Ako sa najlepsie bit ?

O športe...
Pinhead
King
King
Používateľov profilový obrázok

Re: Ako sa najlepsie bit ?

Príspevok od používateľa Pinhead »

hughito,
teleskop nosím už cca 7 rokov a už bol použitý veľakrát....
lamer753
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa lamer753 »

A kedy ten teleskop vytahujes?
Ked uz ide udriet, tak ho s tym zrazu prekvapis, alebo uz pri prvej nadavke / naznaku nasilia* ?

A preco je nosenie noza velke Nie ?
(len taka otazka zo zvedavosti)

* Co je to naznak nasilia ?
markus
Light Professional
Light Professional

Príspevok od používateľa markus »

naozaj je najlepsie sa nebit, ja mam takmer 30 rokov a okrem jednej potycky na ZS som nemal potrebu sa bit(aj to bolo asi take ze za mnou prisiel spoluziak ze ideme sa bit a za chatkami bol skoro cely rocnik a akoze sme sa sli bit a oni sa prizerali)

najdolezitejsie je neprovokovat, ako spravanim, slovom ale ani vyzorom, vyhybat sa miestam kde nieco hrozi(kto ide na dedinsku disku tak musi pocitat s tym ze dostane po hube)

ak uz ale ma prist k potycke, je urcite dobre vediet ze sa mam o co opriet, sam som chodil na zapasenie(dobre na obranu hlavne na zemi) a jiu jitsu(komplet sebeobrana)
taktiez neuskodi spravit jeden dva ukroky(nikdy nie smerom k stene) aby si mal dobry vyhlad na situaciu, ale take veci ta naucia aj v kuroch

mne ucarovalo jiu jitsu ale aj napr kickbox moze byt perfektny na ulici
hughito
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa hughito »

Pinhead napísal:hughito,
teleskop nosím už cca 7 rokov a už bol použitý veľakrát....
A neboli nejaké následky ?

Ja keď si predstavím, že by som sa pustil do niekoho teleskopom, tak by to muselo byť dosť deštruktívne. V podstate sa ten teleskop aj "bojím" naplno využiť, to by muselo ísť fakt do tuhého.
COTHW
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa COTHW »

Pinhead
PS: čo zákon 372/1990 Zb. z. §47 písmeno H ?
Priestupku sa dopustí ten kto ...
h) nosí na miestach prístupných verejnosti chladné zbrane, najmä dýky, bodáky a šable, okrem prípadov, keď sú súčasťou rovnošaty, historického alebo národného kroja, výstroja a výzbroje ozbrojených síl, ozbrojených zborov a ozbrojených bezpečnostných zborov, alebo na športovú činnosť, výkon práva poľovníctva, rybárskeho práva, povolania alebo zamestnania, ako aj iné predmety, ktorými možno ublížiť na zdraví, ak možno z okolností prípadu alebo správania sa osoby usudzovať, že sa majú použiť na násilie alebo hrozbu násilím,

(2) Za priestupok podľa odseku 1 písm. a) až d) možno uložiť pokutu do 33 eur, za priestupok podľa odseku 1 písm. e) až g) pokutu do 99 eur a za priestupok podľa odseku 1 písm. h) až j) pokutu do 165 eur.

Lebo dočítal som sa aj o prípadoch kedy bol napr. nôž odobratý človek si posedel pár hodín na polícii a bol ešte rád, že nedostal pokutu a to bol nôž na skrytom mieste a človek nebol pod vplyvom alkoholu.
Pinhead
King
King

hughito,
zákonné nie.... za tie roky boli pár krát (spočítam na prstoch jednej ruky) aj zavolaní policajti, ale svedkovia mi vždy dosvedčili, čo som potreboval, a potom to vyšumelo niekde do stratena....

COTHW,
"ak možno z okolností prípadu alebo správania sa osoby usudzovať, že sa majú použiť na násilie alebo hrozbu násilím"..... Toto je tá super najdôležitejšia časť celého ustanovenia.... na tomto sa dá všetko postaviť, a už to záleží len na schopnosti jednať (respektíve vnútiť im svoj pohľad) s ľuďmi....
COTHW
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa COTHW »

Pinhead to som sa dočítal aj na rôznych fórach, len aby si to dáky "inteligent" nevysvetlil zas po svojom.

