Sarkany

O športe...

Pustate sarkany

nie
44
76%
ano ale len jednorucky (neovladatelne)
4
7%
ano a hlavne ovladatelne
4
7%
jak to tu citam asi to vyskusam
6
10%

Celkom hlasov: 58

Runes
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Sarkany

Príspevok od používateľa Runes »

zacina jesen a prichadze pustanie sarkanov (co nieje pravidlo ja pustam cely rok) kto z vas pusta ??? Ja osobne pustam ovladatelnych konkretne vlastnim Intro od Eyolo Gayla a par haraburd z Lidla ktore vobec nelietaju tak ako by mali :evil: asi preto ze vsetky dokopi nestaly ani polovicu Intra
www.sarkany.sk
Prílohy
toto su tie hrcaky s Lidla
toto su tie hrcaky s Lidla
Lidl.jpg (251.77 KiB) 2135 zobrazení
intro3.jpg
intro3.jpg (189.93 KiB) 2110 zobrazení
intro2.jpg
intro2.jpg (172.88 KiB) 2123 zobrazení
moja vlajkova lod :-)
moja vlajkova lod :-)
Intro1.jpg (190.91 KiB) 2191 zobrazení
Andi_Cibula
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Andi_Cibula »

Keď som bol mladší, tak sme s rodinou chodievali na jeseň púšťať šarkany, ale teraz už akosi nemám pre túto zálubu vášeň. :?
Na každú jeseň sme si ale šarkana sami s otcom vyrobili.
Uvidíme tento rok, ako bude vonku, zaujímavý tip Runes, možno dačo podnikneme. :wink:

Ad: Šarkana asi vyrábať nebudem, ale pôjdem sa pozreť 2. októbra na Prievidzské letisko, tento deň je venovaný fandom púšťania šarkanov. :)
audiotrack
VIP
VIP
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa audiotrack »

posledný šarkan bol z novín a špajdlí s veľkým úsmevom a červenými líčkami, priviazaný balnkou.. (vôbec neletel :D )
z hypermarketu som žiadneho nekupoval, ale kamarát si raz kúpil a hneď prvý deň keď ho púšťal tak sa mu roztrhol silon a pristal na streche.

(bavíme sa tu o veku keď som ešte chodil do nejakej piatej triedy ZŠ, aby bolo jasné)
Dead_Warrior
Professional
Professional
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Dead_Warrior »

Ked som bol este maly tak som chodival s ocom pustat ale sa mi zda ze nidky neletel bol z lahkeho dreva+igelitu ci co to bolo a pamatam sa ze na takej dlhej snurke bol....ale teraz uz nepustam
Runes
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

no hej sarkany typu hand made boly fun aj teraz rozmyslam ze dakeho vyrobim ale neviem de zohnat latku nato bo papier nic moc igelit je blbost a obycjna latka je tazka a priedusna

ale k teme skor som myslel ci dakto pusta sarkanov normalne lebo odporucam je to sranda ked sa naucite dake triky (ovladatelny sarkan)ja som k tomu dosel stylom : vlani v septembri som kupil v tescu sarkana za 40 sk letel asi 10 minut potom zacal kolabovat btw bola to prdel ja s kamosom (obaja 20) sme vybehli na jednu z mala petrzalskych luk a pustali za chvilen asi 10 decek okolo vsetky cca 10 rokov no a kusok dalej zastavka MHD a seci kukali nanas. potom som na nete kukol na sarkanov a tam ze ovladatelne ked som videl ze stoja cca 1000 a viac tak mi otocili oci naopak potom som v tescu videl ovladatelneho za 200sk tak som ho kupil fungoval asi 1hod ale zistil som ze je to funn potom brat kupil dalsieho za 700 ceska vyroba celkom dobre akurat neni to zrovna najkvalitnejsie no a potom som kupil moje aktulane INTRO predavac odporucil ze pre mierne zasveteneho je to ideal stal 1500sk ale bola to dobra kupa
tu mate dake videa nic moc ale aspon daco http://www.sarkany.sk/sarkan-drak-video.html
kinjeril
Moderátor
Moderátor

Príspevok od používateľa kinjeril »

POsledny moj sarkan boli moje kratasy, ked mi ich uchytilo so snurou pocas jednej burky :D
Inak som dakedy chodil, aj s otcom, aj sam. Hm, to bolo vsak davno. Aj sam som si neakych "zkonstruoval", na podiv aj lietali :)
Myslim, ze v dnesnej dobe "plejstejsnov, devedeciek ... " su sarkani celkom prinosom pre dnesne decka. Aspom ich to vytiahne trocha von.
uplink
VIP
VIP
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa uplink »

ja uz som aj zabudol ze daco take existuje :| :?
rixo
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Re: Sarkany

