Ako sa najlepsie bit ?

O športe...
Vitaliy
Amateur
Amateur
Používateľov profilový obrázok

Re: Ako sa najlepsie bit ?

Príspevok od používateľa Vitaliy »

TommyHot napísal: Len je rozdiel, ci nejakych pochodzkarov, alebo dopravnych, alebo niekoho vyssie, kto moze realne hybat vecami.

A to, ze jeho tatko krachuje, neznamena, ze je na tom zle. Vela slovenskych firiem krachuje vacsinou vtedy, ked uz maju dost penazi a nechce sa im splacat zavazky.

Islo mi len o to, ze ak si myslis, ze ked ho vyprovokujes a on ti prvy je*** a ty budes ten dobry tak si na omyle. Zvycajne to tak nefunguje.
Tak ale chápeš ma. Čo mám teraz spravit.. lebo ak ja doje*em jeho a jeho fotrík bude mat ,,kamarátov,, napríklad na polícií tak som ja v ***i. Ak nerátam možnost ,že na mna pošle gorili

Ak on doje*** mna tak síce mám kontakty v PMJ ale to mi je tiež kok** platné. Jedine ,že by som išiel na súd. Ale to je tiež na nič pretože už len z princípu ,že má tie kontakty. Ach to je zamotané...

Ale aj tak si stojím za tým ,že ked začne on tak ja mu rozhodne neutečiem ale uzemním ho.
TommyHot
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TommyHot »

Ja by som sa s takym chudakom nezahadzoval. Pri najhorsom par dukatov do vrecka urcitym chlapcom a oni mu uz vysvetlia ako sa maju veci.
Soviet
Darca
Darca
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Soviet »

Stale si ale nedal dovod, preco ti udrel priatelku a ako k tomu prislo. Asi len tak nesla po ulici a nezbil ju? Isto tam je dake pozadie tiez.
Vitaliy
Amateur
Amateur

Soviet napísal:Stale si ale nedal dovod, preco ti udrel priatelku a ako k tomu prislo. Asi len tak nesla po ulici a nezbil ju? Isto tam je dake pozadie tiez.
Išlo tam o to ,že kamarátka mojej priatelky mala s tým psychopatom nejaké nezhody a išla to s ním riešit. On najprv udrel ju a ona sa jej chcela zastat. Najprv ju zhodil na zem a ked sa postavila jej jednu pri*ebal.
A ešte dávnejšie cca. pred dvoma rokmi s ním moja priatelka chodila.
mirak2
Hardcore addict
Hardcore addict

Príspevok od používateľa mirak2 »

aha, jej ex... to hovoris len tak akoze uplne mimochodom?
kokolinopl
Medium Expert
Medium Expert

Príspevok od používateľa kokolinopl »

najprv si chcete vybavovat ucty a potom sa ohanate kto ma vacsie znamosti na fizloch :)))
Vitaliy
Amateur
Amateur

Dnes sa niečo stalo... čakal som s láskou na zastávke a on akurát išiel zo školy. Ona ,že ,, Neskus sa s nim pobit! ,, ja ,že dobre ,že budem ho ignorovat. Jasné začal domna skákat. Hustil do mna tolko ko*ot ,že mi nedalo ho prestat ignorovat. Láska sa do neho pustila ,že nechaj ho . A on ,že čo sa skrývaš ... Ja som ho dalej ignoroval a potom som sa ho opytal ,, Počuj ty kok*t urobil som ti niečo? ,že tu musíš riešit ko*ot*y? on sa nasral do nepríčetnosti chvílu tam hustil a potom povedal ,,všetko si mi urobil!,, a odišiel.

Naozaj nechápem ... Prosím vás o učinnú techniku ako ho rýchlo položit k zemi. Aby som mu to potom mohol ,,nahučat do uška,,
beardie
Redeemer
Redeemer

Príspevok od používateľa beardie »

Staci sa mu na taku odpoved pekne od srdca vysmiat
hd_
King
King

Príspevok od používateľa hd_ »

Nadviažem na beardieho, ak sa mu vysmeješ, tak ho tým asi pekne vytočíš a riskuješ, že na teba zdvihne ruku on. Čo však nemusí byť vôbec na škodu, pretože čo mám pár skúseností (bitkár nie som, ale ocitol som sa 2-3 krát v ohni), tak lahšie zvládneš niekoho, kto na teba ide v amoku a nerozmýšla, čo ide spraviť, ako niekoho, kto ťa úplne s kludom angličana položí k zemi v sebaobrane. Tvoja jediná smola by mohla byť, že ovláda nejaké to bojové umenie, ktoré mu nebude cudzie použiť.
SRneC
Addict
Addict

Príspevok od používateľa SRneC »

Aaaaaand it's troll.
Vitaliy
Amateur
Amateur

hd_ napísal:Nadviažem na beardieho, ak sa mu vysmeješ, tak ho tým asi pekne vytočíš a riskuješ, že na teba zdvihne ruku on. Čo však nemusí byť vôbec na škodu, pretože čo mám pár skúseností (bitkár nie som, ale ocitol som sa 2-3 krát v ohni), tak lahšie zvládneš niekoho, kto na teba ide v amoku a nerozmýšla, čo ide spraviť, ako niekoho, kto ťa úplne s kludom angličana položí k zemi v sebaobrane. Tvoja jediná smola by mohla byť, že ovláda nejaké to bojové umenie, ktoré mu nebude cudzie použiť.
Ovláda pomalú chodzu , žranie chipsov , válanie šuniek
vie taktiež vyskakovat
nadávat
...

