Florbal

O športe...
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict
Používateľov profilový obrázok

Re: FLOORBALL

Príspevok od používateľa mirak2 »

zacali sa majstrovstva sveta, vsetky zapasy sa daju sledovat na youtube kanaloch florbalovej federacie IFF ( https://www.youtube.com/channel/UCg5rsF ... b9zxdArasg https://www.youtube.com/user/IFFLive ), zapasy Slovakov bude vysielat RTVS:
Nedeľa 4.12. 11:15 Poľsko
Pondelok 5.12. 11:45 Austrália
Utorok 6.12. 10:00 Dánsko
tesim sa dvojnasobne, lebo takmer polovica timu je z Kosic, takze sa s nimi poznam osobne :D
btw. hravam florbal tu v Rakusku a som na diametralne inom leveli oproti spoluhracom v time (pri vsetkej skromnosti aj v celej 2. rakuskej lige :D ) a minule ma zaskocil kamos, ktory hraval dlhe roky 1. rakusku ligu otazkou "keby si hral na Slovensku, mal by si sancu na reprezentacny tim?" :lol: som sa strasne zacal smiat so slovami, ze na Slovensku je minimalne 500 lepsich hracov ako ja a mi chalan nechcel verit :lol:
DanielDevil
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Re: FLOORBALL

Príspevok od používateľa DanielDevil »

Teším sa aj ja :)

//autoeditácia príspevku (06 Dec 2016, 21:40)
tak zajtra zápas pravdy proti Nórom, osobne si myslím, že pred dvoma rokmi sme hrali lepšie a čo som pozeral dva zápasy Nórska, tak nehrajú vôbec zle a budeme to mať veľmi ťažké
gorsche
Medium Star
Medium Star

Re: Florbal

Príspevok od používateľa gorsche »

tiež som čakal lepšie výkony no, som myslel že čím ďalej tým budeme konkurencieschopnejší, no buď sme slabší alebo ostatní napredujú rýchlejšie :D Teší ma ale záujem na Slovensku zo strany médii o tieto MS. Zajtra držím palce
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

na tychto ms hrame ovela lepsie ako pred 2 rokmi praveze. problem je dost v psychike, mame velmi mlady tim, vacsina tych chalanov nema skusenosti s takymi zapasmi. vyrastaju prvi florbalisti, ktori od utleho veku hrali florbal a nie, ze presli k florbalu z hokeja, futbalu alebo dacoho ineho. vstepuje sa system a formuje sa tvar slovenskej hry a to nie je vec na 1-2 roky.
gorsche
Medium Star
Medium Star

Príspevok od používateľa gorsche »

no prišlo mi že psychická sila bola obrovská, hlavne dnes. Ale súhlasím, máme mladý a neskúsený tím s veľkou perspektívou do budúcnosti.
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

dnes odohrali super zapas, bolo vidiet, ze si veria, ze sa navzajom hecuju. Nori maju hracov hrajucich vo Svedsku, svedskych hracov vo svojej lige, spolupracuju so svedskymi trenermi, su skusenejsi a dalej ako my. za tento vykon sa nemusia hanbit. pred 2 rokmi bol zapas o stvrtfinale ovela krcovejsi.

//autoeditácia príspevku (27 Jún 2017, 20:40)
mozno poznate cesky projekt bezfrazi, ak nepoznate, urcite si precitajte viac clankov. tu mate zivotny pribeh ceskej florbalovej legendy Radima Cepka http://www.bezfrazi.cz/ego/
ilikeit
Novice
Novice

Príspevok od používateľa ilikeit »

Caute. Bracho hlada pre syna florbalovu hokeju. Ake mate skusenosti? Kde sa oplati nakupovat?

Tuto som nasiel celkom fajn hokejky, ale teda nevyznam sa. Nemate s tymito skusenosti? Alebo je lepsie zajst priamo do kamenneho obchodu a dat to malemu vyskusat?

Dik za vsetky odpovede
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

nenapisal si ani aky je stary, ani kde hrava (v byte, v skole, v klube) ani nic...
ak je to maly chalan a len zacina, tak mu staci hokejka za 20-30 eur, nikdy nevies, ci a ako dlho ho to bude bavit, ci ju nahodou nezlomi a tak. nic by som mu nedaval ani skusat, az casom zisti, co mu viac vyhovuje pri hre. pozeral by som sa po tradicnych florbalovych znackach ako Zone, Exel, Unihoc, Fatpipe, Salming, Oxdog. tvrdost hokejky cca 34 - 36. dlzka podla jeho vysky, skoro vsetky eshopy maju pribliznu tabulku toho, aku dlhu hokejku pri akej vyske pouzivat. v ziadnom pripade nekupit curved hokejku, mladi sa musia naucit zaklady s rovnou tyckou. ja osobne nemam ziadnu preferenciu internetoveho obchodu, ak sa ti/mu zapaci nejaka hokejka, tak si ju pozri na inych obchodoch a kde ju maju najlacnejsiu, stamad kup. kamennych obchodov na Slovensku stale nie je adekvatny pocet tomu, kolko ludi to hrava. vselijake exisporty, sportisima neratam, to nie su specializovane florbalove obchody.
interez
Amateur
Amateur

Príspevok od používateľa interez »

Tiež si myslím, že stačí dať kľúčové slová do googlu a niečo ti nájde...napríklad konrétne tričko nájdeš aj tu https://www.sportisimo.sk/florbalove-oblecenie/ a potom iné vhodné tričká aj tu https://www.florbal4u.com/unihoc-t-shirt-player-red-jr
Napísať odpoveď