Príspevok od používateľa rixo »

Runes napísal:zacina jesen a prichadze pustanie sarkanov (co nieje pravidlo ja pustam cely rok) kto z vas pusta ??? Ja osobne pustam ovladatelnych konkretne vlastnim Intro od Eyolo Gayla a par haraburd z Lidla ktore vobec nelietaju tak ako by mali :evil: asi preto ze vsetky dokopi nestaly ani polovicu Intra
www.sarkany.sk
JJ AJ JAA MAM INTRO.TO JE PEKA ALE MUSIS VEDET VLADAT.NEVIES KOLKO STOJI TAKY S KTORYM KED SKOCIS TAK CHVILU LETIS?
t0m4s3
Admin
Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa t0m4s3 »

draci.net maju paradny vyber, chystam sa na nejaky vacsi tazny :-D Tak 3m2
Runes
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Re: Sarkany

rixo napísal:JJ AJ JAA MAM INTRO.TO JE PEKA ALE MUSIS VEDET VLADAT.NEVIES KOLKO STOJI TAKY S KTORYM KED SKOCIS TAK CHVILU LETIS?
no co som sa rozpraval tak okolo 7 000 a viac ale to su padaky tusim a pouzivaju sa na tahnie po vode pripadne po piesku ale je to prdel to mas nasebe taku sedacku ako pouzivaju horolezci :-) (nefim ci to dakde zozenies na SVK bo predajca hovoril ze ludia nemaju zaujem a ze oni ziju len zo zasob ze nove veci dako neobjednavaju sak nahradne dielce nezozeneis ani keby si sa na hlavu postavil som cel namiesto cievok popruhy som si ich musel sam spravit a o zhanani lanka sa ani nevyadrujem ) a k tomu intru tomu kur ze sranda a dake problemy nemam dokonca to vypinanie je perfektne minule sa brutalny vietor dvihol a vsetkym sa zacali trhat mne vypla konstrukcia a pekne pristal :-) akurat tu hornu ticku treba polepit farebnou paskou aby si nasiel j a ju mam cerveno zlto bielo modru :-)
Runes
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

VSECI CO TO CHCETE SKUSIT a ste z ba tak v auparku v draciku maju teraz ovladatelneho sarkana od eolo konkretne model magic za 600sk na zaciatok je akurat :-) pripadne v modelarstve v auparku maju dake lacnejsie varianty od neviem akeho vyrobcu ale tiez v pohode akurat ze vsetky maju kruhy nie cievky ale to len sila zviku :-)
audiotrack
VIP
VIP
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa audiotrack »

t0m4s3 napísal:draci.net maju paradny vyber, chystam sa na nejaky vacsi tazny :-D Tak 3m2
:lol: a to ti preboha načo bude?
Runes
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

audiotrack napísal::lol: a to ti preboha načo bude?
unas ani ja nefim naco mu to bude ale inak je to pecka :-) si k tomu kupis buginu abo dosku a jazdis po vode piesku snehu :-)
Runes
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

chlapi chodte na www.eolo.com tam dajte videa a potom v pravo ze kites video tak na taku uroven sa cem dostat :shock:
t0m4s3
Admin
Admin
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa t0m4s3 »

audiotrack napísal::lol: a to ti preboha načo bude?
v zime na korculiach/lyziach po zamrznutej priehrade to dobre taha ;-) 10km ma na dlzku a "slapat" sa mi nechce
Runes
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

t0m4s3 napísal:draci.net maju paradny vyber, chystam sa na nejaky vacsi tazny :-D Tak 3m2
http://sport.syta.cz/cz/eshop/katalog/56-tazni-draci/ su tam aj buginy a dosky :-)
Pedrosino
Star
Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pedrosino »

nepustam postat som pustal ked som bol mensi ale teraz nie a mam ine konicky
Runes
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

fuuu no vacsinou to nepustate jak pozeram na anketu ale mali by ste vyskusat
micpu
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa micpu »

hej hej chlapi a slecny pustajte ...potom sa mozeme dohodnut a mozme tych sarkanov ist spolocne likvidovat na daaku luku :new05:
Runes
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

no a ako dopadnut nechcem
http://video.google.com/videoplay?docid ... &q=drachen

a oco tu zhruba ide
http://video.google.com/videoplay?docid ... style+kite

katalogove video sarkanov medzi nimi sa rozhodujem btw stoji zato poret ovlada to fakt profik :twisted:
Over http://video.google.com/videoplay?docid ... 758&q=eolo
Tango2 http://video.google.com/videoplay?docid ... 995&q=eolo
Napísať odpoveď