Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 15 Dec 2018, 3:12

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 98 ]  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Choď na stránku
Unikátny projekt na podporu HOJKO.COM
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Unikátny projekt na podporu HOJKO.COM
Vážení priatelia,
Predstupujem pred Vás s projektom, ktorý isto nemá obdoby a pokiaľ sa do neho zaregistruje dostatočný počet ľudí aj nemalou mierou pomôže serveru hojko.com

Ako projekt funguje ?

Hojko je zaregistrovaný v nákupnom spoločenstve Lyoness, ktoré umožnuje svojim členom získavať u partnerov ako je Tesco, Hypernova, Baumax, OMV, NAY + 1500 menších obchodov na slovensku, peniaze späť z každého nákupu.

Keďže má toto spoločenstvo na Slovensku cca 100 000 členov, touto nákupnou silou vyjednal Lyoness s obchodníkmi zľavy až do výšky 26% z každého nákupu. Takže vlastne obyčajný nakupujúci sa správa ako velkoodberateľ a čerpá zľavy ktoré mu vyjednal Lyoness.

Ako sa pridať ku projektu ?

Stačí vyplnit priložený formulár v ktorom sú všetky potrebné informácie na zaregistrovanie do Lyoness + poslať ho na e-mailovú adresu jan.lukacik@gmail.com. Toto členstvo nie je viazané žiadnymi poplatkami, je bezplatné, a oprávňuje Vás využívať výhody klienta Lyoness v celej Európe.

Ako pomôžete serveru hojko.com ?

Za každú úspešnú registráciu dostane diskusné fórum HOJKO 3 €

Keď sa chcete o Lyoness dozvedieť viac píšte na ICQ 590-832-979

Prílohy:
formular.zip [1.11 KiB]
187 krát
18 Aug 2009, 13:22
Profil  Skype  Pokec  Facebook  Twitter  WWW
King
King
Obrázok užívateľa

Príspevok 
no mohol si uz len aspom napisat, ako konkretne pomoze .... vela som sa teda nedozvedel - ziadny zaujem zatial, len som si opat precital o firme, ktora sa mi uz zopar krat snazila strcit ich letacik do ruky a ziskat moje osobne udaje ;)

18 Aug 2009, 13:41
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
meffisto píše:
no mohol si uz len aspom napisat, ako konkretne pomoze ....
Podla mna to bolo zbytocne pisat ale ked sa na to pytas tak za kazdeho uspesne registrovaneho cloveka do Lyoness
ziska server hojko 3 €

18 Aug 2009, 13:45
King
King
Obrázok užívateľa

Príspevok 
No som si isty, ze to bude zaujimat tych ludi, co sa rozhodnu registrovat. Vdaka za doplnenie informacii.

18 Aug 2009, 13:47
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
meffisto píše:
No som si isty, ze to bude zaujimat tych ludi, co sa rozhodnu registrovat. Vdaka za doplnenie informacii.
Mas pravdu, dufam len ze zverejnena provizia nebude vadit hojkovi ;)

18 Aug 2009, 13:51
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
empty1982 píše:
Podla mna to bolo zbytocne pisat ale ked sa na to pytas tak za kazdeho uspesne registrovaneho cloveka do Lyoness
ziska server hojko 3 €
podla mna tie peniaze dostanes ty (ako odmenu za ziskanie referalov) a nie hojko... a kym mi to nepotvrdi niekto z vedenia tak ma nepresvedcis o opaku

btw... tu je link na registraciu ak to niekoho naozaj zaujima a nechce davat svoje osobne udaje nejakemu random teepkovi s pochybnymi zaujmami

18 Aug 2009, 16:18
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Ja som sa registrovala do Lyonessu asi pred rokom, takže neviem, či aj vtedy to pomohlo. :wink: Zase každý to ospevuje a ja nijaké výhody nevidím. Lacnejšie kopírovanie asi o 1 cent na intráku. :)

18 Aug 2009, 16:24
Profil  ICQ  
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok 
kupo píše:
...a kym mi to nepotvrdi niekto z vedenia tak ma nepresvedcis o opaku...
myslíš že by sme mu tu tolerovali tri také témy? A myslíš že kto ich dal ako dôležité? ...

