vysvedčení...na konci roka by možno neprešli, pokiaľ by nespravili komisionálky, ale ty s 2 štvorkami určite prejdeš :roll:
v nasej triede ma spoluziak 3 stvorkya ma 4-ty najlepsi priemer z celej triedy-to je 30 ziakov , chodim na uciliste takze by nemal byt problem , ale pocul som aj taku vec ze ked nemas spravenu este 10-rocnu povinnu skolsku dochadzku a mas v prvom rocniku zle znamky tak aj tak ta mozu vyhodit tak ze prides do druheho rocnika a hned ta vyhodia , co si myslite o tomto?
barbaronan
Expert
Expert
Príspevky: 171
Registrovaný: 21 mar 2007, 19:02

Príspevok od používateľa barbaronan »

ze si idiot
Ujo Marky
Light Professional
Light Professional
Príspevky: 864
Registrovaný: 14 sep 2005, 0:05

Príspevok od používateľa Ujo Marky »

barbaronan napísal:ze si idiot
Kazdy den je tu niaky novy hrdina :lol:
c.a.r.n.e.
Medium Star
Medium Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 440
Registrovaný: 22 jan 2007, 19:04
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa c.a.r.n.e. »

Lukáš Kumančík napísal:v nasej triede ma spoluziak 3 stvorkya ma 4-ty najlepsi priemer z celej triedy-to je 30 ziakov , chodim na uciliste takze by nemal byt problem , ale pocul som aj taku vec ze ked nemas spravenu este 10-rocnu povinnu skolsku dochadzku a mas v prvom rocniku zle znamky tak aj tak ta mozu vyhodit tak ze prides do druheho rocnika a hned ta vyhodia , co si myslite o tomto?
tak to je vo vasej triede sama elita :lol: ale podlamna je blbost ze ked prides do druheho rocnika tak ta mozu vyhodit...ked uz tak by to urobili hned na konci prveho..ale ajtak je to kravina...
juraj++
Medium Expert
Medium Expert
Príspevky: 105
Registrovaný: 10 okt 2006, 21:54

vyhdodenie

Príspevok od používateľa juraj++ »

ta skolska dochadzka rokov plati uz od 1995 moja mam tam tiez roby tak daco viem, ale vyhodit ta mozu ak prepadnes niekolko krat po sebe myslim ze az 4 krat alebo nieco vyvedies (az na 4 zo spravania a najskor sa dava len podminka az potom vyhadzuju)
Dieg0
Guru wannabe
Guru wannabe
Príspevky: 2350
Registrovaný: 16 nov 2006, 14:48
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa Dieg0 »

A chcem sa ja opytat.Ze kedy sa dava 4 zo spravania?Este som sa s tym nestretol kedze po 3 s podmienecnym vyhadzuju ... teda aspon ja v takom asi klamstve zijem :D
konyk87
King
King
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 1709
Registrovaný: 24 okt 2007, 15:56

Príspevok od používateľa konyk87 »

Dieg0: ak si dobre pamatam tak ked som bol prvak na gympli jeden spoluziak mal 4 zo spravania :? myslim, ze su nejake hranice neospravedlnenych hodin - zo zaciatku to ide dost rychlo, ale na stvorku uz treba mat strasne vela - on druhy polrok skoro vobec nechodil do skoly lebo prestupoval na inu skolu a nenosil vobec ospravedlnenky tak sa mu to "podarilo"...prepadol asi z piatich predmetov, ale to bolo asi preto, ze mu to uz bolo jedno...inak nerobil ziadne prusery a bol to celkom v pohode chalan...
Napísať odpoveď