Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je 18 Okt 2018, 22:38

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 12 ] 
Komu patri ucet v banke?!
Hľadať:
Facebook Twitter Vybrali Sme  

Autor Správa
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok Komu patri ucet v banke?!
Od jedneho typka som si kupil za 200 Sk prevodom na ucet,...ucet na Traviane a uz tyzden sa mi neozval...
Da sa nejako zistit komu ten ucet patri ???
dik :(

18 Aug 2007, 19:59
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok Re: komu patri ucet v banke ?!
ledenaster píše:
Od jedneho typka som si kupil za 200 Sk prevodom na ucet,...ucet na Traviane a uz tyzden sa mi neozval...
Da sa nejako zistit komu ten ucet patri ???
dik :(
skus zavolat na informacie do banky kam si to posielal [posledne stvorcislie za lomitkom je obvykle kod banky], ale pochybujem. Este som to neskusal, ale taketo nfo su vacsinou classified, ale mozno nie, kto vie :).

18 Aug 2007, 21:15
Profil  WWW
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok 
taketo info ti banka urcite neposkytne

21 Aug 2007, 18:05
Medium Professional
Medium Professional
Obrázok užívateľa

Príspevok 
iba keby si mal sudny prikaz ze doslo o podvod a podobne kraviny..... kamaratka robi v banke a im tam chodia ludia ze ci im mozu pozriet či im prišla vyplata a podobne to ich hned posielaju preč to je proti zakonne a ked si to chcu zistit tam je bankomat maju kartu nech si to pozru inač im info o učte nedaju .....pokial sa nejaq nepreukaže že je vlastnikom toho učtu ... :wink:

21 Aug 2007, 18:41
Profil  ICQ  
Site Admin
Site Admin
Obrázok užívateľa

Príspevok 
Enduro3333: To by sa v prvom rade muselo jednat o trestny cin, cize suma by musela prevysit minimalnu mzdu a mam taky pocit, ze min. mzda je vyssia ako 200 korun ;)

21 Aug 2007, 18:45
Profil  WWW
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
wtf? ved vzdy ked si idem zaplatit rapid a nejakemu userovi poslem peniaze tak ta baba za pultom mi vzdy povie meno majitela uctu.

21 Aug 2007, 22:09
Profil  ICQ  
Novice
Novice
Obrázok užívateľa

Príspevok 
reno23, ak vkladas peniaze a babenke za pultom das cislo uctu a opytas sa, ci je ten ucet na jozka mrkvicku a ona ti prikyvne, tak je to ok, ale ak nabehnes do banky a vysypes, ze chces vediet majitela k tomuto uctu, tak zrejme nepochodis

21 Aug 2007, 22:18
Guru wannabe
Guru wannabe
Obrázok užívateľa

Príspevok 
hestera píše:
reno23, ak vkladas peniaze a babenke za pultom das cislo uctu a opytas sa, ci je ten ucet na jozka mrkvicku a ona ti prikyvne, tak je to ok, ale ak nabehnes do banky a vysypes, ze chces vediet majitela k tomuto uctu, tak zrejme nepochodis
ja som jej vtedy dal penize na pult co chcem poslat a ona ze ci to je pre Jozka Mrkvicku (povie majitela uctu) a ja ze asi hej :lol: vazne

21 Aug 2007, 22:20
Profil  ICQ  
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok 
reno23 píše:
ja som jej vtedy dal penize na pult co chcem poslat a ona ze ci to je pre Jozka Mrkvicku (povie majitela uctu) a ja ze asi hej :lol: vazne
tak tam chod este raz a opyta sa Ta to este raz a povies: "Nie, to bude omyl" vrati Ti lova a zistis majitela. Tento moj napad ma jedinu chybicku, asi [urcite] nevyjde :reporter: [tento smajlik sa najviac podoba na detektiva, aj ked je to len reporter]

21 Aug 2007, 22:41
Profil  WWW
Site Admin
Site Admin
Obrázok užívateľa

Príspevok 
uplink: Ono by to slo, ze chce vlozit stovku na ten ucet, ale nie je si isty ci si dobre odpisal cislo uctu, pretoze ho mal na papierkiku a ten sa mu rozmocil ked zmokol alebo nohavice vypral. A tak sa spyta na majitela uctu...

22 Aug 2007, 0:07
Profil  WWW
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok 
hojko píše:
uplink: Ono by to slo, ze chce vlozit stovku na ten ucet, ale nie je si isty ci si dobre odpisal cislo uctu, pretoze ho mal na papierkiku a ten sa mu rozmocil ked zmokol alebo nohavice vypral. A tak sa spyta na majitela uctu...
that's a good . v tychto nocnych hodinach mi uz nefunguje ta hrca na krku :)

22 Aug 2007, 0:16
Profil  WWW
VIP
VIP
Obrázok užívateľa

Príspevok 
hojko píše:
:D ano mohlo by to fungovat. ale v tomto pripade sa jedna o to, ze pokial osoba, ktora peniaze vklada peniaze na ucet, a ucet nie je vedeny pod identifikacnymi udajmi osoby, ktora sa snazi dany kredit na ucet vlozit - teller za okienkom nie je opravneny povedat nazov uctu a jeho majitela. Ak to tak urobi, ja osobne - vzhladom na to ze sa jedna o zavazne pochybenie informacnej bezpecnosti a obchodneho tajomstva, kontaktoval urychlene veduceho front office oddelenia na danej pobocke a poziadal ho o vybavenie pisomnej staznosti na daneho pracovnika front office, ktory mi takyto udaj poskytol. Btw - ked toto pouziju pre Vas prospech, verte mi, ze aj vy sa raz stanete obetou tohto "podvodu".

22 Aug 2007, 17:13
Profil  Twitter  
Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 12 ] 

Kto je on-line 
Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia