Keď budem zomierať budem kričať: Punk not dead

Čo beží v kine, rádiu, tv...?
JV
Light Professional
Light Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 809
Registrovaný: 27 apr 2007, 19:10

Príspevok od používateľa JV »

chodte už do pi*e s tymi vašimi členeniami na hip hoperov,punkačov atd ked je človek hovado tak bordel robi a nemusi ho robit len preto ze je clenom tej onej hocijakej stupidnej skupiny imho zas ale myslim ze nackovia su nackami len aby mohli robit bordel
Frankie
Medium Star
Medium Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 456
Registrovaný: 08 nov 2005, 18:18

Príspevok od používateľa Frankie »

tiež ide nejak začleňovanie sa do nejakého štýlu mimo mňa... dosť ma už zaškatuľkováva okolie, ešte si sám okolo seba stavať steny, to by mi chýbalo....
Začiatok Konca
Professional
Professional
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 1448
Registrovaný: 07 mar 2006, 8:11
Bydlisko: Spirit of 69...

Príspevok od používateľa Začiatok Konca »

M142 napísal:ehm a nemal si náhodou pred dvoma rokmi práve 14?No neviem nebolo to tak dávno ako si tu písal o "svojom" punku a tak?No si sa asi trochu sekol nie Smile
Nie, pred tromi(teda o chvíľu budem mať 17) a chceš mi povedať, že človek za tri roky musí byť rovnaký?.. :) nesranduj.. čím sme starší, tým sa názory menia.. :wink: a tak sa zmenil aj ten môj.. :) ale stále som ostal so svojimi kamarátmi a stále chodím na koncerty.. a stále robím to, čo ma baví.. :)
iwkx
Novice
Novice
Príspevky: 9
Registrovaný: 10 apr 2008, 11:03

Príspevok od používateľa iwkx »

Ja nesom punker ale mam ich okolo seba ale suhlasim zo vsetkym co robia a pocuvam ich hudbu a hlavne som za odboj proti nackom takze punk not dead a ANTIFA do toho :boj: :pivko:
SRneC
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 4450
Registrovaný: 25 sep 2005, 18:55
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa SRneC »

PUNK je zabava ...hudba ani tak nie :) ...mame v nasom meste par kapiel no len jednu dobru tak chodime do poga :) je to fajn


>> ak by sa niekto urazil, hral som v punkovej kapele tak viem ze o velkej muzike sa neda moc vraviet

sem tam vypocujem aj pop-punk ..americke kapelky a tak
Gangy
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 7045
Registrovaný: 18 nov 2004, 21:26
Bydlisko: Žiaľ nad Hrobom

Príspevok od používateľa Gangy »

Hmm zaujimava tema.
Ja osobne ked budem zomierat budem kricat nieco ako "Chrrrrrrrrrrrrrrr" ale tak kady ma ine pluca...
M142
Addict
Addict
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 3118
Registrovaný: 22 mar 2006, 15:31

Príspevok od používateľa M142 »

Gangy napísal:Hmm zaujimava tema.
Ja osobne ked budem zomierat budem kricat nieco ako "Chrrrrrrrrrrrrrrr" ale tak kady ma ine pluca...
dobre tu každy vie, že je to len blbá fráza ale aj tak 1/4 príspevkov je o tom ako si nikto na punk nespomenie pri smrti...to naháňate príspevky alebo ako tomu chápať? :roll:
Gangy
Darca
Darca
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 7045
Registrovaný: 18 nov 2004, 21:26
Bydlisko: Žiaľ nad Hrobom

Príspevok od používateľa Gangy »

Proste mi ten nazov temy pride znacne stupidny.
A kedze som ho obchadzal uz x-ty krat tak som sa proste neudrzal.

To ze je tu o tom stvrtina prispevkov naozaj neviem, necital som tu ani jeden.
inflater
Medium Star
Medium Star
Používateľov profilový obrázok
Príspevky: 470
Registrovaný: 28 mar 2007, 20:55
Bydlisko: Púchov, Slovakia

Príspevok od používateľa inflater »

mno osobne mi pride chore nejake clenenie medzi tzv. "nackov" a "punkacov"... par dajakych chuliganov do 26 rokov si o sebe myslia ze su neviem jaky praviciar a pritom ani nechapu co to znamenal nacizmus v pravom slova zmysle... to iste aj nejake futbalove fankluby ktori si vravia "nacisti" len pre to ze maju vytetovane hakenkreuze a vyholene hlavy (a zaujimave ze hitler plesinu nemal.) tolko k "nackom"

k punku nemam moc vyhrad, kazdy si pocuva to co chce, pride mi vsak divne zbadat na ulici nejakeho fafrnka s vlasmi jak keby sa chytil van de graaffovho generatora :D
este k tomu punku a elektrike dodat: predstavte si ze by odsudili nejakeho punkera v amerike na smrt elektrickym kreslom. no neviem si predstavit ako by reval "Punk's not dead!" pod 2000 voltmi :lol: ani papulu nebude moct otvorit ;)
Napísať odpoveď