a na nikoho nieje citovo viazaný. On by ti bez premýšlania bol schopny na*ebat do hlavy . A toho ja schopny niesom pretože niesom psychopat. Tak sa bojim ,že ho proste neudrem lebo na to ,,nemám,,
hd_
King
King

Príspevok od používateľa hd_ »

V sebaobrane človek dokáže všelijaké veci, takže vieš, že nemáš nato, aby si na neho ako prvý záutočil (čo vlastne ani nepotrebuješ), no nevieš posúdiť, či máš nato, aby si ho udrel v sebaobrane. A ver mi, máš nato, pretože si dva krát rozmyslíš, či radšej niekomu jednu utneš aj ty alebo sa radšej necháš zbiť od psychopata do bezvedomia.
vendo
Guru
Guru
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa vendo »

SRneC napísal:Aaaaaand it's troll.
and we have a winner!

jezis toto je bud obrovsky troll, alebo dement, ktory si tu chodi akoze zdvihat sebavedomie a ubezpecovat sa ze to v skutocnosti nieje jeho chyba ze nic nerobi a ze nevie co ma robit to len zle zakony a monce gorili su proti nemu a jeho laske
:smt043
Vitaliy
Amateur
Amateur

vendo napísal: and we have a winner!

jezis toto je bud obrovsky troll, alebo dement, ktory si tu chodi akoze zdvihat sebavedomie a ubezpecovat sa ze to v skutocnosti nieje jeho chyba ze nic nerobi a ze nevie co ma robit to len zle zakony a monce gorili su proti nemu a jeho laske
:smt043
dementom ma nenazývaj dakujem.

sebavedomie si nechodim zdvihat to naozaj nepotrebujem... len som jednoducho v situacii v ktorej sa neda pohnut. Ale mysli si čo chceš. Podla mna si si týmto možno dokázal ,že si rovnaký psychopat ako on. :) aspon mi to tak príde.

A to ,že nič nerobím... som zvedavi čo by si robil ty.
vendo
Guru
Guru
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa vendo »

ak teda niesi troll
za 1. ocividne na to aby si sa zastal priatelky a zakrocil proti debilovi nemas, tak sa tu nato nehraj, na tom nieje nic zle, niektori ludia proste druheho nechcu/nevedia/boja sa udriet a toto si zdvovodnuju kadejakymi blbostami, proste ked na to nemam tak na to nemam a zariadim sa podla toho nebudem sa tu pytat ako pako na to co ti spravia fizli a jeho tatko, ked mu aj tak v zivote nedas po hube bodka.
za 2. kedze niesi ten typ, hladaj ine riesenia, vyhybaj sa mu, uzemni ho odpovedami na jeho ako pises "ko*ot", nevsimaj si ho
za 3. pokial ti zase udrie priatelku alebo teba a ani potom sa zase nezmozes na nic, tak to daj na policiu
Vitaliy
Amateur
Amateur

vendo napísal:ak teda niesi troll
za 1. ocividne na to aby si sa zastal priatelky a zakrocil proti debilovi nemas, tak sa tu nato nehraj, na tom nieje nic zle, niektori ludia proste druheho nechcu/nevedia/boja sa udriet a toto si zdvovodnuju kadejakymi blbostami, proste ked na to nemam tak na to nemam a zariadim sa podla toho nebudem sa tu pytat ako pako na to co ti spravia fizli a jeho tatko, ked mu aj tak v zivote nedas po hube bodka.
za 2. kedze niesi ten typ, hladaj ine riesenia, vyhybaj sa mu, uzemni ho odpovedami na jeho ako pises "ko*ot", nevsimaj si ho
za 3. pokial ti zase udrie priatelku alebo teba a ani potom sa zase nezmozes na nic, tak to daj na policiu
vidíš ,že to išlo aj bez nadávok na mna. Ja sa ho naozaj bojím udriet z dovodu kolko ludí stojí za ním.
Ja by som sa jej zastal ešte v ten istý den. Ona ma od toho odhovárala ako som už niekde vspomínal.
SRneC
Addict
Addict

Príspevok od používateľa SRneC »

Co sa tu vyhovaras, proste keby si to mal v povahe, tak frajerku zahodis na strom a zabijes ho este v ten vecer. Nie si ten typ tak sa s tym zmier. Si obycajny flegmatik, pacifista co ma totalne nervy na nejakeho uboziaka a nevie co s tym. To vobec nie je zle, tak to tak neber a zmier sa sam so sebou. Jedine normalne rady ti tu dal vendo.
TommyHot
Addict
Addict
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TommyHot »

Ked sa bojis mu dat po hube, tak mu daj kopacku na vajca, to ho urcite zlozi k zemi a ani ho tym nezabijes.
kokolinopl
Medium Expert
Medium Expert

Príspevok od používateľa kokolinopl »

presne nie kazdy je rambo ako polovica fora :)
Vitaliy
Amateur
Amateur

SRneC napísal:Co sa tu vyhovaras, proste keby si to mal v povahe, tak frajerku zahodis na strom a zabijes ho este v ten vecer. Nie si ten typ tak sa s tym zmier. Si obycajny flegmatik, pacifista co ma totalne nervy na nejakeho uboziaka a nevie co s tym. To vobec nie je zle, tak to tak neber a zmier sa sam so sebou. Jedine normalne rady ti tu dal vendo.
tak teraz sa tu zase vyhováram toto je neskutočné... Sranda ani sa nepoznáme a len z toho čo tu napíšem pár komentárov ma máš dokonale zmapovaného. To niesu výhovorky. to je proste tak.... a už :psssst:
Napísať odpoveď