18 Aug 2009, 16:28
Profil  ICQ  
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
kupo píše:
podla mna tie peniaze dostanes ty (ako odmenu za ziskanie referalov) a nie hojko... a kym mi to nepotvrdi niekto z vedenia tak ma nepresvedcis o opaku

btw... tu je link na registraciu ak to niekoho naozaj zaujima a nechce davat svoje osobne udaje nejakemu random teepkovi s pochybnymi zaujmami
Ked sa zaregistruju prvy ludia z hojka budes vidiet zoznam nickov zaregistrovanych v Lyoness a Hojko potvrdi ci idu peniaze na hojko.com

Ide o to ze ked sa niekto zaregistruje priamo cez lyoness a nie cez odporucatela nebude mu mat kto dat uzitocne rady ako profitovat s lyonessom, ked sa zaregistruje cez odporucatela, cize cez nejaku osobu tak v zaujme tej osoby je vysvetlit vsetko novacikom do detailov nech pochopia Lyoness

18 Aug 2009, 16:32
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
audiotrack píše:
myslíš že by sme mu tu tolerovali tri také témy? A myslíš že kto ich dal ako dôležité? ...
Ok, takze je to potvrdene... co ma sklamalo este viac... takuto reklamu na dalsiu pyramidovu hru by som na tomto fore fakt necakal :?

18 Aug 2009, 16:42
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
kupo píše:
Ok, takze je to potvrdene... co ma sklamalo este viac... takuto reklamu na dalsiu pyramidovu hru by som na tomto fore fakt necakal :?
Toto nie je ziadna pyramidova hra, ma to uz 6 rokov a siri sa to po celom svete, nevkladas tam ziadne peniaze tak ako to moze byt pyramida?

18 Aug 2009, 16:45
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
empty1982 píše:
Toto nie je ziadna pyramidova hra, ma to uz 6 rokov a siri sa to po celom svete, nevkladas tam ziadne peniaze tak ako to moze byt pyramida?
peniaze tam nevkladam priamo, peniaze tam vkladam prostrednictvom obchodov, kde (ak som to pochopil spravne) ide 1% z ceny nakupu mne, 0,5% tomu nadomnov a dalsich 0,5% tomu nadnim... co je velmi sikovny odrb, musim uznat, ale nic to nemeni na tom ze niekto, kto ma zaregistroval, bude zarabat z mojich penazi

18 Aug 2009, 17:09
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok 
empty1982 píše:
nieee, pyramida, to snad nie, je to je MLM to je predsa uplne nieco ine, to je charita, ktoru ty budes robit pre hojko.com zadarmo a ty z toho samozrejme nic nebudes mat a vsetci budu happy ako vela minuli a ako velmi pohodli tebe ...ehm...tomuto foru

18 Aug 2009, 18:09
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
audiotrack píše:
Ja som sa už dnes do jednej z týchto tém (tiež boli 3) už vyjadroval, následne to niekto celé pomazal a típka strčil do basy :lol:

//audiotrack: zlyhala komunikácia, stáva sa :)

18 Aug 2009, 21:23
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
kupo píše:
peniaze tam nevkladam priamo, peniaze tam vkladam prostrednictvom obchodov, kde (ak som to pochopil spravne) ide 1% z ceny nakupu mne, 0,5% tomu nadomnov a dalsich 0,5% tomu nadnim... co je velmi sikovny odrb, musim uznat, ale nic to nemeni na tom ze niekto, kto ma zaregistroval, bude zarabat z mojich penazi
Cau Kupo,
Ty tam nevkladas peniaze vkladaju ich tam obchodnici tym ze ti davaju zlavu, ty ked kupis nejaky produkt v obycajnom obchode zaplatis 1000 kupis ten isty produkt v obchode ktory je partnerom lyoness tiez zaplatis 1000 akurat s tym rozdielom ze sa ti vrati vdaka lyonessu 50 spat ;) kde davas svoje peniaze? peniaze davaju obchodnici ktori sa tesia ze maju v podobe lyoness klientov stalych a vernych zakaznikov.

Mas priklad: jedna sa o velke retazce na slovensku Baumax, Hypernova, OMV, NAY, Tesco mali minuly rok obrat cca 100 miliard korun kedze vsetko toto su partneri Lyoness a priemerna zlava ktoru poskytuju je cca 5 % to znamena ze Lyoness ma teraz na stole v podstate 5 miliard vo forme zliav, je na kazdom ako to vyuzije.

