NBA

O športe...

Kto tento rok zvitazi ?

Detroit Pistons
7
15%
San Antonio Spurs
12
26%
Dallas Mavericks
2
4%
Phoenix Suns
4
9%
Cleveland Cavaliers
10
21%
Houston Rockets
2
4%
Boston Celtics
8
17%
Utah Jazz
2
4%

Celkom hlasov: 47

jason007x
Light Professional
Light Professional
Používateľov profilový obrázok
Kontaktovať používateľa:

Re: NBA

Príspevok od používateľa jason007x »

Týchto ktorých si vymenoval podľa teba predčia ofenzívne Duranta, Westbrooka, Curryho a Hardena?
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pilifo »

Nevylučoval by som to, ak zoberiem do úvahy aj ich obranné schopnosti :wink:

Ja v zostave nemám vyslovene slabého obrancu. Zato o Hardenovi sa to povedať nedá, jeho by Butler s DeRozanom zničili.

Takého slabého obrancu, ktorý sa ani vôbec nesnaží, nevidieť v lige veľmi často. Video ako ukážka, o čom hovorím...

jason007x
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Veď Harden by ale nebránil logicky. Pod košom by bol ,,prikovaný'' LeBron ktorý by všetko blokoval, mal 0 bodov za zápas (áno divná predstava, ale fungovalo by to) a vpredu by sa striedali Curry, Durant, Westbrook, Harden, Leonard, Thompson... Ja som presvedčný, že by ten tvoj team zničili, ty si zase presvedčený, že by vyhral tvoj, takže je zbytočné už asi to tu ďalej riešiť, lebo tým aj tak nikto nič nedosiahneme.
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Ja nie som presvedčený, že by môj tím vyhral, ja som len presvedčený o tom, že by to bol vyrovnanejší zápas, ako si myslíš ty.

Ale sorry, tá predstava s LeBronom pod košom je dosť komická. Keby tak hrali, tak sa LeBron za prvý polčas vyfauluje a tvoj tím má po vtákoch. Prečo by tak potom nehral žiadny tím? Napr. Golden State by tak kľudne hrať mohli, ofenzívu majú vďaka Currymu a Thompsonovi dosť silnú a Bogut je platný len v obrane. Ale nehrajú tak, prečo asi? Je to systém, ktorý by v modernom baskete nemohol fungovať.
jason007x
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Keď myslíš. Inak ma prekvapuje, že si vôbec do výberu nedal Lowry-ho.

A Carmelo tam podľa mňa nemá moc čo robiť v súčasnosti vo výbere, ak berieme do úvahy túto sezónu (a to som fanúšik Denveru, ktorý spomína na jeho zlaté časy v teame, ale som objektívny). Na západe by sa do zostavy nedostal.
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Lowry by bol určite backup za Walla. Ako čistý skórer je Lowry o málo lepší, ale práve kvôli lepšej obrane proti najlepším hráčom zo Západu by bol Wall v základnej päťke.

Melo má bezpochyby slabšiu sezónu, ale pokles o 3 body na zápas v priemere nie je až taký priepastný. Kto by sa ti tam hodil na 4-ku viac? Gasol? Za mňa nie.
jason007x
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

http://www.evysledky.com/zapas/6eI1OWE1/#prehlad-zapasu Podľa kurzov mi zatiaľ dávajú jednoznačne za pravdu, absolútne v prospech západnej konferencie. Uvidíme, ako to dopadne no.
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Podľa mňa tipovať výsledok All-Star zápasu je hlúposť. Hrá sa takmer nulová obrana (maximálne tak posledných pár minút zápasu), takže hráči si nechávajú priestor na to, aby pobavili divákov. Preto to môže skončiť hocijakým výsledkom.

Exhibičné zápasy podľa mňa jednoducho nie sú vhodný cieľ na stávkovanie.

To už skôr sa oplatí staviť na víťaza 3 Point Shooting Contestu alebo Slam Dunk Contestu ako priamo na All-Star Game.

//autoeditácia príspevku (14 Feb 2016, 12:07)
Oh shit, tak tohtoročný Slam Dunk Contest bol veľmi kvalitný.

Gordon s LaVinom predviedli parádne kúsky. Ani neviem presne určiť, ktorý smeč bol najkrajší. Keby medzi nich ešte hodili Terenca Rossa a DeAndre Jordana, tak by to bol podľa mňa momentálne najlepší výber highflyerov.

guess.whoo
Redeemer
Redeemer
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa guess.whoo »

podla mna to bol najkvalitnejsi slam dunk contest za poslednych niekolko rokov. mne sa o nieco viac pacil Gordon, mozno aj tym, ze pouzil maskota. ako ho preskocil so spojenymi nohami..no nemohol som
jason007x
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Tak len sa mi potvrdili slová a západ vyhral o 23 bodov. Aj som si to podal, ale ušli mi Maďari v hokeji v kvalifikácii na OH mamrdi :lol: Stačilo aby vyhrali zápas hocijako (proste víťaz do rozhodnutia), hoc aj po nájazdoch, ale oni ho na tie nájazdy práve prehrali a postúpili do poslednej fázy kvalifikácie Poliaci. Čo už. http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... ode&live=0

//autoeditácia príspevku (22 Feb 2016, 14:09)
Tak v posledných 2 dňoch dva fantastické individuálne výkony v NBA. Najprv po tom čo Lillard nasúkal 51 bodov Golden State, včera večer ešte fenomenálnejšie Davis 59 bodov Detroitu. :)
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Yup, AD tým svojím výkonom len podčiarkol to, že Pelicans brutálne suckujú. Ak jeden hráč dá pri streľbe 24/34 z poľa 59 bodov a jeho tím stále takmer prehrá zápas, niečo je s jeho spoluhráčmi seriózne špatne :aasmile11:

A k Lillardovi - suck it up, fans! Ako sa 6. najlepší skórer a 7. v asistenciách nedostane do All-Star zápasu je mi záhadou :) Navyše si z Curryho v tom zápase spravil svoju bitch :P
jason007x
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Ten ďalší zápas Portlandu proti Utahu som si aj podal, ale mal som namále, prvý polčas nič okrem úplného úvodu nehrali (taká zaujímavosť, ktorá sa často nedeje, z 11-2 dal Utah 17 bodov bez prerušenia a otočil na 11-19), ale našťastie sa v závere vzchopili a vyšlo http://www.ifortuna.sk/sk/stavkovanie/n ... ode&live=0

No čo sa týka A.Davisa, som zvedavý či pôjde niekedy v blízkej dobe do lepšieho klubu, lebo v New Orleans ako v klube ktorý sa do play-off nebude dostávať, veľa vody nenamúti a ani slávu si nezíska, hoc tam môže podávať výkony aké chce, ale pokiaľ nepomôžu k teamovému úspechu klubu, po kariére upadne do zabudnutia.
Možno by mal nejaký z lepších klubov urobiť podobný ťah ako Miami s LeBronom pred rokmi a angažovať ho, a nakoniec by sa možno chalan tešil aj z titulu raz.

//autoeditácia príspevku (23 Feb 2016, 13:50)
// celkom si ho viem predstaviť v San Antoniu, tam by sa hodil
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Tak AD by sa hodil do každého tímu. To nie je hráč typu Cousins alebo Howard, ktorý keď príde do tímu, tak rozbije celú chémiu.

V San Antoniu však majú už na 4 Aldridgea a ani jeden z týchto hráčov nie je klasická 5-ka, takže si myslím, že je kopec iných tímov, do ktorých by sa hodil viac.

Ten Curry je ale neskutočný. Ak si ešte niekoľko rokov udrží výkonnosť ako doteraz, tak má slušnú šancu prekonať zopár historických rekordov. Už len čakám, kedy dá aspoň 13 trojok v zápase, už od toho nemá ďaleko :)
jason007x
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Keď budú hrať s Phoenixom alebo Philadelphiou asi jedine :) Môže skúšať schválne len trojky hádzať stále, hoc aj 25 za zápas a to mu tam tých 13 nejako padne.

Inak v noci som si aj chcel podať v súboji ,,loserov'' na Brooklyn, ale nedal som, škoda. Vyšlo v pohode.

