Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 24 Jún 2019, 23:35

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 33 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku
Ako mat dobre kamaratky
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Obrázok užívateľa
Príspevok Ako mat dobre kamaratky
Ako prvu vec by som rad poprosil moderatorov aby nemenili nazov temy. Ako druhu vec by som ludi co budu odpisovat rozdelil rad do troch kategorii.
1. tych co nepochopili o com je tema
2.tych co pochopili ale budu mat moralisticke kecy
3. tych co pochopili a vedia o co ide, bez blbych kecov, kto chce tak sukromnu spravu.

Cisto hypoteticky, teoreticky, virtualne, nezavazne, fantasticky, sa bavime. to je dolezite vediet. :psssst: :twisted: Predstavme si situaciu ze: Mate super priatelku, frajerku, je to desna kočka, vsetko ok. Ktora ale za dlhe obdobie co ste spolu tak nejako pasivne-aktivne, robi vsetko pre to aby ste neboli v pritomnosti dalsich krasnych zien. Tak nejako to prijimete, ale po case si uvedomite ze vas odstavila doslova a do pismena od kazdej okrem nej. (tu nastupuju moralisti s hlaskou --- ved tak to ma byt, ty kurevnik jeden, mas krasnu zensku, ktora je uplne super, co by si ty chcel? a bla bla bla .... )
Po case zistite, ze stale na to mate, a nejako z vas vyzaruje ze ste v pohode, a dajme tomu cisto teoreticky, ze vas zeny zacnu oslovovat same, a ze teda riadne zenske, akoze fest kočky. Plus do toho vy mate sami od seba chut ich spoznavat a nemate problem sa prihovorit, zoznamit, zakecat, proste ide vam to. (chyba vam kontakt, mne osobne velmi, ja som bol velmi dlhe obdobia tak ze som mal kamosky s ktorymi sa dalo o vsetkom, doslova ;) )
Dostavate rozne pozvania, navrhy, a aj ked mate sialene obmedzene moznosti kde niekoho spoznat tak jednoducho aj napriek tomu to ide. :wink: Samozrejme odmietate pozvania za ktore by vam vase stare JA dalo facku, nuz ale ved sme vsetci slusni verni gentlemani.
Problem nastava ze ak sa sexi zenska dozvie ze ste zadani, tak v drvivej vacsine (proste skoro 100%) zaujme tzv stanovisko ze drzi s tou vasou. Ku prikladu dojde na temu (z ktorej sa uz nevyvleciem) ci som zadany, poviem ze hej, a v tom momente zenska drzi s mojou zenskou. (aj ked ju nepozna) Vsetko sa zmeni na styl, Sla by som s tebou keby si bol nezadany, tvojej kočke by som to nespravila, moze byt len rada ze ta ma. Popripade ked sa poznate dlhsie dojdu hlasky no qwertak ty si ale aky kurevnik ze si chces vobec dovolit ist von s nejakou inou zenou nez svojou ? a bla bla bla. To zvysne percento pripada na zenske ktore to proste vzdaju, nechcu byt dalej v kontakte ked vidia zeeeee som zadany.

:twisted: otazkou je: samozrejme teoretickou. ved vsetko tu je len teoria. Ako mat so striktne obmedzenymi moznostami (ak so svojou zenskou uz zijete) dobre kamaratky? :twisted: ten smajl tam ma svoj vyznam .... kto to docital az sem, dufam ze sme sa pochopili. o ake kamaratky ide...... o dobre kamaratky. :wink: :psssst:

31 Okt 2016, 22:33
Light Expert
Light Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Ako mat dobre kamaratky
na zafo.sk mozes najst dobre ''kamaratky'' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

31 Okt 2016, 23:36
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Keby mas rad koncerty (nie disco) tak tam sa da natrafit celkom lahko na dobru "kamaratku". Teda ak si tam bez svojej a hned to tej dievcine nevytrubis, ale az potom ked uz je zaujata tebou :) Povacsine moze byt problem udrzat tu hranicu aby sa jedna strana nenamotala. Hlavne si ju drzat mimo FB a podobne veci, kde by ti mohla dosrat tvoj fungujuci vztah

31 Okt 2016, 23:53
Profil  WWW
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

ja to poznam ako specialne kamaratky, resp. kamaratky s benefitmi. ak som dobre pochopil. lebo teba pochopit je umenie.