//autoeditácia príspevku ( 18 Aug 2009, 23:15 )
sundevil píše:
nieee, pyramida, to snad nie, je to je MLM to je predsa uplne nieco ine, to je charita, ktoru ty budes robit pre hojko.com zadarmo a ty z toho samozrejme nic nebudes mat a vsetci budu happy ako vela minuli a ako velmi pohodli tebe ...ehm...tomuto foru
Ja zas myslim ze bezplatne sa zaregistrovat a cerpat zlavy v roznych obchodoch je slusna vyhoda.
Podobny projekt je v cechach a tam vsetci ktori sa chcu registrovat a pomoct danemu ceskemu foru este posielaju 260 Korun ceskych aby ich zaregistrovali.
Ja som sa dohodol s hojkom, ze nielenze nebudeme na hojkovi nic od ludi pytat ale este k tomu dostane hojko priamo 3 € za kazdu uspesnu registraciu.

//autoeditácia príspevku ( 18 Aug 2009, 23:16 )
Frikso píše:
Ja som sa už dnes do jednej z týchto tém (tiež boli 3) už vyjadroval, následne to niekto celé pomazal a típka strčil do basy :lol:

//audiotrack: zlyhala komunikácia, stáva sa :)
Jasne audiotrack to vystihol :) zlyhala komunikacia :D

//autoeditácia príspevku ( 19 Aug 2009, 7:15 )
meffisto píše:
no mohol si uz len aspom napisat, ako konkretne pomoze .... vela som sa teda nedozvedel - ziadny zaujem zatial, len som si opat precital o firme, ktora sa mi uz zopar krat snazila strcit ich letacik do ruky a ziskat moje osobne udaje ;)
Cau meffisto
Nikto nepyta osobne udaje bezdovodne, mimochodom neuvadza sa tam rodne cislo ani cislo obcianskeho preukazu.
Treba tam vyplnit akurat adresu kam bude doruceny uvitaci balicek, a telefonne cislo na ktore bude zaslane heslo k prihlaseniu do uctu na stranke Lyoness.

19 Aug 2009, 6:15
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
A ty mas z toho co ?

19 Aug 2009, 7:06
Medium Expert
Medium Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
jukel píše:
A ty mas z toho co ?
Zatial z toho nemam nic, budujem najsilnejsiu strukturu v nakupnom spolocenstve na slovensku.
Nic nemam iste, na rozdiel od hojka ktory dostane za kazdeho zaregistrovaneho cloveka 3 € a to je, myslim si pekna podpora fora.

19 Aug 2009, 7:18
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
a ako to funguje? ja budem niekam posielat blociky mojich nakupov? a oni mi za to poslu urcite perceto z nakupu?

19 Aug 2009, 10:01
Profil  ICQ  YIM  
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
empty1982 píše:
Zatial z toho nemam nic, budujem najsilnejsiu strukturu v nakupnom spolocenstve na slovensku.
Nic nemam iste, na rozdiel od hojka ktory dostane za kazdeho zaregistrovaneho cloveka 3 € a to je, myslim si pekna podpora fora.
Ani by som nepovedal. Jeden znami mi spominal, ze za vacsieho klienta (ako by mohlo byt aj forum podla mna) dostavaju tak kolo 30 000 KC, cize neviem. Ale nejaku pyramidku alebo podobny odrb by som za tym nevidel. V CR je to uz vcelku rozbehnute a su ludia, ktori to maju radi, lebo to vyuzivaju a preto je to pre nich vyhodne.

19 Aug 2009, 10:39
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Jasty: Podstatou silnej štruktúry v multilevel marketingu sú väčšie výhody a provízie do nejakej úrovne pod tebou. Čiže on si vybuduje silnú štruktúru na fóre, €3 ktoré by normálne dostal za každého nového dá hojkovi. Avšak postúpi v rebríčku marketingu pekne vysoko a ak ľudia z fóra budú nakupovať s lyonessom, tak on za to bude kasírovať provizie do určitej urovne pod ním..

empty1982: Mňa však zaujíma, že v čom je lyoness lepší od Sphere card. So Sphere card dostanem zľavu predsa hneď na predajni, prečo by som mal zaplatiť plnú sumu a čakať na vrátenie zľavy okresanej o provízie systému?

19 Aug 2009, 11:00
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 98 ]  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot] a 0 hostia