Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 20 Feb 2017, 2:51

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 197 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalšia

Choď na stránku
Choroba zvana klikerstvo a.k.a. posthunting
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok Choroba zvana klikerstvo a.k.a. posthunting
Skratim to.

Neposthuntujte! Tu sa mozete vidiet :)

//obrázky vkladajte do prílohy

01 Feb 2006, 17:34
Profil  WWW
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
co mate vsetci furt s tym posthuntom? myslite, ze nikto si nedokaze dat vyssi ciel ako postupovat v rankoch na hojkovi?

01 Feb 2006, 22:06
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok 
kandler píše:
co mate vsetci furt s tym posthuntom? myslite, ze nikto si nedokaze dat vyssi ciel ako postupovat v rankoch na hojkovi?

ze sa zrovna Ty vedecky zalozeny a racionalne mysliaci clovek pytas taku neskonalu blbost to sa divim :shock:. Posthunt = zbytocne nove adds do db/zatazovanie db/floodovanie fora/esteticky to nevypada dobre/vytvara to chaos pri citani

01 Feb 2006, 22:47
Profil  WWW
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
lenze ten prvy vypada skor na to ze poslal prispevok, vyhodilo mu to chybu, si myslel ze to neodislo tak to chcel poslat druhykrat a nieco tam pritom dopisal (teda aspon podla toho casu)

01 Feb 2006, 23:38
Medium Star
Medium Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
uplink píše:
ze sa zrovna Ty vedecky zalozeny a racionalne mysliaci clovek pytas taku neskonalu blbost to sa divim :shock:. Posthunt = zbytocne nove adds do db/zatazovanie db/floodovanie fora/esteticky to nevypada dobre/vytvara to chaos pri citani

Ja lenze tych par addov navyse uz fakt neurobi rozdiel pri tych kolko? 140000 prispevkov? A pri citani to az take dramaticke potiaze nerobi. AKurat vy moderatori sa vyzivate v buzerovani kvoli takym drobnostiam :D

01 Feb 2006, 23:39
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok 
kandler píše:
Ja lenze tych par addov navyse uz fakt neurobi rozdiel pri tych kolko? 140000 prispevkov? A pri citani to az take dramaticke potiaze nerobi. AKurat vy moderatori sa vyzivate v buzerovani kvoli takym drobnostiam :D
myslim ze nie je tvoja vec v com sa moderatori vyzivaju.

01 Feb 2006, 23:50
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Uplink: Inak naozaj mam pocit, ze je to skor "buzerovanie". V mojom prispevku, ktory si potom zmazal, som to jasne povedal, v com to je. Niekto to tu uz ciastocne spomenul. Chyba je niekde vo fore. Aj u nas na intranetackom fore sa raz nieco take dialo, admin to vyriesil, no neviem ako. Ale viem, ze to bola chyba fora, lebo to robilo kazdemu. Proste vsade bolo po 2-3 rovnakych novych prispevkov.

02 Feb 2006, 11:03
Guru
Guru
Obrázok užívateľa

Príspevok 
SHiFTeR píše:
Uplink: Inak naozaj mam pocit, ze je to skor "buzerovanie". V mojom prispevku, ktory si potom zmazal, som to jasne povedal, v com to je. Niekto to tu uz ciastocne spomenul. Chyba je niekde vo fore. Aj u nas na intranetackom fore sa raz nieco take dialo, admin to vyriesil, no neviem ako. Ale viem, ze to bola chyba fora, lebo to robilo kazdemu. Proste vsade bolo po 2-3 rovnakych novych prispevkov.

toto nie je o rovnakych prispevkoch...
toto je o tom ze niekto povie A
potom si spomenie ze xcel este nieco povedat a namiesto toho aby z editoval svoj prispevok, napise novy s B
potom v extremnom pripade este povie nejaky OT v tretom...
ide ma slahnut ked to vidim...
dalsi ludia ktori xcu nieco napisat si to pozru a nevedia na co maju reagovat... je to hlupe, detinske a nezodpovedne, rozbija to hlavnu temu a sper diskusie, a preto to mazem...

02 Feb 2006, 12:23
Profil  ICQ  
Expert
Expert
Obrázok užívateľa

Príspevok 
asi tak... bud im to robi dobre, ze vidia svoje avatary 4x pod sebou, alebo je to lenivost editnut si post... ale este su 3 diagnozy: spammer, nuub a dement...