(už druhý deň mi nejdú karmovať daktoré osoby a to dávam len K+ je toto normálne)
Zaxman
Guru
Guru
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Zaxman »

pinhead a zbran si už použil ? či vystrel do vzduchu alebo do niečoho ?niekoho ?

podla mna je hocijaku zbran zo sebou nosiť blbosť .......z akeho dôvodu ? ked sa ide niekto bit tak idu minimalne 3vs1 a ty v sebaobrane niekomu niečo spraviš a komu uveria ? 3 chalanom ktory budu tvrdit ze si nanich vytiahol nôž a chcel ich okradnut alebo tebe čo budeš tvrdiť ze si sa bránil ?
Pinhead
King
King

zaxman,
to, či som použil/nepoužil strelnú zbraň nebudem rozoberať na internete.... Ak si pamätáš na našu komunikáciu cez SS, tak tam som Ti určité veci objasnil... Ale v zásade, prežil som už kadečo....

A k noseniu zbraní.... To už je na každom, ako sa zariadi, či bude niečo mať, či nie.... Ale predpokladá to jedno, pokiaľ už niekto niečo nosí, mal by to aj vedieť používať.... A o tom "uverení".... To už je vec vyšetrovateľov, súdov, respektíve šikovného právnika, správnych konexií a schopnosti vedieť komunikovať s ľuďmi a rovnako trochu aj s nimi vedieť manipulovať....
A koniec-koncov.... Použitie všetkého mimo strelnej zbrane netreba hlásiť nikde.... Takže keď príde k niečomu a použije sa povedzme teleskop (alebo aj séria klasických úderov a techník bez zbrane), tak nevidím dôvod na privolanie polície. Dotyčný vie, prečo to bolo, ja to viem tiež a nemusí sa nikto do toho montovať.... :!:
Divad
Light Expert
Light Expert

Príspevok od používateľa Divad »

Ako sa najlepšie biť?
Ja osobne môžem ponúknuť nejakú tú radu.
Nebudeš obávaný bitkár keď si iba kosť a koža. Čiže treba posilovať. Mať namakané svaly ktoré budú vzbudzovať rešpekt. Ak nemáte aspoň svaly, aj tuky postačia. Stále lepšie ako vychrtlík.
Ďalej je dôležité vybudovať si pred súperom aspoň malý rešpekt. Vyťahujte sa naňho a nadávajte mu. Buďte skrátka "hustý"... potom súper nebude až taký presvedčený o víťazstve a ty mu môžeš skôr rozbiť hubu.
Tak, predohra je za nami teraz technika:
zaujmite bojový postoj, päsťami si krite tvár a lakťami hrudník. U pravákov by mala byť ľavá noha vpredu a pravá vzadu.
Nie je dobré dlho okolo neho poskakovať. Skrátka, chce sa ten chalan biť, tak ho zbite. vrhnite sa naňho hneď, zasipte ho sériou rán, u väčšiny chalanov, nestihnú zareagovať a ani všetko vykryť. Poprípade to môžete aj vyriešiť jedným kopom zadnej nohy do brucha. Verte, toto je minimálna pravdepodobnosť že vyblokuje. Keď tam dá aj ruku, kopnete mu aj do nej. Aj to je dosť bolesť. Po takomto silnom kope sa daný človek ani nemusí zodvihnuť.
Tak držím palce.
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

zasypte supera sprskou ran... uhm ako v case 0:21 ?
:lol:
igorovic
Expert
Expert

Príspevok od používateľa igorovic »

Divad napísal:Ako sa najlepšie biť?
Ja osobne môžem ponúknuť nejakú tú radu.
Nebudeš obávaný bitkár keď si iba kosť a koža. Čiže treba posilovať. Mať namakané svaly ktoré budú vzbudzovať rešpekt. Ak nemáte aspoň svaly, aj tuky postačia. Stále lepšie ako vychrtlík.
Ďalej je dôležité vybudovať si pred súperom aspoň malý rešpekt. Vyťahujte sa naňho a nadávajte mu. Buďte skrátka "hustý"... potom súper nebude až taký presvedčený o víťazstve a ty mu môžeš skôr rozbiť hubu.
Tak, predohra je za nami teraz technika:
zaujmite bojový postoj, päsťami si krite tvár a lakťami hrudník. U pravákov by mala byť ľavá noha vpredu a pravá vzadu.
Nie je dobré dlho okolo neho poskakovať. Skrátka, chce sa ten chalan biť, tak ho zbite. vrhnite sa naňho hneď, zasipte ho sériou rán, u väčšiny chalanov, nestihnú zareagovať a ani všetko vykryť. Poprípade to môžete aj vyriešiť jedným kopom zadnej nohy do brucha. Verte, toto je minimálna pravdepodobnosť že vyblokuje. Keď tam dá aj ruku, kopnete mu aj do nej. Aj to je dosť bolesť. Po takomto silnom kope sa daný človek ani nemusí zodvihnuť.
Tak držím palce.
:lol: :lol:
FL0W
Medium Expert
Medium Expert

Príspevok od používateľa FL0W »

No tak ja som sa bil asi tak raz v živote a to som použil tri jednoduché ťahy : 1.Kopanec medzi nohí (chlapec je omráčený) 2.Chytil som ho za vlasy(ak ich ma krátke tak skús za ucho) 3.S kolenom mu rozbiť face......A chlapec si už nabuduce dva krát rozmisli či sa bude chcieť biť...Ale ten chalan na ktorom som to vyskúšal sa moc biť nevedel.. :D Ale myslím že sa to dá využiť....Hlavne pri takých „Ktorí robia machra a hajzel majú na chodbe“ :D
ColdRain
Addict
Addict

Príspevok od používateľa ColdRain »

myslim ze nic efektivnejsie este nikdo nevymyslel len doplnim ze ak nie su vlasy lepsie je proste oboma rukami chytit zatylok a tak "narazit" hlavu na koleno
hughito
Redeemer
Redeemer

Zastaví človeka v afekte kopnutie do vajec ?
ColdRain
Addict
Addict

uz ta kopli do vajec poriadne?
javatar
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa javatar »

hughito napísal:Zastaví človeka v afekte kopnutie do vajec ?
ak je kopajuci nie - aj je kopnuty a rana sadla (co zvykne) tak urcite ano...
hughito
Redeemer
Redeemer

No však o to ide: rozdiel je, ak by ma mal niekto kopnúť tak, že v pohode stojím, ešte sa rozkročím a poviem kop a taký prípad, že už počas nejakého útoku sa ma niekto pokúsi akosi kopnúť do vajec - možno aj sčasti trafí, ale sotva sa mu poradí nejaká priamy plný zásah.

Celkovo sa mi zdá táto zaručená technika kopania do vajec dosť nepraktická a určite by ma to ani nenapadlo, ak by som sa ocitol v krízovej situácii.
ColdRain
Addict
Addict

tak ak ta niekto prepadne v tmavej ulicke od zadu asi tazko ho kopnes do vajec, ale ak ti niekto zacne nadavat a sacat ta, tak kopanec do vajec je najlepsie prvy uder aky sa da dat, vacsinou kazdy caka ze mu das na tvar a hlavne netreba tam vela sily na prvotriedny ucinok, ked je moc blizko das koleno, ked je dalej normalne holenou/nartom...ked uz je bitka je vsetko komplikovanejsie, ale vacsinou prave tam sa clovek rozhana a je pekne rozkroceny, ked ste blizko das ho do clinchu a znova kolenom...samozrejme nie je to jedina mozna obrana, ucinnost je hlavne este pred zaciatkom boja, proste ked niekto vyriva uzemnis ho tym, pripadnes das nejaky fakeovi uder aby sa odkryl, ked uz sa trhate ako psy, vsetko je o nahode, ale urcite to nie je na skodu aj ked netrafis dostane koleno do brucha, ak ho mas v clinchy moze dopadnut na solar, proste nie je tym co pokazit
javatar
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa javatar »

nik netvrdi ze je to univerzalny tah, ja ani nehovorim ako sa ma clovek bit - len ze v pripade uspesneho prevedenia na muzskeho protivnika je to efektivne...
Napísať odpoveď