Ten Phoenix je teraz jednoznačne najslabší team v NBA, až mi ich je ľúto, aké hovno hrajú. Teraz kukám, že od 20.12. dokonca vyhrali len dva zápasy. http://www.evysledky.com/tim/phoenix-su ... /vysledky/ pekný červený pásik a len dve zelené medzi tým.

//autoeditácia príspevku (28 Feb 2016, 7:40)
Dneska zase 12 trojok, jedna chýbala :lol: ale inak len zo 16 pokusov, riadna úspešnosť... a tú poslednú sekundu pred koncom predĺženia dal na riadneho pána.

Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

KD's worst nightmares have come alive :P

https://www.facebook.com/VinesandNBA/vi ... 093330144/

//autoeditácia príspevku (02 Mar 2016, 11:56)
Kurňa, toto video o Silent Assassinovi je poriadne vydarené.

Dame Lillard - moja najobľúbenejšia 0 :)

What time is it? It's Lillard time!!!!!!!

https://www.facebook.com/trailblazers/v ... 648721137/
jason007x
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Tak GSW si opäť poradili s Oklahomou v šlágri, aj keď až v poslednej štvrtine.

GSW a San Antonio stále doma neporazení, obaja 29 zápasov - 29 výhier, a zrejme to už na tú 30-tku dajú, keďže obaja majú v pohode súperov ďalšie zápasy.

Už sa teším na ich vzájomný zápas (20.3.2016 o 1:30 zo soboty na nedeľu - takže ideálne sa to hrá), ale tentoraz na palubovke San Antonia, v ktorom sa ukáže skutočná sila GSW a či si idú pre obhajobu titulu.
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Pripomienka vytvorená, je to najočakávanejší zápas tento mesiac :D

Inak pozerávate to z tých (poväčšinou) shitných streamov alebo má niekto aj zaplatený League Pass? :)
jason007x
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

Ja len tak na free stránkach.

Inak aj zajtra (v noci zo soboty na nedeľu) bude dobrý zápas o 1:00 Cleveland - Boston. A ešte keď s nimi minule Cavaliers doma o bod prehrali (103-104), tak im majú čo vracať.

//autoeditácia príspevku (08 Mar 2016, 3:40)
http://www.evysledky.com/zapas/KQ6AaSMl/#prehlad-zapasu :lol: :lol: :lol: dobrý výsledoček a tie kurzy

//autoeditácia príspevku (19 Mar 2016, 19:35)
Tak dnes ten šláger San Antonio - Golden State, už sa teším. Zaujímavé kurzy sú aktuálne: 1.47 - 2.75 ... takto vysoký kurz na Golden State si za posledné dva roky ani nepamätám. Napriek tomu tipujem výhru GSW a prvú domácu prehru San Antonia v sezóne.
Pilifo
Hardcore addict
Hardcore addict
Kontaktovať používateľa:

Takže máš podané? :P

Snáď sa bude dať nájsť nejaký pozerateľný stream :modlenie:
jason007x
Light Professional
Light Professional
Kontaktovať používateľa:

ee podať som to nepodal, môže to skončiť hocijako, až tak tomu neverím zase. Tipujem dvojku, ale nebudem prekvapený ani keď vyhrá San Antonio. No tiež neviem ešte kde budem pozerať, musím niečo pohľadať. Keď nájdeš niečo v dobrej kvalite, hoď to sem prosím ťa.

//autoeditácia príspevku (20 Mar 2016, 2:57)
// tak prvý polčas na body veľmi chudobný 43:37, že to snáď chudobnejší ani byť nemohol. Ale tak nečudujem sa, je to čistý boj, tento zápas je o veľkej prestíži.

//autoeditácia príspevku (20 Mar 2016, 4:06)
Tak máme to za sebou. San Antonio teda fakt bravúrne zlikvidovalo dnes ofenzívu GSW a dovolilo im len hanebných 79 bodov, čo je ich tohtosezónne minimum. :minus:

Aldridgov zápas. :plus:

Miestami to pripomínalo ešte väčší boj ako v zápasoch play-off, a tak aj dopadlo to celkové nízke skóre.

Už sa teším na finále západnej konferencie, ktoré bude súčasne aj predčasným finále celej NBA, za predpokladu teda, že sa v ňom stretnú GSW a San Antonio (ale mali by), to bude riadna séria tento rok.
Napísať odpoveď