Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 16 Jún 2019, 5:46

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ] 
Valentinske odmietnutie
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Valentinske odmietnutie
Nazdar po rokoch :) Riesim taku vaznu vec. Slecna je po rozchode, je s tym uz vyrovnana myslienkami. Piseme si posledny mesiac, par krat sme sa stretli, vacsinou pocas dna niekde na caji, zo 2x ma sama iniciativne zavolala von na drink. Vsetko v pohode, dobre si pokecame, pekne sa usmieva na mna a milo pozera.

Pred tyzdnom mala akusi svoju naladu, pisala mi ako jej je so mnou dobre, ale ze sa boji, aby mi neublizila. Snazil som sa na to nereagovat a presli sme ba inu temu. Pocas stretnuti uplne v pohode, bola ma pozriet aj doma, prisla sama od seba. Ale bolela ju hlava, mala teplotu, vypila caj a isla domov. Dalsie dva alebo tri dni sa stazovala na unavu, ze sa jej nic nechce. Dnes sme sa chvilu stretli, posedeli, pokecali. Mala mat podvecer sportovu aktivitu, ale ze sa neciti na to a radsej nejde.

Podvecer som ju volal von, normalne na nealko/alko miesany napoj alebo veceru, ze podla toho na co ma chut. Povedala, ze este nevie, ze je unavena. Teraz vecer mi napisala, ze sa nemam hnevat, ale neciti sa dobre, ze len lezi, pozera televizor a ibcas stukne do mobilu z nudy. Na to som jej odpisal, ze ju nebudem nutit ist, pokial nechce, ze sa na nu za to nehnevam a ze tento vecer som chcel spravit rande, kedze nema rada Valentina, ruze na Valentina, romanticke vecere ani nic podobne. Napisala, ze sa na to neciti a to bol koniec konverzacie.

Ja som teraz z toho uplne zmateny. Spravil som si nahradny plan, ale neviem ako to myslela. Nechcel som to rozoberat. Neviem, ze ci to cele myslela na chorobu a unavu alebo ze ci sa neciti na to rande so mnou?

Ked som bol nedavno s jednou slecnou von, tak ju to dost dostalo, videl som to na nej, ale nemal som dovod je klamat a zatajit to. Snazila sa ma spovedat kto je to, kde sme boli, ako bolo. Ked som jej povedal ako som sa nudil a nic z toho, tak jej padol kamen zo srdca ulavilo sa jej a bola ooat usmiata.

Teraz rozmyslam, ze ci ma vobec vyznam tomu venovat cas, ci to ma daky zmysel. Mozno bude lepsie s tym seknut a venovat cas druhej, pretoze si myslim, ze ak by tak velmi chcela ist, tak bud sa premoze alrbo navrhne nahradny termin, ze mozeme ist cez vikend.

Vas nazor?

14 Feb 2019, 21:18
Light Star
Light Star
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Valentinske odmietnutie
Koniec konverzácie a venuj sa druhej.

14 Feb 2019, 21:20
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

alebo je naozaj chora a nechce byt pred tebou nafufnana a usoplena

14 Feb 2019, 23:44
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Ja by som ešte nejaký týždeň počkal, kým sa dostane z tej vymyslenej alebo skutočnej choroby a potom ju ešte raz skúsil pozvať na rande. Rande, nie kamarátske posedenie v bare.

Ak by sa aj z toho vykrútila, tak by som už na tvojom mieste presunul záujem na tú druhú babu, keďže táto by očividne záujem nemala...

15 Feb 2019, 0:25
Profil  ICQ  
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Názov príspevku ako z hororu. Čakal som niečo viac dramatickejšie. Ale k veci.

Vieš že nemá rada Valentín a všetko okolo toho ale ty budeš nešťastný že ti povie nie na ten večer ? Pritom inokedy nemala problém. Zamysli sa.

A s tým ktorú riešiť viac. Asi tú s ktorou si máš viac čo povedať. A ak ty si na také veci ako "Oslava Valentína" a ona nie, tak možno nieje tá pravá.

15 Feb 2019, 7:37
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

strasne to riesis a hrotis, ukludni sa a skludni hormony, ci uz ju vidis ako matku svojich deti lebo spolu pijete caj?

15 Feb 2019, 9:21
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

to je sila..taketo s prepacenim sracky rozoberat...sa jej narovinu opytaj ci je chora alebo s tebou uz nechce pit litre caju

15 Feb 2019, 13:07
Profil  ICQ  
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Dakujem za nazory. Mozno som to moc hrotil a analyzoval. Nie som na oslavu Valentina, ale ak by to zenu potesilo, tak sa rad prisposobim. Vecer sme si o tom pisali a napisala, ze je daka chora a ze mozno by aj isla, ale sa bala toho rande. Tak som si povedal, ze to necham tak a nebudem stracat cas. Hned doobeda sa ozvala ako keby sa nic nediala, otazky ako sa mam, co mam v plane este pocas dna a tak.

Najlepsie urobim, ak sa stiahnem, obmedzi komunikciu s nou a mozno vtedy pochopi, ze ju to ku mne taha. Ak sa to nestane, tak to uplne zabalim a nebudem stracat cas. Pride ina.

15 Feb 2019, 18:28
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

vsak ale tu nikto nevravi ze sa na nu vyser, iba to tak nehrot, kludne ju zavolaj von ale ked odmietne tak sa psychicky nepoloz ;)

15 Feb 2019, 18:44
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

No ale zas ak chceš, aby z toho niečo bolo, tak časom ju určite na nejaké rande (a nech je zjavné, že to má byť rande) zavolaj. Ak nebude chcieť ísť, tak ťa chce len za kamoša, to už je potom na tebe, že či ti to stačí.

15 Feb 2019, 18:52
Profil  ICQ  
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Dam na vas, ale par dni si dam odstup, polavim, porobim si veci v robote aj domacnosti. Nech idem do toho s cistou hlavou. Ja sa za jej kamarata nepovazujem, pretoze kamaratov ma tych s ktorymi chodi na akcie a diskoteky, chodi s nimi v partii do kina, chodi s nimi hravat tenis alebo co to hravaju, chodi s nimi vecer na pivo, chodi s nimi na dovolenku. To su jej kamarati. Potom som tam ostal ja co ma obcas zavola s nimi spolocne von, prevazne ma vsak vola sameho a ideme vo dvojici, pritom sa nehra s mobilom a venuje sa rozhovoru so mnou. Ked je s kamararmi, tak mi castokrat pise, posle fotky a i.

16 Feb 2019, 1:18
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Nejaký pokrok?

25 Feb 2019, 15:07
Profil  ICQ  
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Len či potom ak by si s nou začal chodiť mala čas aj na teba, kedže s kamarátmi chodí tam kde by mala chodit s frajerom = dovolenky, športovať, kino, pivo, zábava, atd..Máloktorá ženská rada obmedzí svoj kontakt s kamarátmi, len aby ťa to potom nehnevalo, komu dáva viac svojho času.

26 Feb 2019, 11:40
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Po tom Valalentine som jej uz nepisal. Ozvala sa po tyzdni sama, mali sme zaujimavu debatu a doslo na pikantnu debatu. Vysvetlila mi, ze sa teraz nechce a nedokaze viazat a tak som si povedal, ze ok. Nasledne sme sa dostali k tomu, ze by sme si mohli aspon uzit. Dva dni na to sme sa dohodli, prisla a ked sme sa hodili na postel, tak stuhla. Zastavila ma a povedala, ze to nejde, ze ma akysi blok. Nechali sme to tak, odisla domov. Ospravedlnila sa, ze sa tesila, ale ze sa nedokazala uvolnit, ze to nie je mnou, ale ona ma v sebe posledne obdobie akysi blok, je vystresovana z roboty a celkovo sa citi posledne obdobie zle. Tak som to tak nechal, nerozoberal to, ukludnil ju ze ved sa nic nestalo a zivot ide dalej.

Videl som, ze na zaciatku bola v pohode, stretnutie iniciovala ona a zrazu behom minuty sa v jej vnutri nieco zmenilo, mozno sa u nej ozivili dake stare spomienky alebo neprijemne situacie, to uz neviem a netueim, a radsej som po tom nepatral. Nechal som to teda tak, aj ju, zase som sa jej par dni neozval a ani ona. Mozno ma vycitky a hanbi sa.

28 Feb 2019, 20:42
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 14 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť