Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 18 Okt 2018, 7:22

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
Strih videa
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Strih videa
predstavme si ze by som mal doma moje svadobne video na to video by som si zo siete stiahol titulky lenze tie titulky zacinaju o 4s neskor tak by som potreboval nejaky program pomocou ktoreho by som z toho videa dal prve 4s prec aby to sedelo spolu s tymi titulkamy.
otazka teda znie ci niekto nevie o takomto programe len hlavna podmienka je aby len ostrihal tie prve 4s a nekonvertoval to video. iba strihal.
PS:to imaginarne video je vo formate wmv. :wink:
Dakujem. :)

11 Aug 2007, 17:11
Profil  ICQ  WWW
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
pochybujem že niečo také existuje..Všetk programy musia konvertovať video aspoň čo sa mne zdá.. (Prečo neposunieš titulky v prehrávači o 4s a máš pokoj :)

11 Aug 2007, 17:15
Profil  WWW
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
a egzistuje nejaky program pomocou ktoreho len nastavim zaciatok tituliek a vsetko sa to automaticky posunie.

11 Aug 2007, 17:17
Profil  ICQ  WWW
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
nene :) musíš ich celé prečasovať..Ale moc sa do tohto nevyznám čiže možno tu niekto niečo také pozná..

11 Aug 2007, 17:21
Profil  WWW
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Soviet píše:
pochybujem že niečo také existuje..Všetk programy musia konvertovať video aspoň čo sa mne zdá.. (Prečo neposunieš titulky v prehrávači o 4s a máš pokoj :)
a v ktorom prehravaci sa to da lebo ja povacsine pouzivam na prehravanie BSplayer?

11 Aug 2007, 17:50
Profil  ICQ  WWW
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Posunut sa to da aj v NS-ku mpravim tlacidlom na video Subtitle a v subtitle je editor alebo moznost posuvat tytulky tak isto sa to da aj myslim kombinaciou ctrl+sipka dolava/doprava
Programy na precasovanie tituliek je dost skus pozriet na stahuj.cz

dodo

11 Aug 2007, 18:08
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
dodo_mt píše:
Posunut sa to da aj v NS-ku mpravim tlacidlom na video Subtitle a v subtitle je editor alebo moznost posuvat tytulky tak isto sa to da aj myslim kombinaciou ctrl+sipka dolava/doprava
Programy na precasovanie tituliek je dost skus pozriet na stahuj.cz

dodo
to ,,NS-ku" je predpokladam nejaky prehravac respek. skratka ale ziadny pod takymto nazvom mi nepripada do uvahy.

11 Aug 2007, 22:49
Profil  ICQ  WWW
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
fajn uz som to poriesil vsetci co maju podobny problem odporucam stiahnut tento soft: [url]http://www.stahuj.cz/multimedia/ostatni/subtitle-workshop/?g[hledano]=titulky&g[oz]=2.51[/url] je v CSY.
len som tam tie titulky otvoril otvorilo sa aj video a dal som upravy/casovanie/upravit/upravit titulky... a tam uz len staci nastavit zaciatok tituliek a koniec a ono sa to vsetko automaticky upravy.

11 Aug 2007, 23:46
Profil  ICQ  WWW
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia