Ryan Giggs napísal:Jo ten Samsung je PVA. Pomylil som si ho s inym modelom. Tie Hz ťa trapiť nemusia. Je to zaležitosť elektroniky. Na panely nezaleži.
Na grafiku a filmy skôr IPS. Ma lepšie podanie farieb a uhly. Zaleži ake činnosti budu prevladať.
jj, to rozumiem. Ale IPS s tym co by som chcel, je trosku na mna drahsi, chcem kupit dva rovnake, takze to asi nepojde.
Ale to PVA na tom nie tak zle, alebo sa mylim? V porovnanim s TN by to mal byt trosku vacsi krok dopredu v kvalite a podani farieb?
Uz som asi viac menej rozhodnuty pre ten Samsung, este by ma sice zaujimalo ci tie tlacitka v spodnej liste su dotykove alebo spinacove, pretoze na Samsungu, ktory mam momentalne, ma priam iritovali dotykove tlacitka... v noci, ked nie je na nich vidno, je to priam na zosalenie (prelepil som si ich izolacnou paskou nech ich aspon od spodu mozem "nahmatat")
Je nieco priamo co hra proti tomu Samsungu? Co by ma malo od neho odradit alebo tak nieco?