01 Nov 2016, 0:17
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Tak sa rozid so svojou super sexy inteligentnou kockou a kamaratky prestanu moralizovat a mozno bude aj ohnostroj :wink: Alebo klam az sa budu hory zelenat.

01 Nov 2016, 9:22
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Mne osobne tiez vadilo, ze som nemohol mat kamaratky, ked som bol vo vztahu, lebo vsetky boli.. Nebudem pouzivat zbytocne expresivne slova. V kazdom pripade je uz vsetko tak, ako ma byt so zenami, s kt. som sa bavil predtym sa bavim aj teraz. Ano, s niektorymi je to aj s vyhodami, co nebudem popierat. Ale tie vyhody by som nevyuzival, keby mam stalu partnerku, co asi nebude tvoj pripad. Naco ti je potom priatelka? Ved sa rozid, ako ti pise melonSVK, a mas po moralizovani a mozes sa kamaratit aj s vyhodami.

01 Nov 2016, 11:52
Profil  ICQ  YIM  Twitter  WWW
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Alebo sa jej opýtaj priateľky, či by jej vadilo, keby si mal kamarátky s výhodami :P

Inak neviem, čo riešiš. Ak chceš spávať s kamoškami a si vo vzťahu, tak okrem vyššie spomenutého je to možné akurát permanentným klamaním priateľke...

01 Nov 2016, 12:11
Profil  ICQ  
Obrázok užívateľa
teoreticka rovina:

Neututles moc kde byvas, lebo kazda sa to pyta. Ak zaklames, tak mas problem pri vetach typu, pridem po teba? ideme k tebe ?
Ak nemas auto (lebo si napr totalne mizerny sofer,... nie preto zeby si nemal na auto, ... ) tak si viac menej v prdeli lebo nemas miesto.
V meste aj velkom, ta na tuty niekto proste uvidi.....
Facebook nejako je problem oje***, nastavenia skupin ani obmedzene nepomoze, dotazuje sa preco nema plny pristup. ...
To nehovorim o tom ze doma musis vysvetlovat co a ako....

to len nahlas premyslam. :D :D :D :D

01 Nov 2016, 13:39
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Neututles moc kde byvas, lebo kazda sa to pyta. Ak zaklames, tak mas problem pri vetach typu, pridem po teba? ideme k tebe ?
- bývaš so spolubývajúcim, ktorý je neustále na byte, takže zatrtkať by ste si radšej mali ísť k nej + je to asociál, preto by si bol nerád, keby ho stretla, takže radšej budeš chodiť po ňu

Ak nemas auto (lebo si napr totalne mizerny sofer,... nie preto zeby si nemal na auto, ... ) tak si viac menej v prdeli lebo nemas miesto.
- sex v aute je maximálne nepohodlný (trust me)

- bol si len so svojou dlhoročnou kamoškou na obede

Facebook nejako je problem oje***, nastavenia skupin ani obmedzene nepomoze, dotazuje sa preco nema plny pristup. ...
- v čom je problém? Veď prístup na svoj FB priateľke dávať nemusíš

To nehovorim o tom ze doma musis vysvetlovat co a ako....
- keď s podvádzaním tvoja priateľka nesúhlasí, tak ti asi nezostáva nič iné iba klamať a zatĺkať...

01 Nov 2016, 14:11
Profil  ICQ  
Obrázok užívateľa
:psssst: teoreticka rovina:

Dik za nacrtnutie :P uvitam viacero napadov. :D

01 Nov 2016, 14:31
King
King
Obrázok užívateľa

//autoeditácia príspevku (01 Nov 2016, 14:38)
- sex v aute je maximálne nepohodlný (trust me)
- buď klameš alebo máš zlé auto alebo si výškový nadpriemer :smt059

- bol si len so svojou dlhoročnou kamoškou na obede
-nemyslím si, že nadmerné fyzické kontakty zachytené očami kohokoľvek kdekoľvek by sa dali nejako rozumne vysvetliť

01 Nov 2016, 14:37
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Ked uz chces silou mocou tahat za viac laniek naraz, radim ti pri bohu kristu svatom, zapamataj si co si kedy ktorej povedal.
Zeny su ako slony, vedia co si jej povedal 28.3.2014 o 16:21, co si mal vtedy oblecene a aj ako si sa pri tom tvaril. Akonahle sa raz v niecom seknes, pojde po tebe a bude ta dr*at dovtedy, kym sa nepriznas alebo neumries. Toto by som vazne nepodcenoval, inak bude s tebou zle nedobre.

Ale za mna stale plati, ze to nie je dobry napad. Alebo bud poslusny priatel, alebo bud lokalny sperm donor. Naraz to fungovat moze iba chvilu.

01 Nov 2016, 15:00
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

Ak by som mal rovnaké úmysly ako qwerty, tak by som sa so svojou side chick nepretŕčal po meste. Veď na to mám frajerku. Ak tú frajerku nechcem ani na to, aby so mnou zašla do kina, tak už neviem, na čo by som ju mal mať.

Spoločné chvíle so side chick by som preto eliminoval len na zásuny u nej v byte a to by bolo všetko.

Inak áno, mám vysoko nadpriemernú výšku, ale myslím, že ani qwerty nie je z najnižších, takže si myslím, že by narazil na podobné problémy ako ja. A aj auto mám samozrejme väčšie ako priemerné, no stále sa to dá eliminovať maximálne tak na missionary, cowgirl a spooning pri vysoko obmedzených možnostiach pohybu.

01 Nov 2016, 17:40
Profil  ICQ  
Hardcore addict
Hardcore addict
Obrázok užívateľa

melonSVK píše:
Ale za mna stale plati, ze to nie je dobry napad. Alebo bud poslusny priatel, alebo bud lokalny sperm donor. Naraz to fungovat moze iba chvilu.
This ^
Bud sa s nou dohodni na otvorenom vztahu alebo ta budu cakat pekne problemy.

01 Nov 2016, 20:08
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

MelonSVK ma recht, co sa tyka tej zenskej pamate. Tahat to s viacerymi popri frajerke je strasne mentalne narocne, ak ma clovek v hlave tak to chvilu udrzi, ale dlhodobo nemozne. A vravi sa, ze kazda sranda daco stoji, tak proste pusti zilou a zaplat hotel(radsej v hotovosti), potom das na bare kavu a este si to das do nakladov a si vyhral :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A vykecat sa toho da naozaj vela, zalezi od toho, aky clovek zivot vedie. Ak nechodis von s kamosmi a zrazu von chodit zacnes, tak je to maximalne podozrive. Ak mas vsak vela kamaratov a casto chodis von, popripade riesis daky biznis tak to z casu na cas ide v pohode. Zeny chcu chlapom verit a vela si same pred sebou ospravedlnia.....

Auto ani nema vyznam komentovat pokial si to chce clovek naozaj uzit a nejde mu len o zarez.

A poprosim bez odsudzovania, ja poslucham..... :wink:

02 Nov 2016, 9:49
Profil  ICQ  
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

zaklad je radsej hovorit menej ako klamat. nevymyslaj si historku preco nemozes ist v piatok von, proste povedz ze nemozes ist v piatok von. dalsie otazky ignoruj. proste sa ta opyta a ty sa jej opytaj nieco uplne ine. nie len ze budes mat menej starosti ale aj tej babe prides zaujimavejsi, lebo si "tajomny"... samozrejme ak si ukecany ze ona sa nedostane pri veceri k slovu a potom ked sa ta opyta preco si nemohol cez vikend byt s nou a ty budes ticho, tak je to problem. preto treba hovorit malo. nie aby nastalo trapne ticho, ale viac sa pytat ako odpovedat. nech hovori ona, este bude mat dobry pocit ze aka si super butlava vrba.
ked uz mas klamat, tak potom konzistentne, vymysliet si uveritelnu historku a vsetkym rozpravat to iste. precoze akonahle zacnes klamat improvizaciou tak si to nezapamatas a casom to doseries.

auto je blbost, to je fakt len na to aby si sa vystriekal, rovnaky zazitok si uzijes v krcme na zachodoch... otras jedno aj druhe. treba pokukat, v bratislave su hotely, hostely, ktore viac menej rataju s tym ze tam prides len na trtkacku. kamarat takto nejake 2 roky s koegynou chodil ked nemali kde inde byt. vyskusam nejake doporucenia ziskat :) minule mi aj hovoril ze jeden mal fakt low cost len si zatrtkat, druhy mal trochu lepsi ked si chceli uzit poriadne (zrkadlo na strope, vyhlad do sprchy rovno z postele..), len si to nepamatam.

02 Nov 2016, 10:24
Obrázok užívateľa
aacid -- pozistuj.
javatar -- ziadne otvorene vztahy
P4ra -- nerozisiel by som sa. naco. neexistuje efektivny dovod. Predstav si ze mas super paradne auto co splna vsetko co chces, nuz ale ked mas cas a v meste je autosalon nedojdes pozriet? popripade ked ti chodia pozvania na testovacie jazdy? :psssst:

typek hore -- fakt som katastrofalny sofer. kto so mnou sadne za volant, po chvilke utecie s obrovskym strachom a hrozou. ja nemam problem sa vyburat aj do prvej znacky, mam aj autoskoly hotove aj motoriku, aj testy, diagnostiku, vsetko, vo vsetkom som super. s odporucanim ze mozem ist aj na kamion, ale akonahle sadnem do auta, ta konec. :| auto nezvladam.
- nesom v blave. Momentalne neriesim biznis, a tuna je pocet ludi s ktorymi sa da niekam ist zalostne malo. kazdy pohyb mimo je podozrivy....

boze ako to napisat. Ja som bol dlho zvyknuty ze na urcite druhy cinnosti, som mal urcity okruh sexi zenskych... Vztahy, ktore som mal vtedy to neovplyvnilo, koniec skoly, dlhodoby vztah, zmena prostredia + (kazdy sa rozutekal kade tade), a hlavne odstavovanie ma od kazdej peknej sposobili ze vau super. mam po pi*i frajerku, Ale. ja sa to pokusim napisat. Zijem s nou. roky! Akoze pridem do posilky a sme tam spolu super,(uz tam ale chodim sam -- :twisted: ) ideme na bicykle a sme spolu, super. ideme na vylet a sme spolu, super. a prideme domov a sme spolu. super. ale furt je to ta ista osoba ! ja potrebujem nejaky cas kedy, kur*a fix, ja neviem.... znova nabrat okruh sexi zenskych, ktore budu so mnou chodit kade tade a bude medzi nami eroticky nadych, iskra, flirt, ale absolutne nic sa nemusi stat.

02 Nov 2016, 13:14
Redeemer
Redeemer
Obrázok užívateľa

Aj prácu máte rovnakú?

02 Nov 2016, 13:29
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

qwerty-xyz píše:
Predstav si ze mas super paradne auto co splna vsetko co chces, nuz ale ked mas cas a v meste je autosalon nedojdes pozriet? popripade ked ti chodia pozvania na testovacie jazdy? :psssst:

Ked idem na testovaciu jazdu, auto sa mi paci viac ako moje aktualne a mam na pravidelny servis, tak si ho kupim a stare predam. Nejazdim na styroch autach sucasne :) Ale davam si pozor, aby do pol roka neodisli vstreky, airbagy a podobne "komponenty", lebo na plakanie za starym je uz neskoro. :D To uz ma noveho majitela :P

02 Nov 2016, 13:42
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

ked uz je analogia s autami. v byvalej praci mal sef ml amg, to bolo jeho auto. lenze v lete si chces trochu uzit, tak mas porsche carreru cabrio.
no a ked v zime muselo ml do servisu, tak nejazdil na cabriu, ale pozical manzelkyn mercedes.

proste kto na to ma, ma rozne auta na rozne prilezitosti :)

02 Nov 2016, 14:15
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 33 ]  1, 2  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia