Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 13 Dec 2019, 15:51

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5467 ]  Predchádzajúca  1 ... 270, 271, 272, 273, 274
Choď na stránku
Facebook
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: Facebook
Hensym - dik ze si to zmenil, som rad ze si to pochopil.

Myslim ze o tomto pripade informovali (tusim na zive.sk) uz mozno pred par tyzdnami, takze by som necakal, ze to len tak zmazu, no mozno je to uz x-ta kopia.

Na toto je podla mna najlepsie zdielanie varovania na fb, teda na mieste kde sa nachadzaju potencialne obete, ktore mozu byt zaroven medzi vasimi priatelmi, resp. priatelmi vasich priatelov...

Hensym píše:
Odkaz som nahlásil aj do Google phishing zoznamu

Tu by bol odkaz celkom uzitocny, aby mohli aj ostatni podobny obsah nahlasit. :wink:

Je to tato stranka?

https://safebrowsing.google.com/safebro ... ish/?hl=sk

22 Sep 2019, 19:44
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Yes, to je ono.

//autoeditácia príspevku (29 Sep 2019, 18:11)
Už niekoľko týždňov vidím na PC napravo v chate ľudí, s ktorými som si nikdy, alebo niekoľko rokov nepísal. A tí "skalní" tam vôbec nie sú, ale online sú. Ako keby mi to tie návrhy ľudí dávalo odzadu, od najmenej dôležitých. Vám to nerobí?

29 Sep 2019, 18:11
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Ma niekto odsledovane podla coho v Messengeri ukazuje kedy bol clovek naposledy online? Dnes sme to pri debate preberali. S niekym si pisem, dopiseme. Pozriem o pol hodiny a vidim napriklad, ze naposledy bol online 30 minut dozadu. Ked pozriem napriklad o 2 hodiny, tak mi ho ukaze 2 hodiny dozadu online. Cize toto je vsetko v pohode. Ale su pripady, ze napriklad ho neukaze vobec kedy bol online. Alebo mi napise a nie je pritom online, iba mi ukaze, ze naposledy bol online pred 1 minutou.

Aj sme rozmyslali cim to je. Moze to byt tym, ze ked je zapnuty Messenger v mobile, tak ukazuje poslednu aktivitu online. Ale ak zapne potom este Facebook, tak prestane ukazovat kedy bol online? Alebo cim to je?

26 Nov 2019, 20:58
Professional
Professional
Obrázok užívateľa

Má vypnuté zobrazovanie online statusu.

26 Nov 2019, 21:09
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Absolútne vôbec nie. Väčšina si toto nevypína, a blbne mi to aj napriek tomu pri strašne veľa ľuďoch.

Ja som to napr. minule riešil s frajerkou. Na FB chodí iba z jej mobilu a z nášho spoločného PC.
- niekedy je online doslova celú noc, aj keď vedľa mňa spí
- niekedy jej tá aktivita normálne bliká, že chvíľu online, chvíľu offline, pritom mobil zavretý v púzdre vedľa nás
- niekedy jej to ukazuje normálne, ale keď sa odhlási, neukazuje, kedy bola aktívna naposledy (veľmi často)

Toto je pri veľa kontaktoch. Checkoval som, či jej niekto nenahackoval účet, ale nie, jediné logy boli z našich zariadení. Taktiež som vylúčil prístupy k FB appke appkami tretích strán (ale tie by aj tak nemali robiť online stav). Jedna vec je to blbnutie, že ju ukazuje online aj keď nie je, ale čo ma vytáča viac, že sa v 90% času nedozviem, či bola online v poslednom čase alebo nie. Dakedy to fungovalo krásne, proste ukazovalo "Aktívny pred ...." až do hodnoty "1 deň". Dnes to fakt v 90% prípadov nefunguje.

26 Nov 2019, 21:40
Addict
Addict
Obrázok užívateľa

Ked sa zameram na jednu osobu - online status ma zapnuty, pretoze ked si piseme, tak svieti zeleny kruzok vedla nej. Aj v Messengeri ju ukazuje ako aktivnu. Ked si vezmem kamarata, tak toho tiez vidim online. Ale ked kliknem na neho kedy bol online naposledy, tak to mi uz neukaze.

Teraz som nasiel toto: https://m.facebook.com/help/44814148523 ... =cs_CZ&=Go Rozmyslam, ze ci by to nemohlo byt tak, ze ak ma clovek vo Facebook aplikacii vypnuty online status, ale v Messengeri je zapnuty. A ja ako posledny otvorim a zavriem Messenger, tak ma ludom ukazuje kedy som bol naposledy online. Ak ale posledny otvorim Facebook v ktorom mam online status vypnuty, tak mozno ostatnym neukaze kedy som bol naposledy online. Pocitac by skm teraz do toho nemiesal, riesim tu cisto mobilne aplikacie.

26 Nov 2019, 23:37
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Overili sme, aktívny stav má zapnutý aj v messengeri, aj v mobilnej fb appke. Rovnako aj na PC na fb.com.

27 Nov 2019, 20:10
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5467 ]  Predchádzajúca  1 ... 270, 271, 272, 273, 274
Choď na stránku

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia