Všetko okolo iPhone, iPod, iPad, iOS...

Všetko o mobiloch, PDAčkach...
dasti555
Medium Professional
Medium Professional

Re: Všetko okolo iPhone, iPod, iPad, iOS...

Príspevok od používateľa dasti555 »

Skús ccc alebo swiss na slovensku, prípadne do Viedne. No tým že ti skončila 12 mesačná záruka priamo od Apple a nemáš žiadnu predĺženú záruku. Obávam sa, že ti ponúknu swap...
lukas9206
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok

Príspevok od používateľa lukas9206 »

Som v Nemecku, takže predajňu tu mám. Ale čo presne znamená ten swap? Zaplatím 600 evri a oni mi dajú nový ipad? 🤔
yoggy

Príspevok od používateľa yoggy »

dasti555 napísal: 29 okt 2020, 18:44 Lenže ani 750 nie je také terno aby som si už nepriplatil 50€ za 2 roky záruky, novú baterku atď ..
Tieto drahsie modely sa oplati kupovat vtedy, pokial ten telefon chces drzat par rokov. Inak to je cista strata.

Na heureke ide 11 Pro za 825e. Pytat za neho 750 je trochu mimo. (kedze je bez zaruky, pouzivany, bez krabice atd.)
lukas9206
Addict
Addict

Inak ľudia, uvažujete o novom iPhone? Ja sa rozhodujem medzi 12 a 12 pro. Ale tento rok je rozdiel v podstate minimálny. Pro ma naviac len teleobjektiv a Lidar, nahrávanie 4k v 60fps vs 30 fps a neskôr pribudne na pro verziách funkcia Apple pro raw. A samozrejme dizajn, ktorý na živo je pre mňa u pro-čka krajší. Ale inak tie rozdiely nie sú až také veľké ako pri 11-stkach. Opravte ma ak, sa mýlim.
jackb
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa jackb »

laka ma 5G a ako clovek, ktory spracuva LiDAR ma zaujima ako ho budu appky pouzivat, ale pre mna plati, ze potrebujem maly telefon. este stale mam SE 1st Gen a rozmyslam nad vymenou na 2nd Gen na jar, kedy snad uz k veci rozmyslat nad vydrzou baterky, alebo mat eSIM kvoli navsteve Strednej Europy.
tyler91
Professional
Professional

Príspevok od používateľa tyler91 »

lukas9206 napísal: 31 okt 2020, 7:17 Inak ľudia, uvažujete o novom iPhone? Ja sa rozhodujem medzi 12 a 12 pro. Ale tento rok je rozdiel v podstate minimálny. Pro ma naviac len teleobjektiv a Lidar, nahrávanie 4k v 60fps vs 30 fps a neskôr pribudne na pro verziách funkcia Apple pro raw. A samozrejme dizajn, ktorý na živo je pre mňa u pro-čka krajší. Ale inak tie rozdiely nie sú až také veľké ako pri 11-stkach. Opravte ma ak, sa mýlim.
tu máš super recenziu
dasti555
Medium Professional
Medium Professional

jackb napísal: 31 okt 2020, 8:51 laka ma 5G a ako clovek, ktory spracuva LiDAR ma zaujima ako ho budu appky pouzivat, ale pre mna plati, ze potrebujem maly telefon. este stale mam SE 1st Gen a rozmyslam nad vymenou na 2nd Gen na jar, kedy snad uz k veci rozmyslat nad vydrzou baterky, alebo mat eSIM kvoli navsteve Strednej Europy.
Čo take 12 Mini?
jackb
Redeemer
Redeemer

dasti555 napísal: 31 okt 2020, 21:59 Čo take 12 Mini?
vdaka, ten vobec neznie zle!
Zookee
Expert
Expert

Príspevok od používateľa Zookee »

Ahojte je tu niekto kto vlastni SE 2020?
yoggy

Co konkretne by si potreboval vediet? Ved to je len prebalena osmicka
Zookee
Expert
Expert

Uz som pisal v inej teme chcem prejst na ios z androidu po x rokoch citam stale recenzie a aj utube kukam. Chcel som vediet ako to je s bateriou moj p9 lite nabijam kazdy den niekedy aj 2x. Pouzivam to na web browser sem tam twitch potom discord malokedy utube hudba. Rozhodujem sa bud se 2020 alebo ip 11. Fotenie max tak na.dovolenke no videa? Na p9 uz vobec nie.
yoggy

Pokial chces dobru vydrz baterie, tak SE je na tom v porovnani s novsimi iPhonami celkom zle.

Ale je skor na tebe, ci si ochotny doplatit za lepsiu vydrz baterie + ostatne veci a kupit 11ku.
Zookee
Expert
Expert

Ahoj diki za odpovede praveze v tomto neviem no fotil som s tymto minimalne hry sa na fonoch alebo fone nehravam. Skor browser web discord twitch sem tam ako som pisal. Takze sa mi tazko rozhoduje no
jackb
Redeemer
Redeemer

Pri sledovani video obsahu z internetu ti ta baterka potecie ako voda z vodovodu nech je ten telefon vyrobeny kym len chces.
Zookee
Expert
Expert

Jasne to chapem ako nekukam napr 30m-1h niekoho na twitch.tb pripadne na utube to povacsinou na pc .

Na mobile skor len tak par min zbehnem co tam bezi co kto streamuje. Urcite tam nevalim 1-2 v kuse , ale dakujem ti za odpoved.

PS: je mi to jasne ze kazdy telefon dostane facku na takychto veciach .
The
Star
Star

Príspevok od používateľa The »

Ak chceš lepšiu výdrž batérie tak do SE 2020 nechoď.
lukas9206
Addict
Addict

Pri reklamácii iPadu som nakoniec neodolal a vzal som na skúšku novú 12-stku. A mám na vás jednu otázku používam Gmail klient kde mám 2 účty. Jeden hlavný, druhý skôr na spam a bordel. No vadí mi, že mi to ukazuje na ikonke Gmail cez 1000 neprecitanych mailov práve na tom účte kde mi chodí prave hlavné spam. Nedá sa to nejak vypnúť? Aby mi to ukazovalo len nové maily na hlavnom účte?
dasti555
Medium Professional
Medium Professional

Skús toto či to vyrieši tvoj problém. https://support.google.com/mail/answer/ ... DiOS&hl=en
lukas9206
Addict
Addict

Wau, díky funguje to.
Element
Star
Star
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Element »

Čaute borci, mám dva zaujímavé problémy s novým se 2,

1.
Niekedy mi zrazu tak zalomí obrazovku na dve časti nejaké kvázy okno, ako keby som roloval vyššie, alebo niečo také. Neviete náhodou čo je to za funkcia? Chcem to vypnúť, v prílohe som to aj označil červenou.

2.
Keď sa chcem prihlásiť niekde na web kde mám uložené heslo, nechce mi tie uložené heslá tam vložiŤ kým neťuknem touch id. Tú funkciu som vypol v časti nastavenia touch id kód a automatické vypĺňanie hesiel, googlil som to tu je odpoveď https://support.google.com/websearch/an ... DiOS&hl=sk

a tam som to nenašiel, ani v google nastaveniach pre browsing, ani v chrome v nastaveniach.

Máte nejaké tipy ako vyriešim aspoň jednu vec? Vďaka páni.
Prílohy
IMG-2912.PNG
IMG-2916.PNG
Napísať odpoveď