02 Feb 2006, 12:26
Profil  ICQ  
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
som za, taketo prispevky by sa mali mazat ... niektori asi nevedia pouzivat uprav :wink:

02 Feb 2006, 15:39
Profil  ICQ  
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
MystiQ píše:
som za, taketo prispevky by sa mali mazat ... niektori asi nevedia pouzivat uprav :wink:
len si predstav aka to musi byt robota pre modov, ekby mali vsetky blbe prispevky mazat,.. a podla mna sa neda naucit vsetkych uzivatelov pouzivat uprav.. :idea:

02 Feb 2006, 16:13
Profil  ICQ  WWW
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
robeno píše:
len si predstav aka to musi byt robota pre modov, ekby mali vsetky blbe prispevky mazat,.. a podla mna sa neda naucit vsetkych uzivatelov pouzivat uprav.. :idea:

neda naucit??? To je akoze vyhovorka? Nevidia tam UPRAV ??? Ved to je zbytocny spam :!:

02 Feb 2006, 16:15
Profil  ICQ  
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
MystiQ píše:
neda naucit??? To je akoze vyhovorka? Nevidia tam UPRAV ??? Ved to je zbytocny spam :!:
nj, spam ani ja nemam rad.. ne, vyhovorka to neni.. len vymysli sposob ako to vsetkym vtrepat do hlavy... :idea:

02 Feb 2006, 16:23
Profil  ICQ  WWW
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Jednoducho by som to spravil tak, ze ak posledny prispevok threadu je odo mna, tak by mi nepovolilo poslat novy prispevok, kym by posledny prispevok threadu nebol od niekoho ineho.

02 Feb 2006, 17:04
Light Professional
Light Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
SHiFTeR píše:
Jednoducho by som to spravil tak, ze ak posledny prispevok threadu je odo mna, tak by mi nepovolilo poslat novy prispevok, kym by posledny prispevok threadu nebol od niekoho ineho.

fajn sposob ... ale jeden hacik ... neviem ci to uz sa neda zmenit ... phpBB to uz asi tak ma nastavene, ze hocikto moze poslat prispevok aj ten , kto to napisal posledny :wink:

02 Feb 2006, 17:08
Profil  ICQ  
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
a ja by som prijal moznost zrusit prispevok.. myslim ze tu aj taka moznost bola, no len nejako nejde

02 Feb 2006, 22:14
Profil  ICQ  WWW
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok 
robeno píše:
a ja by som prijal moznost zrusit prispevok.. myslim ze tu aj taka moznost bola, no len nejako nejde

ide, ale len prispevok co si napisal ako posledny. Potom ho uz nemozes zrusit.

02 Feb 2006, 22:25
Profil  WWW
Star
Star
Obrázok užívateľa

Príspevok 
uplink píše:
ide, ale len prispevok co si napisal ako posledny. Potom ho uz nemozes zrusit.
ved to viem.. ale sa mi raz stalo ze som som omylom neco napisal a nevsimol som si to.. a nedalo sa to uz zmazat.. (ale medzi tym som poslal uz nejake prispevky..) ale aj tak si myslim ze by tu mala byt taka moznost ze hocikedy zmazat prispevok.. myslim si ze viac ludi by to privitalo..

02 Feb 2006, 22:50
Profil  ICQ  WWW
Darca
Darca
Obrázok užívateľa

Príspevok 
niekto tu spomenul ze tych par addov neurobi ziadny rozdiel.. no lenze niektori maju v tych hlavach trosku natentovane a ak to bude kazdy robit tak to tu bude hrozne.. no neda sa na to pozerat ved ked chcem nieco napisat tak si dopredu trochu premyslim a nena.ebem tam 10 zbytocnych prispevkov.. asi niektorym naozaj ide len o to kolko pripsevkov maju a aky rank..

02 Feb 2006, 22:54
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok 
robeno píše:
ved to viem.. ale sa mi raz stalo ze som som omylom neco napisal a nevsimol som si to.. a nedalo sa to uz zmazat.. (ale medzi tym som poslal uz nejake prispevky..) ale aj tak si myslim ze by tu mala byt taka moznost ze hocikedy zmazat prispevok.. myslim si ze viac ludi by to privitalo..
este stale mozs prispevok ktory xces zmazat jednoducho upravit a vymazat obsah a prepisat napr: "Odstranene autorom" :wink:

03 Feb 2006, 10:26
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 197 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalšia

Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia